Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

Npepson - Profil | Ne 27.10.2024 13:42:31

MrtweyUbrus >> Len doplním, tie očká má aj Korum Opportunist 8 ft Quiver, zrovna ho mám pri vode.

    NMrtweyUbrus - Profil | Ne 27.10.2024 13:01:58

    Mufti >> Tomu moc nerozumim, když je nechci tak si koupim prut bez nich.
    Mimo pár modelů od Daiwy, Supery X, Tubertini a Browningu kterej jako firma skončil mě ani nic nenapadá.

      NMufti - Profil | Ne 27.10.2024 12:46:49

      MrtweyUbrus >>
      Nepomôžeš si. Tie očká sú všade. Obzvlášť na feederoch. Takže spokojne loviť.

        NMrtweyUbrus - Profil | Ne 27.10.2024 12:40:04

        Flicek >> neřeš, chytej, sleduj to a když vydřou tak reklamuj, já už bych tyhle očka na žádnym prutě nechtěl.

          NFlicek - Profil | Ne 27.10.2024 12:35:16

          Bery. >> O to,ze to jde videt mi vubec nejde,me jen tak napadlo,kde to bude pokracovat dale,jestli se tam prave nevydrou drazky nebo neco.Navijaky tam mam Daiwa TD 4012 QD a 22 vlas.

            NMKulicka - Profil | Ne 27.10.2024 7:13:15

            Bery. >> "to je jen vyleštěná barva ne" To je právě otázka - bych se skoro obával, že je pryč právě ten PVD povlak, má jen několik mikrometrů. "Klasicky" barvit vnitřek oček mi nedává vůbec smysl.

              NBery. - Profil | Ne 27.10.2024 4:45:37

              Flicek >> to je jen vylestena barva ne?
              Ja mel neco podobneho u Tubertini. Rada TBR mela stribrne vlozky a nastupce je mel cerne. A ty cerne se nekde takhle lehce vylestily.
              Dokud nemas drazky tak bych byl v klidu. Ale chapu ze to muze kazit dojem z prutu kdyz to tam vidis.
              Ze zvědavosti, co mas za kmen a jaky navijak?

                Npepson - Profil | Ne 27.10.2024 3:15:07

                MKulicka >> Dík. Zle som si to pamätal, tak nie vložka, ale vrstva, vedel som, že je to iný materiál než rám očka.

                  NMKulicka - Profil | So 26.10.2024 20:39:19

                  pepson >> Na očkách PacBay Minima ani na SeaGuide TDG (ta má Daiwa) vložka jako poslední vrstva není. Je tam nanesená extra tvrdá vrstva pomocí PVD povlakování.

                    Npepson - Profil | So 26.10.2024 16:13:46

                    MrtweyUbrus >> raz som tie minima očká hľadal a sú aj lacné, aj kurva drahšie. Ono, je tam akoby vložka a tá môže byť rôzne tvrdená. Skúsim to dohľadať 😉

                      NFlicek - Profil | So 26.10.2024 15:42:58

                      Bear >> No neco takoveho,ja prave netusim co to presne je.Ale povrchova uprava uz tam neni.Na te fotce jde videt jak je to uz vylestene.

                        NMrtweyUbrus - Profil | So 26.10.2024 15:42:38

                        Bear >> Styl ala minima, seaguide myslim.Stejný jsou i na Tournamentu za třikrát tolik..

                          NBear - Profil | So 26.10.2024 15:19:57

                          Flicek >> Absenci keramiky... oni do takhle drahého prutu dávají ocelovou výplň oček? Nebo jak tomu mám rozumět?

                            NFlicek - Profil | So 26.10.2024 13:05:58

                            Zdravim vas kluci,hlavne majitele feederu Supera X.Vlastnim Supery X 360/60 zhruba od letosniho ledna a vsimam si,ze vnitrni strana ocek je uz od vlasce pekne vylestena do stribrna.Vzhledem k absenci keramiky,tak premyslim jestli to nebude mit casem vliv na celkovy stav ocek.Mate nekdo k tomu nejake postrehy?

                              NBear - Profil | Čt 24.10.2024 10:49:12

                              Zeptám se nejprve zde, než začnu fotit a vystavovat na bazary.

                              Zbyl mi tu jeden plonkový a fungl nový naviják Preston Magnitude 420 v záruce. Má krásně hladký chod. V současné době ani v blízké budoucnosti pro něj nebudu mít uplatnění, takže ho chci pustit. V kompletním balení se záručním listem. 3000 včetně Zásilkovny.

                                NKokto - Profil | Út 15.10.2024 9:28:46

                                MrtweyUbrus >> to je najjednoduchsie riesenie samozrejme len na pretekoch to tak nemozeme pouzivat lebo silon podla pravidiel musi byt vedeny telom krmitka,ked chodime na normalnu rybacku tak to tiez tak pouzivam ako pises a je to super.

                                  NMrtweyUbrus - Profil | Po 14.10.2024 23:46:23

                                  Jozef K. >> Zjistil jsem že vlasec na krmítku se spodní zátěží jde cvaknout do spojky Preston 360 bead, tak prostě jen sundám tělo method krmítka a nandám tam to krmící.

                                    NJozef K. - Profil | Po 14.10.2024 17:49:00

                                    MrtweyUbrus >> Ahoj. Mam s nimi rovnaky problem. Velmi zle a nepresne lietaju. Dostat ho na jeden bod na 40m je celkom narocne. A ako pises, staci trochu vietor a uz to leti kam chce.
                                    Ak chces krmny kos na method, ktory je urceny priamo na to, tak madari robia taketo cosi. Ale su pomerne drahe. No lietaju paradne presne. Ak ti je to jedno, tak klasicke velke krmne kose so spodnou zatazou su najlepsie.

                                      NGoďák - Profil | So 12.10.2024 17:05:28

                                      MrtweyUbrus >> Fakt to nepoznám ale je mezi nima bait up

                                        NMrtweyUbrus - Profil | So 12.10.2024 17:01:24

                                        Goďák >> Super, díky, ty dvě vpravo by mězajímaly, to budou L a XL.