Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NMrtweyUbrus - Profil | Po 15.9.2025 10:39:49

Maxwell >> Díky, to rameno stačí na jeden prut, na dva nechytám.

    NMaxwell - Profil | Po 15.9.2025 10:21:31

    Miksikcek >> taky si dej bacha na nohy..pred timto jsem vracel daiwu, protože ty nohy nedržely a sjižděl sem furt dolu..

      NMrtweyUbrus - Profil | Po 15.9.2025 10:07:13

      Celý roky jsem si vystačil s lehkým kaprařským křesílkem ale zlobí záda a už se nechci krčit s nastavení posedu na nerovném břehu taky trága.
      Kdo má zkušenosti můžete mi prosim poradit co vzít ke křeslu za příslušenstvi, jaké plato, rameno a co ještě, moc se v tom nevyznám, chytám jenom řeku.
      Děkuju

        NMiksikcek - Profil | Po 15.9.2025 9:49:44

        Maxwell >> Ahoj, no v hledáčku mám ještě Cuzo, což mi připadne dost podobný.

        V každém případě tohle od toho určitě čekám - stabilitu a pohodlí.

        Díky moc za reakci

          NMaxwell - Profil | Po 15.9.2025 8:54:52

          Miksikcek >> ja jsem spokojen, ted jsem doplnil o plato na nohy a benu nepotrebujes. Co ja vidim jako hlavni vyhodu je pohodli..ja proste na tom sedatku, byt s tim smesnym operatkem proste sedet nevydrzim...

            NLukyn13 - Profil | Ne 14.9.2025 13:06:04

            Prodam distance master 4m, 100g.
            Spice 2 oz, zbytek spic jsou zkraceny o posledni ocko.
            Vice info po sz

              NMrtweyUbrus - Profil | So 13.9.2025 20:43:59

              Martin M. >> Neměl by jsi odkaz na ty kolečka nebo jak to vypadá skožený s kolečkama?

                NMartin M. - Profil | So 13.9.2025 12:31:09

                Popravde s tim kreslem at uz v ruce nebo pres rameno si to nedovedu prestavit na vice jak 100m od auta. Bude tu ultra tezke, navic s plosinou pod nohy. Mam v planu to koupit s pridanyma koleckema a vozit jako trakar na ostatni zavazadla.

                  NMKulicka - Profil | So 13.9.2025 8:37:22

                  Miksikcek >> Tašku nemám (i když mam pocit, že Preston ji má v nabídce). Křeslo má v balení i popruh na rameno a to mi stačí. Podlážku nepoužívám, ale dá se k tomu dokoupit přímo od Prestonu.

                    NMKulicka - Profil | So 13.9.2025 8:34:40

                    MrtweyUbrus >> Jak píše kolega - teleskopické rameno. Já mám jednobodové od Prestonu - ta poslední generace má hranatý profil. Na spodní část prutu je držák na nohu křesla. Zkusím později někde vyhrabat fotku.

                      NMiksikcek - Profil | Pá 12.9.2025 23:46:57

                      MrtweyUbrus >> většinou takové teleskopické rameno které slouží jako výsuvná vidlička a je to chycené přímo na to křeslo

                        NMiksikcek - Profil | Pá 12.9.2025 23:44:15

                        MKulicka >> no to je právě ono. S23 je dobré kreslo, ale jak potřebuješ ramena, podlazku, větší stolek a do toho vážis jako normální chlap, tak je zle

                        Inu, asi je rozhodnuto.

                        Ještě se zeptám máš k tomu i tu tašku a podlažku pod nohy?

                          NMrtweyUbrus - Profil | Pá 12.9.2025 22:19:31

                          MKulicka >> Zeptám se blbě, nemám s tím zkušenost, jak se u takového křesla řeší chytání s prutem nahoru na řece a co k tomu potřebuješ všechno za příslušenství?

                            NMKulicka - Profil | Pá 12.9.2025 20:51:42

                            Miksikcek >> Já ho koupil jako náhradu právě za Korum křeslo (měl jsem ještě ten model před S23) - a super. Rozdíl je značný - Absolut je podstatně stabilnější a pohodlnější.

                              NMartin M. - Profil | Pá 12.9.2025 18:10:39

                              Miksikcek >> ja uvazuji, ze prejdu z bedny uplne na tohle kreslo. jeste jej ale nemam. je ted novejsi verze, jeste musim pockat az bude na pultech.

                                NMiksikcek - Profil | Pá 12.9.2025 15:34:04

                                Dobrý den pánové.
                                Mám Korum S23 a rád bych něco pevnějšího, stabilnějšího, bez nutnosti kupovat na všechno redukce....

                                Koukám se po Absolute 36 Feeder Chair - máte někdo praktickou zkušenost? Vím, bedna je bedna, ale přeci jen tohle mi přijde pohodlnější i na takové to klasické odpolední posezení někde na Moravě....

                                Děkuji za případné zpětné vazby.

                                Petr

                                  Nno comment - Profil | Čt 11.9.2025 21:01:13

                                  Maxwell >> Díky za odpověď.Take jsem o tom vlasci původně uvažoval. Momentálně používám Korum Barbel Feeder 0,30. Ale na minima očkách na Korum Oportunist mi vyřezal brutální rýhy. Pruty jsem vyreklamoval a koupil tyto od Prestonu. Tak mam díky předchozí zkušenosti trochu obavy.

                                    NMaxwell - Profil | Čt 11.9.2025 8:03:53

                                    no comment >> to je normální..vlasec se opotřebovává.. zkus nějaký tvrdší vlasec, jako shimano technium, případně tenkou pletenku...jinak musíš třeba po dni intezivního nahazování kus vlasce obětovat..