Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NMartin M. - Profil | Út 20.5.2025 14:29:50

hodim to sem vsechno... snad to pujde precist

    NMartin M. - Profil | Út 20.5.2025 14:26:46

    Never1 >> ahoj, ja bohuzel nemam pristup k zakulisnim informacim, ale v dnesnich novinkach pruty nejsou, mozna zase za 3 mesice.

      NNever1 - Profil | Út 20.5.2025 14:13:53

      Martin M. >> Ahoj, nebudou i nové 11” pruty ?

        NMartin M. - Profil | Út 20.5.2025 13:37:03

        nove gramaze krmitek

          Nmilans14 - Profil | So 10.5.2025 14:20:33

          řepec >> Ano, vím, že má 2,5 mm tak si říkám, že bych jí použil na ten monster.

            Nřepec - Profil | Pá 9.5.2025 20:11:02

            milans14 >> Dura carp 10 ft má průměr špičky 2,5 mm

              Nmilans14 - Profil | Pá 9.5.2025 13:39:56

              Zdravím, dostal jsem od kamaráda původní prut Preston Monster Method Feeder, ale pouze s jednou špičkou, nevíte někdo zda bude to tohoto prutu pasovat špička z té nové řady Monster X, případně levnější varianta z řady Dura Carp ? Průměry špiček u všech těchto prutů je 2,5mm Děkuji.

                NRBS - Profil | Čt 24.4.2025 17:20:24

                Hjusa >> Jestli můžu doporučit, vezmi si tu Inception Station. Je stabilnější a je to prověřená koncepce. To druhé provedení máme pro děti v kroužku a myslím, že je to OK tak pro děti do 10 let.

                  Nstovec - Profil | Čt 24.4.2025 15:23:50

                  Hjusa >> U té první nejsou zadní nohy teleskopické, takže to nastavení je o něco komplikovanější. Ta druhá je určitě stabilnější a pevnější.

                    NJozef K. - Profil | St 23.4.2025 18:06:12

                    Hjusa >> Inception Seat Box nie je v podstate bedna. Je to take polokreslo bez opierky. Je ovela menej stabilne tym, ze su nohy upevnene v hornej casti. Viac si obmedzeny pre upevnenie prislusenstva - cim vyssie umiestnis sedaciu cast, tym mas menej priestoru na uchytenie prislusenstva. A jedna dost velka nevyhoda, ze 30mm su nachylne na deformaciu v mieste kde su uchytene o bednu a ak silno pritiahnes, tak zdeformujes nohu a uz nevysunies tu teleskopicku cast. Pri "skutocnej" bedni je to ovela lepsie, pretoze to neusis dotahovat tak silno. Vahu sediaceho nedrzi uchyt.

                    Vyhoda je v tom, ze to vies rozlozit na casti a lepsie uskladnit napr. v zime.

                      NMartin M. - Profil | St 23.4.2025 18:05:50

                      Hjusa >> obecne je ten druhy typ pevnejsi, protoze stojis na kratsich nohach a mene to "plave". U te prvni zas muzes volne nastavit vysku sezeni aniz bys potreboval menit pocet supliku, ale bere se to jako mene premiova bedna a ty lepsi se takto nedelaji.

                        NHjusa - Profil | St 23.4.2025 17:40:58

                        Ahoj, zajímal by mě váš objektivní pohled těhle dvou beden, která se zdá být lepší a proč
                        Děkuji 🙂
                        https://www.chytil.cz/plavackove-bedny/inception-seat-box/
                        https://www.chytil.cz/plavackove-bedny/inception-station-blue-edition/

                          NMaxa009 - Profil | Čt 10.4.2025 17:23:02

                          burget >>to chvění na prutu tam bude jako u všech takových lehčíh křesel,ale nic hrozného,to rameno má plus mínus 60-105 cm...

                            Nburget - Profil | Čt 10.4.2025 13:00:26

                            Maxa009 >> děkuji.....těžšího, většího....no mám 180/90. tak nevím.

                              NMaxa009 - Profil | St 9.4.2025 20:35:27

                              rasch >> myslím že standart,ale nevím jistě, zítra po práci jedu na ryby můžu mrknout,na batoh nevím,je tam rám na nohy ve spodní části a ještě se tam zasouvají nohy na transport, takže je to o trochu širší složený než klasický křeslo,já to nosím přes rameno,je u toho slušnej polstrovanej popruh...

                                Nrasch - Profil | St 9.4.2025 9:45:21

                                Maxa009 >> můžu se zeptat na délku toho ramena? Která verze to je??

                                A dá se to křeslo navázat na batoh?

                                  NMaxa009 - Profil | St 9.4.2025 5:09:55

                                  burget >> Ahoj, mám ho od minulého roku,odchytano dost,za mě v pohodě za ty peníze,bral jsem ho kolem čtyřech v akci, všechno zatím drží,to chvění tam je,ale s těma tricitkama nohama to není tak hrozný, jediný co tak jsem menší postavy a mám 80kilo a je to akorát, nedovedu si na tom představit někoho většího.... těžšího,to už bude naprd,jinak ta váha na transport je super

                                    NMrtweyUbrus - Profil | Út 8.4.2025 20:12:38

                                    Martin M. >> Čekal jsem náhradu za Ascension 😕

                                      NMartin M. - Profil | Út 8.4.2025 19:05:57

                                      Preston dnes zverejnil jarni novinky, je tam novy navijak, vlasec, vnadici prut a dalsi. Vsechno by to melo byt jiz prodejne, neco malo v kvetnu.

                                        Nburget - Profil | Út 8.4.2025 14:58:07

                                        Ahoj, vlastní někdo Ignition Feeder Chair Combo? Před časem jsem si pořídil Korum supa-lite chair. Tak jak jsem z toho křesla byl nadšenej, váha, pohodlný posed. Tak na feeder je pro mě docela nevyhovující. Ještě asi na řeku dobrý, kdy jsou špice směrem k nebi a využiji opěrku zad, ale na stojáky využiji pouze sedací část.
                                        To combo od Prestonu se mi docela líbí, jediné co u těchto sestav bude asi o zvyku je, že každý pohyb na křesle, je přenášen na prut. Pokud se nepletu. Pokud někdo vlastní, může napsat pár vět prosím?