Prut na pstruhy - tvrdsia akcia

Zdravim vas kolegovia,
Chcel by som vas poprosit o radu vychadzajucu z vasich praktickych skusenosti..hladam prut na privlac na pstruhy,dlzka ca.2,1m, vrhacia zataz ca. 2-13, stredne tvrdy az tvrdy.prut by mal dobre pracovat s nymfou/marmyskou a tiez by mal potiahnut woblera ca.3cm a rotacku velkost 0.rozmyslal som shimano, no vela z vas ich hodnoti ako makke.potom ma napadla Daiwa, ale tie su samizda tiez moc makke.Tiez ma oslovili Favorite...jake mate skusenosti? Vopred diky.predajne ponukaju neskutocne kvantum vyrobkov, ale potreboval by som vediet prakticke skusenosti z terenu...kde su tie casy ked Lipno a Orlik stacili na skoro vsetky sposoby lovu...
Autor diskuse: stefan_pista - Profil , 24.3.2017 dravci - náčiní, doplňky

Noreno - Profil | Po 19.2.2018 12:11:27

Forfish731 >> Mam toho Delphina King Spina a viacejmenej spokojnosť. Nahadzovanie kus horšie, mohol byť dole kus tuhší. Zdolavačka ale parada ... a podrží teda toho dosť.

Čo máš proti nemu?

    NForfish731 - Profil | Po 19.2.2018 11:48:37

    GTdpcfix >> To je pravda, protože na tom Delphinu by sis ani tu mašli nehodil..:)

      NGTdpcfix - Profil | Po 19.2.2018 11:03:55

      Forfish731 >> trapara neni prut na pstruhy,to je prut na kterem si muzes hodit tak maximalne masli...sry ale dlouho jsem tak hrozny prut nevidel

        Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 18.2.2018 22:08:59

        minatrix >> ja delene nemam :))

          Nminatrix - Profil | Ne 18.2.2018 22:06:12

          doktor multiplikator >> jsem nevěděl, že jsi kaprař :-)

            Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 18.2.2018 20:42:45

            Gennaro >> delena rukovat je pre prezlecenych kaprarov :)

              NGennaro - Profil | Ne 18.2.2018 20:33:36

              Major Craft jsem měl včera na FF několikrát v ruce a nepřišel mi špatný, ale nejsem si jistý, zda ta cena u vyšších modelů skutečně stojí za tu kvalitu. Troutino by se mi i cenově líbilo, ale moc se mi nezdála ta rukojeť, neboť jsem zvyklej na dělenou.

                Nu x a - Profil | Ne 18.2.2018 19:34:30

                doktor multiplikator >> pravda..

                  Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 18.2.2018 18:40:17

                  Forfish731 >> firstcast neviem ale trapare su trapne hadice

                    NForfish731 - Profil | Ne 18.2.2018 18:21:28

                    u x a >> To je jasné, každému se líbí něco jiného, proto taky mají různé designy a různé modely;)

                      Nu x a - Profil | Ne 18.2.2018 18:17:32

                      Forfish731 >> asi záleží na vkusu každého soudruha,mě se ten prut ani trochu nelíbí...

                        NForfish731 - Profil | Ne 18.2.2018 18:16:22

                        Gennaro >> Určitě lepší z vlastní zkušenosti i jejich nejzákladnější řady jako Firstcast, či Trapara než Delphin.. Delphin má slušné věci, nic proti němu, taky ho mám ve výbavě, ale můj názor je takový

                          NForfish731 - Profil | Ne 18.2.2018 18:11:37

                          Gennaro >> Ahoj, podívej se na Major Craft, já mám Nextino, které se bohužel přestalo vyrábět, jako náhrada je dnes Troutino. Mají opravdu krásné pruty, určitě si vybereš podle detailních parametrů ten pravý. Ceny od 2000,- až k 20000,- takže je to na tobě...

                            NGennaro - Profil | Ne 18.2.2018 16:03:03

                            Zdravím, řeším obdobný problém jako kolegové, tj. hledám prut na pstruhy a okouny. Chtěl bych na něj chytat malé gumy (0,5 -3 gramy) a doplňkově miniwoblery a minirotačky. Zvažuju v současnosti více prutů, a to především tyto:
                            Daiwa TD Trout Area Commander 2,00 m, 1 - 7 g;
                            Delphin King Spinn UL 210 cm, 0,5-5 g; a
                            Westin W3 StreetStick 6'1" 1,83m L 2-7g.

                            Děkuji za všechny rady a názory.

                              NForfish731 - Profil | Pá 10.11.2017 7:38:49

                              stefan_pista - >> Zdravim, zkus se podivat na pruty od Major Craft, to je vážně luxus. Z vlastni zkušenosti mohu doporučit Nextino

                                Nmity - Profil | Čt 9.11.2017 23:42:13

                                https://www.nasoutokushop.cz/daiwa-silver-creek-ult​ralight
                                Co tenhle proutek? Mám stejný problém jako autor diskuze...Máte někdo zkušenost?

                                  NČekyno - Profil | So 8.4.2017 12:35:56

                                  stefan_pista - >> Zdravým, Prut Illex Ashura Stream Master 210 3,5-14g, používam ho 4 roky. Vo výbere prútov na prívlač, je to veľmi individuálne, každému vyhovuje niečo iné mne tento prut
                                  vyhovuje. Zvládne v pohode aj väčšie ryby.

                                    Nj.sladkay - Profil | St 5.4.2017 9:47:57

                                    Orion24 >> tisicrocie

                                      NOrion24 - Profil | St 5.4.2017 9:46:36

                                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.4.2017 9:35:05 >> minule storocie :-))))))))

                                        Nj.sladkay - Profil | St 5.4.2017 9:35:05

                                        Orion24 >> PaR 85