Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NBrusič - Profil | Pá 8.8.2025 12:45:01

Kdyby měl někdo zájem mám tu na prodej 2x naviják Preston intensity 720 včetně náhradních cívek. Možná výměna za 1x 620 + dopl.

    Nplavan - Profil | So 5.7.2025 20:53:10

    visage >> no právě, šroubovací na spodku je výborná věc. Mně mrzí, že na svoji nejoblíbenější ručce na feeder mám koncovou zátku gumovou. Drží dobře, ale sundat ji vyžaduje trochu cviku.

      Nvisage - Profil | So 5.7.2025 20:51:10

      plavan >> lenže po vybratí s púzdra otváram hneď mimo vodu , na spodku mám šróbovaciu koncovku .

        Nplavan - Profil | So 5.7.2025 20:46:04

        visage >> jenže bič bez horní zátky se ti jen vysune na koncovou délku. Když je to dělená podběráková ručka, tak se ti vysype do vody. Na Labi jsi pak v prdeli, páč to neplave, jen se to koulí v proudu po dně. Navíc když nemáš ten bič se špuntem vzhůru nohama, tak se to udrží. On tu ručku nemá zaslepenou zespodu a vyjeli by mu všechny díly ven.

          Nvisage - Profil | So 5.7.2025 20:34:09

          plavan >> ja to mám aj na bičoch a do pekla sa necestuje :-))))))))))

            NDaty - Profil | So 5.7.2025 19:15:16

            Ciffik >> Díky, ten eshop už jsem dlouho nenavštívil :-)

              NDaty - Profil | So 5.7.2025 19:14:43

              plavan >> Díky, poptám se

                Nplavan - Profil | So 5.7.2025 18:46:37

                visage >> to je cesta do pekel, musí to udržet váhu vnitřních dílů ručky i s nárazem.

                  Nplavan - Profil | So 5.7.2025 18:45:59

                  Daty >> nasazovací gumovou zátku koupíš v každé plavačkové prodejně. Teda ještě před pěti lety to šlo běžně. Ale je lepší si tam dojít s tou tyčí, je hodně průměrů. Milo, Trabucco, Colmic apod. to vedou na děličky a asi na nějaké topsety. A jestli tam ideálně nedržela, tak to pořídíš lepší. Já mám daleko raději šroubovací zátky, ať plastové nebo z trumpetnplechu. Na tyčkách od Prestonu, které vlastním, jsou plechové a jsou parádní.

                    Nvisage - Profil | So 5.7.2025 17:11:28

                    Daty >> korkový štupel :-)))))))))

                      NDaty - Profil | So 5.7.2025 17:01:51

                      Zdravím,
                      máte někdo povědomí, zda mi Preston prodá samostatně spodní záslepku k podběrákové tyči? Mám 3 metrovou děličku Monster a vloni několikrát jsem zátku ztratil a našel, bohužel letos na jaře zmizela definitivně. A bez ní je to trochu opruz při transportu. Prostě od počátku byla volná a padala...zklamání. A jak to máte při lovu? Tu spodní záslepku standardně dáváte na tyč, nebo do kapsy?

                        Nmarios89 - Profil | Čt 3.7.2025 23:43:22

                        andrei11 >> v BA skus Riverland, tiez maju velky vyber Prestonu

                          NJozef K. - Profil | St 2.7.2025 10:18:13

                          Video k letnym novinkam od Prestonu
                          https://www.youtube.com/watch?v=f3KgrM5_33A

                            Ncechura09 - Profil | Út 1.7.2025 17:24:58

                            Lubka >> buď na něj opatrný, centris je hodně citlivý na namočení.

                              NMartin M. - Profil | Út 1.7.2025 17:03:35

                              dale nova bedna, stojan na rezervni pruty, splavky, modry quick konektor, podpera na delicku...

                                NLubka - Profil | Čt 5.6.2025 9:37:02

                                Nedělám to často, ale musím zde opravdu pochválit naviják od Prestonu: Centris SD 520 Reel...
                                Výborná mašinka na feeder, skvělá a velmi citlivá brzda. V kombinaci s Distance Masterem ultimátní kombo...
                                Za 1!

                                  Nbart.bm - Profil | Út 3.6.2025 13:08:29

                                  Morwex >> zkus napsat Jirkovi do Sarfixu. Tenhle typ už se myslím dva roky nedělá. Možná pomůže. Pokud ne tak rozebrat propisku a zkusit udělat z té pružinky .

                                    N.pepé. - Profil | Ne 25.5.2025 19:50:13

                                    Morwex >> Napsal bych prodejci u kterého jsi to kupoval, pokud máš naviják ještě v záruce.

                                      NMorwex - Profil | So 24.5.2025 12:50:07

                                      Zdravím kolegové, v cívce mi praskla pružina viz. obrázek a nejak nejsem schopen zjistit jestli a kde se dá koupit nová. Nemáte někdo tip?
                                      Díky za reakci.