Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

Nno comment - Profil | St 10.9.2025 21:13:25

Zdar pánové. Pořídil jsem si první feedrové pruty jelikož končím s kaprařinou. A to Dura Carp. Nemáte je někdo? Co to je za očka? Po dvou denních lovech pomalu nenavinu před náhozem 40gr. krmítko.

    NBear - Profil | Út 2.9.2025 7:47:54

    Než to začnu fotit a dávat do inzerce, nechce někdo set podběrákové tyče a hlavy? Používané, ale ve 100% stavu. Ideálně s osobním vyzvednutím (Zemětice, Plzeň), moc nevím, jak bych to posílal.

    Preston Response Match handle 4 m
    Preston Latex Match landing net 20"

      NJozef K. - Profil | Ne 31.8.2025 16:41:08

      Poliaci uz predstavili nove veci Preston priamo na brehu.
      Vsetky tie novinky vyzeraju dost dobre
      https://www.youtube.com/watch?v=zy2_2Cy8EiM

        NMrtweyUbrus - Profil | Pá 29.8.2025 10:27:54

        killer1 >> Má, záleží, někdo neřeší a chytá, mě se to nelíbí, vypadá to levně, když tím jde vlasec dělá to divný zvuky a časem se to prořeže.
        Pokud máš prutů víc a střídáš je tak to nastane za dlouho, bude to levnej prut, tipuju stejný blanky jako Ascension v novým kabátu.

          NPindˇa - Profil | Pá 29.8.2025 10:24:43

          Jste si jistí, že nová supera má stejné očka, jako předchozí?

            Nkiller1 - Profil | Pá 29.8.2025 8:24:00

            Ahoj. Chápu správně že ty minima očka, o kterých se bavíte, bude mít i ten nový Inspire feeder ze zápisu MM? Papírově mi připomínají trochu nástupce Ascensionu (možná se pletu?), ale podle vašich názorů ho ty očka asi vyřazují z výběru?

              NCiffik - Profil | Pá 29.8.2025 8:12:58

              Hm, jsem po zápisu MM chtěl hodit dotaz do pléna na ty minima očka a koukám, že už nemusím. Docela škoda, tu 3,8/80 gr verzi bych si patrně uměl představit.

                NMrtweyUbrus - Profil | Čt 28.8.2025 23:25:27

                Martin M. >> Se podívej kolik stojí sada Fuji keramických oček na kaprový prut a kolik sada Pac Bay minima, ty drátěný stojí 1/3.

                  NFlicek - Profil | Čt 28.8.2025 18:06:43

                  Bear >> Presne jak rikas👍Ja uz minima nikdy vice.

                    NBear - Profil | Čt 28.8.2025 17:25:26

                    Flicek >> To bohužel musím potvrdit. Měl jsem poměrně nový kvalitativně špičkový plavačkový model Supera X Power Float a už po několika vycházkách byla očka u špičky oleštěná. Říkal jsem si, jestli třeba ten opravdový funkční povrch není až pod povrchovou černou barvou a jestli se s tím oleštěním černoty vlastně nepočítá, ale asi je to blbost a ta očka jsou prostě jen šlendrián, slepá vývojová ulička degradující jinak skvělé pruty.

                      NMartin M. - Profil | Čt 28.8.2025 17:24:16

                      MrtweyUbrus >> ono to asi nebude levnejsi, spise se prut s lehcima ockama chova lepe.

                        NMrtweyUbrus - Profil | Čt 28.8.2025 17:20:34

                        Bery. >> Scope mají koncový taky s keramikou a řežou se stejně, za mě je to šetření na úplně nevhodným místě.

                          NBery. - Profil | Čt 28.8.2025 17:13:04

                          MrtweyUbrus >> x krat jsem si rikal ze si mozna az zbytecne proti tomu. Ale musim ti dat za pravdu! Mam dvoje kapraky s minima ockama a oba maji drazky. A to tam chytam 30-40vlasce. Dochytam s nima sezonu a jdou na reklamaci. Uz to nechci nikde,neverim tomu.
                          Nejvetsi tlak je na ocka od spicky a ty jsou na feederu s keramikou,takze by to mohlo vydrzet.

                            NFlicek - Profil | Čt 28.8.2025 16:39:32

                            Martin M. >> Ja po roce Supery X reklamoval.Asi po pul roce,ten cerny povlak na ockach byl uplne vylesteny do stribra a pak se uz zacli objevovat i mensi zarezy a to skoro na vsech ockach u obou prutu.Reklamaci nestihli vyridit v zakonne lhute,tak jsem okamzite zadal vraceni penez.Pruty to jsou skvele,ale tema ockama to uplne zabili🤦‍♂️

                              NHumpa - Profil | Čt 28.8.2025 15:11:02

                              MrtweyUbrus >> ja jsem se s tema minima ockama nejak neszil.

                                NMrtweyUbrus - Profil | Čt 28.8.2025 15:07:45

                                Martin M. >> U kaprových prutů furt, nečekám že to tady bude jinak.

                                  NMartin M. - Profil | Čt 28.8.2025 14:51:57

                                  MrtweyUbrus >> ja kvuli tomu uplne vynechal serii super x - cekal jsem, jake s tim budou zkusenosti, ale zaregistroval jsi nejake negativni? Ja ne.

                                    NMrtweyUbrus - Profil | Čt 28.8.2025 14:38:40

                                    Martin M. >> Nebýt těch oček šel bych taky.

                                      NMartin M. - Profil | Čt 28.8.2025 14:23:18

                                      krome nove supery plno dalsich dnesnich novinek

                                        NMartin M. - Profil | Čt 28.8.2025 14:19:05

                                        do té du