Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

Nbart.bm - Profil | Pá 26.12.2025 17:49:57

marva2005 >> kdybych pohledal v zahraničí,bude i levněji. Ale beru v rámci ČR.

    NBear - Profil | Pá 26.12.2025 17:06:07

    marva2005 >> Ok, díky za upozornění, Fishmax mi při zjišťování ceny úplně unikl. Takže bych to viděl na 3200 Kč za kus. Zahraničí v potaz neberu. Kdo chce, nechť si tam nakupuje.

      Nmarva2005 - Profil | Pá 26.12.2025 16:48:51

      bart.bm >> Na NF je za 156euro i s dopravou tj cca 3900,-
      a tady dokonce a 132eček.A to jsem moc nehledal.
      https://www.fishingitalia.com/prodotto/mulinelli/mulinelli-frizione-anteriore/mulinello-centris-sd-420-preston/
      ¨

        NCiffik - Profil | Pá 26.12.2025 16:47:28

        marva2005 >> na fishmaxu zrovna za 3900,- v zahraničí i levněji...

          Nbart.bm - Profil | Pá 26.12.2025 16:31:47

          marva2005 >> pokud nemáš slevu,tak pod cca 4300,- není ,ale je pravda,že za použité, byť jen rok je to docela na pováženou.

            Nmarva2005 - Profil | Pá 26.12.2025 15:22:03

            Bear >>Zkus tu cenu trochu přehodnotit, vždyť obchody je nabízí levněji.

              NBear - Profil | Čt 25.12.2025 18:12:01

              Ahoj, než se dokopu k tomu to nafotit a vystavit, zkusím to zatím zjednodušeně tady - prodám dva kusy navijáků Preston Centris SD 420. Chytané jednu sezónu (jeden feeder, jeden plavaná). Vizuálně i funkčně 100%. S kompletním balení. 4000 Kč za kus.

                NBatmanisko - Profil | Ne 7.12.2025 19:37:30

                Diky,, mam doma 420ku a chci dokoupit 320ky na plavanou a 520 na vetsi vody,,, jen me zajimalo jestli padnou,,, slo me hlavne o velikost 320 na 42O...

                  NHanzek - Profil | Ne 7.12.2025 12:35:10

                  Batmanisko >> Ahoj, určitě jdou prohazovat civky 420 a 520.

                    NBatmanisko - Profil | Ne 7.12.2025 12:08:25

                    Zdravim, jen se ptam .. Navijaky Magnitude maji vsechny vysku civky 20mm,, liší se jen šířkou ,, telo navijaku me pripada stejne,,, Daji se civky navzajem přehazovat? Díky

                      NDonrybarios - Profil | Pá 5.12.2025 23:29:39

                      Martin M. >> Jdu jenom po černé, pár kousků jsem na zkoušku objednal dřív než do toho EU hodí vidle.
                      Nějaké věci od Prestonu koupené u nás mám, třeba zimní komplet, boty, mikinu.. a max spokojenost ale .kdybych nevychytal akce tak by to bylo za raketu.

                        NMartin M. - Profil | Pá 5.12.2025 22:00:58

                        Donrybarios >> vzhledem k barevnym variantam jako je ruzova a zluta to uplne original asi nebude :)

                          NDonrybarios - Profil | Pá 5.12.2025 21:54:11

                          Tomíno 1988 >> Bude v tom nějaký rozdíl proti tomu co nabízí české e-shopy od téže značky?
                          Někdo nějakou zkušenost?

                            NTomíno 1988 - Profil | Čt 4.12.2025 18:21:28

                            Preston nově i na Temu 😂😂😂😂

                              NMrtweyUbrus - Profil | St 29.10.2025 21:02:44

                              Nechtěl by jste někdo Thermatech softshelku v XL včetně Preston powerbanky? Párkrát použitá, pro mě to není, kdyžtak SZ.

                                NFilla - Profil | St 15.10.2025 23:29:38

                                Goďák >> 😁🤝🫏

                                  NGoďák - Profil | St 15.10.2025 19:42:48

                                  Filla >> Ahoj Honza těší mě🤝🤣🤣
                                  Tak super že jsi to dal dohromady💪

                                    NFilla - Profil | St 15.10.2025 19:16:39

                                    Tak ten drát tam byl, logicky v rámu. Opraveno a síťka jede dál. Jsem osel, díky 🙋

                                      NMartin M. - Profil | Út 14.10.2025 10:08:09

                                      Filla >> ano stejna ocka jak mas n fotce

                                        NFilla - Profil | Út 14.10.2025 7:58:32

                                        Martin M. >> dík Martine. V té mojí žádný drát není, aspo ne v té vyvlečené části. Mrknu na to ještě s nářadím.

                                        Ty sítě z odkazu, na červy cajk, žejo?