- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Preston - vše kolem této značky.
Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
276x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NMartin M. - Profil | Út 20.5.2025 14:26:46
Never1 >> ahoj, ja bohuzel nemam pristup k zakulisnim informacim, ale v dnesnich novinkach pruty nejsou, mozna zase za 3 mesice.
Nmilans14 - Profil | So 10.5.2025 14:20:33
řepec >> Ano, vím, že má 2,5 mm tak si říkám, že bych jí použil na ten monster.
Nmilans14 - Profil | Pá 9.5.2025 13:39:56
Zdravím, dostal jsem od kamaráda původní prut Preston Monster Method Feeder, ale pouze s jednou špičkou, nevíte někdo zda bude to tohoto prutu pasovat špička z té nové řady Monster X, případně levnější varianta z řady Dura Carp ? Průměry špiček u všech těchto prutů je 2,5mm Děkuji.
NRBS - Profil | Čt 24.4.2025 17:20:24
Hjusa >> Jestli můžu doporučit, vezmi si tu Inception Station. Je stabilnější a je to prověřená koncepce. To druhé provedení máme pro děti v kroužku a myslím, že je to OK tak pro děti do 10 let.
Nstovec - Profil | Čt 24.4.2025 15:23:50
Hjusa >> U té první nejsou zadní nohy teleskopické, takže to nastavení je o něco komplikovanější. Ta druhá je určitě stabilnější a pevnější.
NJozef K. - Profil | St 23.4.2025 18:06:12
Hjusa >> Inception Seat Box nie je v podstate bedna. Je to take polokreslo bez opierky. Je ovela menej stabilne tym, ze su nohy upevnene v hornej casti. Viac si obmedzeny pre upevnenie prislusenstva - cim vyssie umiestnis sedaciu cast, tym mas menej priestoru na uchytenie prislusenstva. A jedna dost velka nevyhoda, ze 30mm su nachylne na deformaciu v mieste kde su uchytene o bednu a ak silno pritiahnes, tak zdeformujes nohu a uz nevysunies tu teleskopicku cast. Pri "skutocnej" bedni je to ovela lepsie, pretoze to neusis dotahovat tak silno. Vahu sediaceho nedrzi uchyt.
Vyhoda je v tom, ze to vies rozlozit na casti a lepsie uskladnit napr. v zime.
Vyhoda je v tom, ze to vies rozlozit na casti a lepsie uskladnit napr. v zime.
NMartin M. - Profil | St 23.4.2025 18:05:50
Hjusa >> obecne je ten druhy typ pevnejsi, protoze stojis na kratsich nohach a mene to "plave". U te prvni zas muzes volne nastavit vysku sezeni aniz bys potreboval menit pocet supliku, ale bere se to jako mene premiova bedna a ty lepsi se takto nedelaji.
NHjusa - Profil | St 23.4.2025 17:40:58
Ahoj, zajímal by mě váš objektivní pohled těhle dvou beden, která se zdá být lepší a proč
Děkuji 🙂
https://www.chytil.cz/plavackove-bedny/inception-seat-box/
https://www.chytil.cz/plavackove-bedny/inception-station-blue-edition/
Děkuji 🙂
https://www.chytil.cz/plavackove-bedny/inception-seat-box/
https://www.chytil.cz/plavackove-bedny/inception-station-blue-edition/
NMaxa009 - Profil | Čt 10.4.2025 17:23:02
burget >>to chvění na prutu tam bude jako u všech takových lehčíh křesel,ale nic hrozného,to rameno má plus mínus 60-105 cm...
Nburget - Profil | Čt 10.4.2025 13:00:26
Maxa009 >> děkuji.....těžšího, většího....no mám 180/90. tak nevím.
NMaxa009 - Profil | St 9.4.2025 20:35:27
rasch >> myslím že standart,ale nevím jistě, zítra po práci jedu na ryby můžu mrknout,na batoh nevím,je tam rám na nohy ve spodní části a ještě se tam zasouvají nohy na transport, takže je to o trochu širší složený než klasický křeslo,já to nosím přes rameno,je u toho slušnej polstrovanej popruh...
Nrasch - Profil | St 9.4.2025 9:45:21
Maxa009 >> můžu se zeptat na délku toho ramena? Která verze to je??
A dá se to křeslo navázat na batoh?
A dá se to křeslo navázat na batoh?
NMaxa009 - Profil | St 9.4.2025 5:09:55
burget >> Ahoj, mám ho od minulého roku,odchytano dost,za mě v pohodě za ty peníze,bral jsem ho kolem čtyřech v akci, všechno zatím drží,to chvění tam je,ale s těma tricitkama nohama to není tak hrozný, jediný co tak jsem menší postavy a mám 80kilo a je to akorát, nedovedu si na tom představit někoho většího.... těžšího,to už bude naprd,jinak ta váha na transport je super
NMartin M. - Profil | Út 8.4.2025 19:05:57
Preston dnes zverejnil jarni novinky, je tam novy navijak, vlasec, vnadici prut a dalsi. Vsechno by to melo byt jiz prodejne, neco malo v kvetnu.
Nburget - Profil | Út 8.4.2025 14:58:07
Ahoj, vlastní někdo Ignition Feeder Chair Combo? Před časem jsem si pořídil Korum supa-lite chair. Tak jak jsem z toho křesla byl nadšenej, váha, pohodlný posed. Tak na feeder je pro mě docela nevyhovující. Ještě asi na řeku dobrý, kdy jsou špice směrem k nebi a využiji opěrku zad, ale na stojáky využiji pouze sedací část.
To combo od Prestonu se mi docela líbí, jediné co u těchto sestav bude asi o zvyku je, že každý pohyb na křesle, je přenášen na prut. Pokud se nepletu. Pokud někdo vlastní, může napsat pár vět prosím?
To combo od Prestonu se mi docela líbí, jediné co u těchto sestav bude asi o zvyku je, že každý pohyb na křesle, je přenášen na prut. Pokud se nepletu. Pokud někdo vlastní, může napsat pár vět prosím?
Čtenáři této diskuse také sledují
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NFeederařina na řece64302
NS feederem na kapry96912
NPickermánia-ultra light fishing49055
NFeeder videa - výběr MM201
NGURU - vše kolem téhle značky6269
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
18:25NFeederařina na řece 64303
15:36NPickermánia-ultra light fishing 49055
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73





















