Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

Goďák - Profil | So 12.10.2024 16:59:13

MrtweyUbrus >> Nejsem si jistý velikosti ale jsou to oni od Prestonu,vzal jsem je přesně kvůli tomu na co je potřebuješ.

    MrtweyUbrus - Profil | So 12.10.2024 16:48:53

    Goďák >> To je fakt malý, a to drátěný napravo od něj je Distace cage xl?

      Goďák - Profil | So 12.10.2024 16:46:21

      MrtweyUbrus >> pro představu. Uprostřed je 45 l a nalevo zakrmovací od Prestonu.

        MrtweyUbrus - Profil | So 12.10.2024 16:44:47

        Goďák >> Teď do studený vody to bude stačit, radši tam hodím víckrát malý přesně než si to roztahat velkym co zanáší 😏

          Goďák - Profil | So 12.10.2024 16:27:16

          MrtweyUbrus >> Ty nejsou zas tak velký aby jsi s nima zakrmil

            MrtweyUbrus - Profil | So 12.10.2024 16:16:16

            Bery. >> No vidíš, ty drátěný se spodní zátěží mě vůbec nenapadlo, ten vlasec půjde cvaknout i do toho konektoru, ještězkusim vzít jedno tohle, mám to na 50g prut tak tomu zas nechci naložit nesmysl.
            https://www.tropicfishing.cz/krmitko-preston-ics-in-line-cage-feeder-45gr-large/?gad_source=1&

              Bery. - Profil | So 12.10.2024 14:35:04

              MrtweyUbrus >> je to dost lehky no. Ja mam radsi klecove. Uz se mi povedlo nejake utrhnout tak jsem si nasel levnejsi variantu.
              Da se to po naplneni hazet medium prutem na 30m.
              https://allegro.cz/nabidka/kosik-mikado-bait-up-feeder-uzavreny-45x58mm-41g-15125413350

                MrtweyUbrus - Profil | So 12.10.2024 13:20:05

                Ahoj, dnes jsem zkoušel poprvé tenhle zázrak a vůbec mě to neoslovilo teda, stačí mírný závan bočního větru a letí to o několik metrů jinam a to jsem chytal tak na 30m, proč to nemá aspoň 40g? Používáte to úspěšně nebo je to rukama?

                  Ciffik - Profil | Po 7.10.2024 9:09:54

                  Ahojte, nějaké zkušenosti s Xtreme distance řadou? Přemýšlím, že bych některý kousek uživil, ale přemýšlím, zda 180 gr nebo rovnou 200 gr verzi. Jak se ty pruty chovají, resp. jakou zvládnou zátěž? Je mezi nimi až takový rozdíl? Jde mi čistě o váhu krmítka/zátěže na řece (není třeba nahazovat daleko), které ty pruty ještě v klidu (člověk nemá strach, že mu to praskne pod rukama) zvládnou.

                  A v neposlední řadě, nějaký tip na odpovídající naviják (klidně i konkureční =), co by zvládl odpovídající krmítka/zátěže, něco vydržel, ideálně měl dvě cívky (nebo aspoň možnost dokoupení) - jednu na řeku, druhou na stoják a nestál půl výplaty? Nějak se v této části segmentu nechytám...

                    Lukyn13 - Profil | Ne 6.10.2024 21:06:26

                    Ahoj, jen tak mapuju teren, kdyby mel nekdo zajem o distance master ve 4m, dejte vedet do sz. Premyslim, ze bych ho pustil.

                      Bear - Profil | So 5.10.2024 17:04:24

                      Jen tak z nudy od vody. Nebere to.

                        mikiatp - Profil | Pá 4.10.2024 16:42:20

                        Hanzek >>
                        Ahoj,díky,taky se k té variantě přikláním,větších navi mám dost(intensity 720,extremity 620 atd) ale naviják kvalitnější a ,,střední" velikosti mi chybí

                          Hanzek - Profil | Pá 4.10.2024 16:29:19

                          mikiatp >> Ahoj, na to, co popisuješ, bych vzal 420.

                            mikiatp - Profil | Pá 4.10.2024 16:22:39

                            Never1 >>
                            Děkuju za ukázku 😉,zrovna u toho Centrisu bych si myslel že rozdíl bude markantnější

                              Never1 - Profil | Pá 4.10.2024 16:14:58

                              mikiatp >> Tady pro srovnání Centris 520 a Magnitude 320 . Velikost není tak znatelná.

                                mikiatp - Profil | Pá 4.10.2024 16:05:10

                                Prosím všechny milovníky Prestonu o radu,kupuju Ascensiona 3.4m 40g a chci na něho Magnituda,jen nevim velikost,bude stačit 320 nebo jít do 420?budu ho používat i na moje další pruty o délkách 3.3m a 3.6m.
                                Diky

                                  Lukyn13 - Profil | So 28.9.2024 17:12:56

                                  Chlapi, nevali se doma nekomu matice na utahovani klicky pro magnitude 520?

                                    MrtweyUbrus - Profil | So 28.9.2024 16:18:13

                                    pectak >> super, beru M, díky.

                                      pectak - Profil | So 28.9.2024 14:49:40

                                      MrtweyUbrus >> V závodním lovu určitě nastanou situace, kdy se dá velikost S použít, ale já používám jen L a M - častěji L, ale na menších vodách, v zimě, na jakékoliv ryby nebo když nechci tolik plašit náhozem, tak velikost M používám. Ta je ještě taková ,,sympatická,,, velikost S je fakt mrňavá.... pár jich mám, ale ještě nebyla za mě vhodná příležitost je ani použít.

                                        MrtweyUbrus - Profil | So 28.9.2024 11:50:04

                                        Používáte někdo flat nebo banjo krmítka ve velikosti small? Mám jen L a chtěl bych zkusit menší na aktivnější method a nevim jestli ty S nebudou moc a nemám vzít radši M, díky.