Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NGoďák - Profil | Ne 18.8.2024 11:48:35

Ahoj, prosím o radu. Používám velké plato Preston side tray. Rád bych ho uchytil k obyč křeslu. Dá se na to něco koupit? Nejlépe z kloubem.Nebo slouží pouze je kreslum co mají nohy, díky

    NMethodCarp - Profil | St 14.8.2024 16:27:38

    Bear >> Děkuji za radu

      NBear - Profil | St 14.8.2024 16:26:04

      MethodCarp >> Pokud tady někdo nebude vědět odpověď přímo, zkus napsat dotaz do https://www.sarfix.cz.

        NMethodCarp - Profil | St 14.8.2024 16:09:04

        Ahoj všem a prosím o radu. Podařilo se mi zlomit 2 oz. špici na feederu Preston super feeder 3-díl 60gr. Jsou to levné klacky ale mám je rád a špice už nejdou koupit. Neví někdo znalý, jestli by neposovaly špice třeba s řady dura carp nebo z ascension? Moc děkuju Kuba

          NMrtweyUbrus - Profil | So 27.7.2024 10:06:13

          Nemáte někdo jednokomorový compact obal 170cm z řady Supera X?

            Nkubah - Profil | So 27.7.2024 8:36:01

            Bear >> ano, Preston je tradiční a dlouholetý výrobce navijáků... Ty si to objednat umí ....

              NMartin M. - Profil | So 27.7.2024 6:25:27

              Bery. >> nastesti ano.

                NHanzek - Profil | Pá 26.7.2024 21:02:40

                Bery. >> Má

                  NBery. - Profil | Pá 26.7.2024 20:54:20

                  Bear >> taky ma tak dlouhou brzdu jak Centris?

                    NBear - Profil | Pá 26.7.2024 17:16:37

                    Dneska jsem poprvé provětral Magnitude 420 a musím uznat, že tohle Preston umí. Perfektní chod a krásné zpracování. Trochu jsem si dělal obavy, jak bude oproti Centrisu SD běhat nižší řada, ale v podstatě se to projevuje jen na použitých materiálech (překlapěč hliníkový, osa ocelová), ale kvalita zpracování a užitná hodnota zůstáv.

                      NBear - Profil | Po 22.7.2024 18:04:36

                      Martin M. >> Díky:-)

                        NMartin M. - Profil | Po 22.7.2024 16:58:29

                        Bear >> jsou to 2 obchodni znacky jedne spolecne firmy. Preston je vic na zavodeni, Korum je vice rekreacni.

                          NBear - Profil | Po 22.7.2024 16:50:34

                          Mohl byste mi prosím někdo osvětlit, jaký je vztah mezi značkami Preston a Korum?

                            NMartin M. - Profil | Po 22.7.2024 15:23:50

                            zmatesh >> na to asi jedine zavolat do sarfixu, tam je stredobod zkusenosti.

                              Nzmatesh - Profil | Po 22.7.2024 12:50:17

                              Ahoj potřeboval bych poradit. Mám Preston monster feeder chair a hledám na něj kolečko barrow kit ale ukazuje mě to i korum a zda se být úplně stejné. Je to tak nebo špatně hledám. Předem děkuji za radu.

                                NBery. - Profil | Ne 21.7.2024 15:31:45

                                MrtweyUbrus >> ja jen na zavodech a i tam nechodim zbytecne jemnotu v navazcich. Na normalni lov jdu taky cestou sily :-)

                                  NMrtweyUbrus - Profil | Ne 21.7.2024 15:21:30

                                  Bery. >> jemnější lovy už jdou mimo mě, nejslabší forpas mám šestnáctku :)

                                    NBery. - Profil | Ne 21.7.2024 15:18:05

                                    MrtweyUbrus >> tak to je smolicek,to chapu rozhořčeni.
                                    Carp verzi 4m mam asi 2 roky a ta uz nazvedala neco kil. Matchku jsem si bral letos na jemnejsi lovy kdy je ta váha znat.

                                      NBear - Profil | Ne 21.7.2024 14:12:48

                                      MrtweyUbrus >> Hmmm, o cejna, to vypadá na nějakou výrobní vodu. Tak snad mě to mine, o víkendu jsem s ní podebíral 3 kapří padesátníky, tak snad by se to už projevilo, kdyby měla kaz.

                                        Nlubo*93 - Profil | Ne 21.7.2024 13:49:00

                                        Bear >> jj je velmi tenoučká ale hezky se s nim pracuje. S lehkou hlavou z nylonu to musi byt úplně sranda. Teď ji mám rok a drží což beru jako zázrak