Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

visage - Profil | St 21.5.2025 16:58:16

vicx >> nebezpečné prostredie , by som povedal :-)))))

    visage - Profil | St 21.5.2025 16:57:12

    vicx >> ja by som tam na Tvojom mieste nechodil :-)))))))))

      vicx - Profil | St 21.5.2025 16:30:55

      andrei11 >> ja chodím už len tam

        Mufti - Profil | St 21.5.2025 13:11:39

        andrei11 >>
        Kúp si primky 😂
        Vraj šetria .

          visage - Profil | St 21.5.2025 10:14:01

          andrei11 >> nechaj vybiť baterku :-)))))))))

            andrei11 - Profil | St 21.5.2025 9:45:10

            visage >> 80% pripadov uz platim hodinkami :D

              visage - Profil | St 21.5.2025 9:06:25

              andrei11 >> nechaj doma peňaženku aj kartu :-)))))))

                andrei11 - Profil | St 21.5.2025 9:04:24

                vicx >> cau, dik za tip. esox mam cestou z roboty. obchadzam ho, lebo dlhe roky som tam nebol a eshop stoji za staru backoru, holt nakuknem ale bedy ti ak tam miniem nejake peniaze 😁

                  vicx - Profil | St 21.5.2025 8:19:05

                  andrei11 >>pozri do esoxu, majú nové ragale Preston, Korum 👍👏👌

                    andrei11 - Profil | Út 20.5.2025 20:33:16

                    cechura09 >> keď budú dakde v obchode tak ich vezmem. Len v Ba je to s ponukou v obchodoch bieda. Cize zostane len eshop.

                    Inak ľúbia sa mi aj tie nové väčšie gramaze na rieku 😉.

                      peterb - Profil | Út 20.5.2025 20:32:35

                      Martin M. >> Tej df light kombineze sa neda odolat 😮

                        Never1 - Profil | Út 20.5.2025 19:56:26

                        lubo*93 >> a co když nejsou pro mě…

                          cechura09 - Profil | Út 20.5.2025 19:50:45

                          andrei11 >> ty letky dávají krmítku stabilitu při odhozu, myslím že dokážou o něco prodloužit hod ale hlavně při stahování z dálky vytlačí krmítko mnohem rychleji k hladině.

                            lubo*93 - Profil | Út 20.5.2025 19:50:39

                            Never1 >> beztak bys je prodal 😀

                              andrei11 - Profil | Út 20.5.2025 18:29:42

                              MKulicka >> tie s dlhšou trubickou som videl v obchode. Tieto možno skúsim na ne-preston krmitka, či budú sedieť.

                                MKulicka - Profil | Út 20.5.2025 16:59:30

                                andrei11 >> Ty už se prodávají asi rok nebo dva, akorát ne samostatně, ale společně s delším dříkem.

                                  Goďák - Profil | Út 20.5.2025 16:58:01

                                  MrtweyUbrus >> ono to zakrmovaci z většími dírami má taky něco do sebe👍

                                    MrtweyUbrus - Profil | Út 20.5.2025 16:47:50

                                    Martin M. >> Konečně method krmítka na Labe, tleskám 👍

                                      Goďák - Profil | Út 20.5.2025 16:46:22

                                      Na modrou UV kšiltovku jsem zvědavý🤔
                                      Má plešatá hlava ☀️ nemusí🤣

                                        andrei11 - Profil | Út 20.5.2025 14:48:06

                                        Martin M. >> tie letky na krmitko vyzeraju super;)