Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NMrtweyUbrus - Profil | Ne 21.7.2024 13:19:09

Bery. >> Já křupnul dvě, jednu vlastní blbostí, druhou úplně nesmyslně o 300g cejna, reklamace uznána, bral jsem pak rovnou tu carp verzi.

    NBery. - Profil | Ne 21.7.2024 13:15:12

    MrtweyUbrus >> praskalo jich vic?
    Ja ji dal zatim jen 2-3 zavodni vikendy a jsem z ni nadseny.

      NBear - Profil | Ne 21.7.2024 13:12:16

      MrtweyUbrus >> Křupnuls?

        NMrtweyUbrus - Profil | Ne 21.7.2024 12:56:21

        Bear >> Jen bacha, je dost křehká.

          NBear - Profil | Ne 21.7.2024 10:38:12

          Pochlubím se, čím jsem si udělal radost (protože to se občas musí). Podběráková tyč Preston Response Match 4 m. Už byla u vody a je skvělá - lehká, tenká, tuhá a s variabilní délkou po metrech. Jsem z ní nadšený.

            Nberlinan - Profil | Čt 18.7.2024 22:05:39

            Bear >> používám v 0,19 a 0,21 poslední 2 roky, nemůžu nic vytknout. Pevný, nekroutí se, docela odolný.

              NMartin M. - Profil | Čt 18.7.2024 21:17:35

              gonokok >> tipoval bych to tak 100g do plnych nebo 150g do 50m. Zalezi kdo to vezme do ruk a kdo jak umi prehanet v odhadech.

                Ngonokok - Profil | Čt 18.7.2024 19:40:19

                Ahojte, kolko gramove krmitka zvlada monster extreme 150g? Zaujima ma horna hranica. Dakujem

                  NBery. - Profil | Út 9.7.2024 22:11:29

                  tomvec >> u te nejjemnejsi 1oz se to teoreticky muze stat, u tech dvou tomu neverim. Ja s nima chytam hlavne reku a nic podobneho jsem nezaznamenal.

                    Nlubo*93 - Profil | Út 9.7.2024 15:54:12

                    tomvec >> blacky jsou nahoře velmi gumové klacky... u toho Ascenšnu by to mělo být jiné, lepší..

                      NBear - Profil | Út 9.7.2024 15:50:02

                      Neznáte prosím někdo tento návazcový materiál? Zkušenosti?

                        Ntomvec - Profil | Út 9.7.2024 14:16:23

                        Bery. >> děkuju za odpověď. U těch špiček jsem myslel tohle, mám Cresty Identity a Blackthorne, oboje slušné pruty, ale ty Blackthorne mají špičky jaksi měkčí (při stejné gramáži) a když fouká, tak vibrují, u Identity jsou trochu jiné a nedělají to, mám pocit, že to vychází už z blanku, oboje špičky jsou karbonové. Ale nevylučuji, že je to jen subjektivní pocit.

                          NBery. - Profil | Út 9.7.2024 9:08:25

                          tomvec >> na tohle je 3,6 idealni. Nevim co myslis stabilita spicky ve vetru,ale Ascension ma mekci spicky s delsi akci, vsechny pouzitelne na ruzne podminky. Neni tak ostry jako nova Supera X,ale me to nekdy vyhovuje,hlavne na chytani kolem 30m kdyz mam pletenku. Kolikrat po nem sahnu radsi. 50g krmitko se spodni zatezi posles klidne na 60m.

                            Ntomvec - Profil | Po 8.7.2024 21:14:36

                            Bery. >> ahoj, měl bych dotaz na Ascension, nejspíš by mě zajímal 3,8m nebo 3,6m. Jak jsou na tom s akcí, odhozovými vlastnostmi, stabilitou špiček ve větru nebo v tažné vodě, zpracováním (na to fakt celkem hledím)? Použití převážně řeka, za normálních podmínek krmítka 50 nebo 60g, vzdálenost do 30m. Děkuji.

                              NViktorBL - Profil | Pá 14.6.2024 8:51:35

                              marva2005 >> Dám na tebe a během víkendu si 2 objednám. Ještě jsem se chtěl zeptat, jsou k tomu 2 špičky. Jaký mají značení?
                              Jinak je osedlám Magnitude 520, sehnal jsem za pěknej peníz. U Centrise jsem si všiml, že dělají novej model s jiným značením, proto stojí plnou cenu.

                                Nlubo*93 - Profil | St 12.6.2024 10:52:18

                                ViktorBL >> budou v pohodě.. občas ale ty 12ft budou delší. Břehy Ohře bývají zarostlé. Na kapry cíleně by to možná chtělo přitvrdit...

                                  NBery. - Profil | Út 11.6.2024 22:25:16

                                  ViktorBL >> par Prestonu od SL Supery po Monstera Extreme mam a s nima dost prutohodin. Kdyby si potreboval neco konkretniho tak se klidne ptej ;-)

                                    NBery. - Profil | Út 11.6.2024 22:17:27

                                    ViktorBL >> Ohri odchytas se Superou uplne v pohode. Neni duvod hned brat tvrdy klacek. Pri beznes prutoku si vystacis s 40-60g krmelcem a Supera hodi v klidu i 70g. Predpokladam ze mas Xka 3,6. I u vas nahore to staci.. Sice pod nahon elektrarny s tim nemuzes,ale vetsinu mist s tim odchytas. Kdyz zjistis ze te to bavi a budes chtit cilene do proudu,treba na Parmu tak si pak koupis tvrdsi prut. Ale pro zacatek se toho neboj s tou Superou.
                                    Jinak DM je dobry doplnek k Supere. Tam kde konci vykon Supery,muzes pokracovat s nim.

                                      NFlip - Profil | Út 11.6.2024 17:21:50

                                      marva2005 >> A já mám zase nejraději ty Browning Argon 2.0 Feeder MH 360 cm 40-120 co jsi mi doporučil.😊 S navijáky Extremity 520 to je paráda.