Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

Nclovek1 - Profil | St 8.1.2025 18:34:48

Bery. >> Já to posłał sobě :D, napravil jsem.

    NBery. - Profil | St 8.1.2025 18:25:47

    clovek1 >> nemam :-)

      Nclovek1 - Profil | St 8.1.2025 17:26:05

      Bery. >> Zdravím Bery máš sz. Díky Mirek

        NBery. - Profil | St 8.1.2025 16:11:11

        Prodam 2x Monster Extreme 3,8 a 2x Distance master 4m,super stav,spice komplet.
        Kdyztak SZ ;-)

          NLukyn13 - Profil | St 8.1.2025 12:42:03

          Ahoj
          Koupim monster xtreme 12ft,150g

            NJozef K. - Profil | So 7.12.2024 12:57:38

            Rozpredavam nepotrebne veci. Vsetko Preston, minimalne pouzivane. Nohy 36mm tele, tycky su 30mm s vnutornym zavitom. Vsetky drziaky su na 36mm uchyty, podla potreby dodam aj redukcie. Ak vas nieco zaujalo napiste mi prosim do spravy.

              NLukyn13 - Profil | Po 2.12.2024 19:37:20

              stovec >> diky. Asi bych vzhledem k te cenovce cekal, ze v porovnani s tou xs pocitis rozdily hned pri prvnim dojmu.

                Nstovec - Profil | Po 2.12.2024 11:12:41

                Lukyn13 >> Nevím co bych k tomu napsal. Mám i tu Responsku co psal Martin. Ta Ultra je stejně tuhá a lehká ale přijde mi že je s jiného materiálu. Jediné co mi chybí u té Ultry je, že nemá na posledním díle u konce ten kousek pogumovaný. Mám k ní i ten prodlužovací díl což si myslím, že je docela dobrý nápad.

                  NLukyn13 - Profil | Po 2.12.2024 9:43:11

                  stovec >> ahoj, premyslel jsem o ni, ale objednal jsem nakonec jinou.

                  Ale kdyz uz jsi mi odepsal, tak nechce se k ni trosku rozepsat ? 🙂 jak jsi s ni spokojeny popr srovnani s jinymi atd

                    Nstovec - Profil | Po 2.12.2024 9:27:07

                    Lukyn13 >> Ahoj. Mám. Co potřebuješ?

                      Nchřenovák - Profil | So 30.11.2024 22:54:02

                      Náhodou jsem na ně narazil 😂

                        NMartin M. - Profil | Pá 29.11.2024 1:25:34

                        ani nevim, co by slo jeste na te "stare" response xs zlepsit...

                          NLukyn13 - Profil | Čt 28.11.2024 19:26:31

                          MrtweyUbrus >> diky za tip 🙂

                            NMrtweyUbrus - Profil | Čt 28.11.2024 18:30:18

                            Lukyn13 >> Nejvíc spokojenej jsem s Drennan Vertex 3,5m, lehká, tuhá, vyndal jsem s ní metráky ryb na řece.

                              NLukyn13 - Profil | Čt 28.11.2024 18:27:06

                              MrtweyUbrus >> ja mam taky "starou" response xs ale ve 4m.
                              Ale potrebuju jeste jednu tycku a prave ta nova response ultra ve 4m je v hledacku. Vlastne se momentalne rozmyslim mezi ni a CTX od robinsona.

                                NMrtweyUbrus - Profil | Čt 28.11.2024 15:44:01

                                Lukyn13 >> Mám carp 3m, měl jsem jí jednou u vody a už jsem ztratil špunt, stará responska s šroubovacím spodkem byla lepší řešení.

                                  NLukyn13 - Profil | Čt 28.11.2024 15:40:48

                                  Ahoj
                                  Nemel nekdo v ruce tu novou tyc response ultra? Nebo dokonce nemate ji uz nekdo ?

                                    NBear - Profil | Pá 15.11.2024 16:39:08

                                    Mám tady takovou specialitku, kdybyste někdo z fanoušků značky toužil.
                                    Prodám luxusní floatový prut Preston Supera X Power Float 14 ft 8-18 g. V dokonalém stavu. Možné osobní předání v Zeměticích nebo PPL (+ 300 Kč - atypický rozměr). Cena 8000 Kč.

                                      NKokto - Profil | Út 5.11.2024 9:54:33

                                      MrtweyUbrus >> mam aj aventus SR a tam su tie ocka super.