Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NMartin M. - Profil | Pá 28.2.2025 11:57:50

Filla >> je to trojdil, takze prostredni dil das do protismeru. Skladas jako skladaci metr, ja to tak delam u vsech 3dilnych prutu bez ohledu na ocka.

    NFilla - Profil | Pá 28.2.2025 11:55:19

    Nikdy jsem takovej proutek neměl, jak se to skládá navázané.. horní díl vzhůru nohama, tj. špičkou k patce prutu?

      Ndavid.ch - Profil | Čt 27.2.2025 10:27:02

      MrtweyUbrus >> Díky 👍

        NMrtweyUbrus - Profil | Čt 27.2.2025 9:52:27

        david.ch >> Ano má.

          Ndavid.ch - Profil | Čt 27.2.2025 8:19:22

          Nevíte někdo, jestli ten Monster Xtreme 3,6m má také první očko až na druhém dílu?

            N.pepé. - Profil | Út 25.2.2025 22:14:14

            https://www.youtube.com/watch?v=c0fzb0PDO2I
            První novinky letošního roku a hned dobrá vychytávka v čase 5:30.

              NM4TeJ - Profil | Ne 9.2.2025 16:42:33

              MrtweyUbrus >> ahoj, tak kamarát má taký výber na predajni, tak preto ja sa prikláňam tiež k speciman 15ft, len ten nemá , ma len tieto dva ostatné predal.

                NMrtweyUbrus - Profil | Ne 9.2.2025 9:39:43

                M4TeJ >> Proč máš jeden prut 14 a druhej 15ft? Na kapry bych vzal novej Acolyte Specimen a taakovou hloubku 15ft.
                https://sklepdrapieznik.pl/92125-wedka-drennan-acolyte-specimen-float-15ft.html

                  NM4TeJ - Profil | Ne 9.2.2025 8:25:38

                  Nazdar borci, chcem sa Vás opýtať na názor mam na výber z dvoch prútov drennan acolyte plus 14ft a preston supera X 15ft 2-12g, z prestonu už mám 10ft prút na plavanu a je to pecka, ale začal som chytať väčšiu vzdialenosť 15-20m a viac Hĺbka od 5-8m a ten 10ft prút už mi príde krátky, chcem si kúpiť niečo väčšie a lepšie, primárne chodím na väčšie jazerá a chytám predovšetkým kapre +3kg a viac kľudne aj 6kg kapriky, ja sa osobne prikláňam k drennanu acolyte plus, mám možno si ho ísť vyskúšať o pár dní, ale chcem počuť každého názor nie sú to prúty za pár €, tak preto, ešte je to možnosť drennan speciman, ale kamarát povedal, že to už je tvrdý prút, čo som pozeral videá mi príde skôr pre mňa, ako vravím chcem to na primárne na kapre na stojaté vody, problém toho drennan specimen je, že nie každý ho ma skladom. Ďakujem krásne za každý názor borci. :)

                    Nrybakapr81 - Profil | Po 27.1.2025 7:34:17

                    Sammael >> Zdravím,položil jsem otázku špatně.Sem blb.No,myslel jsem na krámu v mém okolí.

                      NSammael - Profil | Po 27.1.2025 6:47:22

                      rybakapr81 >> Jaktože nemá? Jirka Matej v Sarfix.cz je má.

                        Nrybakapr81 - Profil | Pá 17.1.2025 12:56:16

                        Bery. >> Jj,napsal sem to tak nějak všeobecně .Myšleno tak nějak všeobecně, když řeka teče a třeba někam na klasiku na přehradu . Nejhorší je,že ty pruty nikdo na krámu nemá a nemáš možnost si je jít alespoň zkusit.

                          NMartin M. - Profil | Pá 17.1.2025 12:27:12

                          rybakapr81 >> na method bych vzal DM a na klasiku superu x.

                            NMrtweyUbrus - Profil | Pá 17.1.2025 11:45:56

                            rybakapr81 >> Moc si toho nenapsal, cílová ryba, řeka, stoják, krmítka, vzdálenost.
                            Osobně bych novou Superu nebral kvůli očkám, nemám je rád.

                              NBery. - Profil | Pá 17.1.2025 11:42:37

                              rybakapr81 >> nvm na co to chces. Ale naslepo reknu Supera X

                                Nrybakapr81 - Profil | Pá 17.1.2025 10:31:23

                                Zdravím 😉Mám dotaz.Máte na výběr z prutů Distance master 380cm 80g nebo Supera x 360

                                  NFilla - Profil | Čt 9.1.2025 17:30:04

                                  Tacud11 >> Ok, dík za odpověď

                                    NTacud11 - Profil | Čt 9.1.2025 15:33:26

                                    Filla >> Ahoj, Shimano už vůbec nemam.... Měl jsem Exage a Stradic. Ted uz jen Daiwa a Ryobi

                                      NFilla - Profil | Čt 9.1.2025 14:10:11

                                      Tacud11 >> ahoj, nemáš tam náhodou zaprášenej Aspire 4000FA, když už děláš pořádky? Hledám parťáka k jednomu svýmu 😉

                                      Fšeci: kdyby náhodou, hlásím se!

                                        NTacud11 - Profil | Čt 9.1.2025 11:15:29

                                        Bery. >> Probíhá velký úklid........ :-))))))) ještě muzu nabídnout moje 2x Supera X 3,3m + 10spiček k tomu :-))))))))