Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NMartin M. - Profil | Út 14.10.2025 1:04:04

Filla >> bez latexu je prijemnejsi na podebirani, ale mnohem vice se do toho motaji hacky, za mne laxovou. To vyvlekani sitky mi jeden podberak take delal, ale opravil jsem to, jen uz nevim jak :) asi odsroubovat obruc a tusim tam je prostrcen nejaky drat skrz lem sitky, kolem dokola uvnitr te sterbiny.

    NGoďák - Profil | Po 13.10.2025 23:10:37

    Daty >> Tak to nezní moc pozitivně🤷
    Ještě že jsem jich vzal jenom 14 a ne původních 30 co jsem měl v košíku🤣
    Tak uvidím když tak se pokusím najít náhradu

      NDaty - Profil | Po 13.10.2025 22:18:27

      Goďák >> jsou to super krmítka na hlubší vodu. Jen pozor na skladování - běžně se mi stává, že vytahuji z pouzdra nepoužité krmítko a ten plast je prostředkem prasklý...a nedávno během aktivního chytáni jsem z vody 2 x vytáhl jen tu kovovou část, plastový košík zmizel...

        NFilla - Profil | Po 13.10.2025 20:03:08

        Zdravím příznivce značky s dotazem, jestli jsem správně natipoval hlavy, skrz které můžu prosít piliny a krupici od červů?

        Moje stávající dostala po pár těžkých rybách kartáč a vyvlékání sítě z rámu pomalu pokračuje. Nedaří se mi ji dostat zpět.

        Natipoval jsem dva modely. Pokud je měl někdo v rukách nebo na tyčce, budu rád za srovnání, pro/proti. To, že je jedna pogumovaná, vidím.
        Díky

        https://www.chytil.cz/podberakove-hlavy/hair-mesh-landing-nets/
        https://www.chytil.cz/podberakove-hlavy/latex-hair-mesh-landing-nets/

          NButton - Profil | Ne 12.10.2025 20:52:28

          Goďák >> @MrtweyUbrus >> díky kluci 👍🏻

            NMrtweyUbrus - Profil | Ne 12.10.2025 20:12:15

            Button >> Kolik váží nevím ale hážu to prutem 3,3m/60g na 25m i s mokrým krmením, nesmíš se bát no 🙂

              NGoďák - Profil | Ne 12.10.2025 19:51:07

              Button >> 70 gr prutem to hodíš prstem v nose

                NButton - Profil | Ne 12.10.2025 19:39:44

                MrtweyUbrus >> Taky jsem nad tímhle způsobem uvažoval 👍🏻 takže paráda , dík 👍🏻

                Ten bait up drátěného ,několik váží cca s peletama 4-6m plus zátka z krmení ? Dřív jsem ho měl a hazel jsem s korum oportunist a v klidu ale to byl jinej prut než si chci pořídit ...

                  NButton - Profil | Ne 12.10.2025 19:37:19

                  Draken >> To bys chtěl vědět vid 😆🤪😁

                    NMrtweyUbrus - Profil | Ne 12.10.2025 10:27:50

                    Goďák >> Na Drápežníku jsou v popisu rozměry u všech krmítek.

                      NGoďák - Profil | So 11.10.2025 21:33:08

                      Snažím se najít rozměry, nevíte někdo kde najít?
                      Případně by stačilo foto krmítek
                      Nebo tip na tento typ krmítek, díky

                        NPredy - Profil | So 11.10.2025 21:00:31

                        MrtweyUbrus >> mě obvykle nejde ten silný vlasec drátěného krmítka do klipu dostat, klipy preston medium. Tak poslední dobou raději ty ICS.

                          NMrtweyUbrus - Profil | So 11.10.2025 20:54:46

                          Button >> Nekupuj si to, je to na prd, hodíš to klidně light prutem, problém je že je to moc lehký a blbě to lítá, nedej bože když zafouká tak to padá pokaždý jinam, mnohem lepší je drátěnej bait-up, ten vlasec co má jde cvaknout do method konektoru, sundáš krmítko a krmíš stejným prutem jako chytáš.

                            NDraken - Profil | So 11.10.2025 18:52:17

                            Button >> resp kdy to bude k prodeji a jaká bude cena ať vím 😂

                              NDraken - Profil | So 11.10.2025 18:51:46

                              Button >> 😂 a co si hledal a našel? 😉

                                NButton - Profil | So 11.10.2025 13:18:38

                                Goďák >> Jj , pořídím si je taky ale jde mi o to, že by stačil jeden prut jak pro zákrm tak samotný chytání , jen přehodíš košík za Method krmítko . Tohle jde také samozřejmě 🙂 upnout to do " perly " pro návazec , akorát by to chtělo smyčku ze slabšího vlasce. Průběžná montáž by šla taky , taky mít jen jeden prut u vody

                                Mám v planu pruty v 3m a 70gr. a myslím že to bude konečně to co jsem vždycky hledal .

                                  NGoďák - Profil | So 11.10.2025 13:10:41

                                  Button >> mám raději tohle

                                    NGoďák - Profil | So 11.10.2025 11:56:49

                                    Button >> naprosto v pohodě. Ano používán od doby co vyšli ale jenom na krátko. Vzdálenost co píšeš ideální

                                      NButton - Profil | So 11.10.2025 11:26:20

                                      Goďák >> Fakt ? Tak to by bylo skvělí 👍🏻 takže jsi ho zkoušel ? No já bych chtěl cca do 20-25m