Prut na pstruhy - tvrdsia akcia

Zdravim vas kolegovia,
Chcel by som vas poprosit o radu vychadzajucu z vasich praktickych skusenosti..hladam prut na privlac na pstruhy,dlzka ca.2,1m, vrhacia zataz ca. 2-13, stredne tvrdy az tvrdy.prut by mal dobre pracovat s nymfou/marmyskou a tiez by mal potiahnut woblera ca.3cm a rotacku velkost 0.rozmyslal som shimano, no vela z vas ich hodnoti ako makke.potom ma napadla Daiwa, ale tie su samizda tiez moc makke.Tiez ma oslovili Favorite...jake mate skusenosti? Vopred diky.predajne ponukaju neskutocne kvantum vyrobkov, ale potreboval by som vediet prakticke skusenosti z terenu...kde su tie casy ked Lipno a Orlik stacili na skoro vsetky sposoby lovu...
Autor diskuse: stefan_pista - Profil , 24.3.2017 dravci - náčiní, doplňky

Nkubas. - Profil | Út 4.4.2017 22:31:16

marten7 >> Jasan, je potřeba vyzkoušet všechno, o nic nejde však ;-)...

Já 2000, budeme uvidět no :-).

    Nmarten7 - Profil | Út 4.4.2017 22:28:35

    kubas. >> objednal jsem verzi 3-14g. Ten, co má lukyn jsem měl, ale připadl mi zbytečný, tak jsem jej poslal dál..no asi musím ty kříže někde už zkusit, když to tak všichni chválíte:-)Snad něco vyjde alespoň v létě, ale uvidím, protože budu mít hodně práce doma..
    Za ty prachy to nešlo nevzít no.:-)Já vzal velikost 3000..

      Nkubas. - Profil | Út 4.4.2017 22:05:07

      marten7 >> Ty už nic neobjednavej a chytej hlavně :-))). Jakej Profík, co má Lukas? By se ti líbil ten ML Legend, dle toho popisu co shanis, tak třeba ti ho někdy půjčím ;-).

      Na Kastkinga jsem zvedavej ;-).

        NOrion24 - Profil | Út 4.4.2017 21:56:19

        doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.4.2017 16:53:07 >> takeho si videl tak na obrazku :-)..ty koreň :-))))))))

          Nmarten7 - Profil | Út 4.4.2017 21:56:07

          kubas. >> :-))no já objednal nakonec professionala, ale vypadá to tak, že Ukčko ho asi nepošle, tak vymýšlám dále:-) Kastking mela je již na cestě:-))

            Nkubas. - Profil | Út 4.4.2017 21:34:59

            marten7 >> Vím moc dobře, proto ti to taky píšu, abys nevymýšlel kraviny :-).

              Nmarten7 - Profil | Út 4.4.2017 20:32:36

              kubas. >> Zdar Kubasi:-))Hele, to je dobrá bejkárna ta volžanka:-)))to bych si dal..ale asi máš pravdu, vymýšlím capiny:-)))
              PS: kdybys nevěděl - byly jsme společně i s Lukynem na bvv na pívo a cígo:-))))

                Nkubas. - Profil | Út 4.4.2017 17:46:26

                marten7 >> Nevymýšlej a kup si Volžanku 0-100g a máš univerzál, jaký svět neviděl :-))).

                http://www.fishingsport.cz/Prut-Volzanka-Gorinic-2-​0m-do-100g-d952.htm

                  Nkura11 - Profil | Út 4.4.2017 17:26:11

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.4.2017 16:53:07 >> 2 kilove by prv museli byt..tak 30 dekove s calypsom na pohodu.. Vah je vynimka..

                    Nj.sladkay - Profil | Út 4.4.2017 16:53:07

                    kura11 >> a 2 kiloveho s tym vykuris z korenov tiez ?

                      Nmarten7 - Profil | Út 4.4.2017 16:24:50

                      kura11 >> většinu chytám 2-4g + guma..6g + spíš sporadicky...ale je to vlastně jedno:-)
                      tož ať to calypso dobře slouží..

                        Nkura11 - Profil | Út 4.4.2017 16:12:04

                        Janors >> tak mne sa king nepacil taky mozno na snuru , prisiel mi dost rozplavany..calypso ujde.. Vsetko co treba na bodkace tusim potiahne a za smiesne eura..

                          Nkura11 - Profil | Út 4.4.2017 16:09:27

                          marten7 >> ja len tak ze 6g jig je uz naloz..

                            NJanors - Profil | Út 4.4.2017 16:09:20

                            kura11 >> dnes som mal tie calypsa v rukach a musim povedat ze su to fakt pekne prutiky. aj ten king spin som cakal ze blato, ale supper, skoda ze nie je 1,80m

                              Nmarten7 - Profil | Út 4.4.2017 15:46:02

                              kura11 >> co sa ti nezdá?:-))ani nemám, ale byl by to strop, spíš pro jinší vodu..:-)

                                Nkura11 - Profil | Út 4.4.2017 14:50:43

                                marten7 >> 6g jig???? To tam mas 4 metrove jamy?

                                  Nmarten7 - Profil | Út 4.4.2017 11:43:28

                                  Orion24 >> menší řeka, gumy cca 3-6g jig, menší woblery..

                                    NOrion24 - Profil | Po 3.4.2017 20:53:04

                                    marten7 >> podla toho naco a kam potrebujes

                                      Nskwor - Profil | Po 3.4.2017 16:01:46

                                      marten7 >> Tenhle co máme já s Fuldíkem je už fakt letitá záležitost. Pokud vím, tak ty novější dělali kratší a to mě netáhlo, takže jsem se o ty nástupnické řady už moc nezajímal.

                                        Nmarten7 - Profil | Po 3.4.2017 13:41:56

                                        Orion24 >> a který model je naj?:-)