Prut na pstruhy - tvrdsia akcia

Zdravim vas kolegovia,
Chcel by som vas poprosit o radu vychadzajucu z vasich praktickych skusenosti..hladam prut na privlac na pstruhy,dlzka ca.2,1m, vrhacia zataz ca. 2-13, stredne tvrdy az tvrdy.prut by mal dobre pracovat s nymfou/marmyskou a tiez by mal potiahnut woblera ca.3cm a rotacku velkost 0.rozmyslal som shimano, no vela z vas ich hodnoti ako makke.potom ma napadla Daiwa, ale tie su samizda tiez moc makke.Tiez ma oslovili Favorite...jake mate skusenosti? Vopred diky.predajne ponukaju neskutocne kvantum vyrobkov, ale potreboval by som vediet prakticke skusenosti z terenu...kde su tie casy ked Lipno a Orlik stacili na skoro vsetky sposoby lovu...
Autor diskuse: stefan_pista - Profil , 24.3.2017 dravci - náčiní, doplňky

NOrion24 - Profil | Po 3.4.2017 13:06:43

marten7 >> Vizor je fakt podareny kusok

    NMiroslav Kanďár - Profil | Po 3.4.2017 12:45:09

    stefan_pista - >>
    Prívlačový prút "Volzhanka Sai", v.z. 3-12 g 1.8 m (2 diel) 40,78 €
    Prívlačový prút "Volzhanka Sai", v.z. 4-14 g 1.98 m (2 diel) 44,85 €
    Prívlačový prút "Volzhanka Sai", v.z. 5-15 g 2.1 m (2 diel) 45,68 €

    http://volzhanka.eu/rubriky/katalog/privlac/sai

    0905 80 60 72

      Nmarten7 - Profil | Po 3.4.2017 12:15:57

      skwor >> já ty pezony neměl a celkově mě to k nim moc netáhne, ale věřím, že to budou dobré proutky..s favoritem souhlas - třeba takový vizor nestojí zase tolik a je to hodně zajímavý prut:-))

        Nskwor - Profil | So 1.4.2017 11:44:15

        Fuldík >> Já většinou taky. Očka mám zatím původní.

          NFuldík - Profil | So 1.4.2017 10:21:46

          skwor >> Já ho měl jako jeden z prvních,jak je začali vozit.Akorát jsem měnil poslední tři očka za Sic,původní jsem prořezal a už se špatně nahrazovalo.Jinak na moji vodu super prut,používám ho na wobíky.

            Nskwor - Profil | So 1.4.2017 8:22:18

            Fuldík >> Ahoj, 210 2-7 a mám ho už tak devět let. Taky jsem si na něj zvykl, proto jsou ty F zatím spíš ve fázi úvah :) Rukojeť si určitě nechám takhle, protože se mi líbí.

              NFuldík - Profil | Pá 31.3.2017 20:57:27

              skwor >> Ahoj,to máš jakou gramáž?Já ho mám ve 240ce 12g a ten prut mě strašně sedí na tlouště.Je to taková žvejka,ale mám ho velmi rád.Dokonce přemýšlím,že si nechám předělat rukojeť do celokorku...

                Nskwor - Profil | Pá 31.3.2017 16:51:50

                marten7 >> Mám Pezona první generace. Rychlý prut vypadá jinak, tohle je to, co by většina firem označila jako med-fast. Ale na druhou stranu má v sobě dost rezerv i na velkou rybu, což se taky o všech prutech říct nedá http://www.mrk.cz/Data/Pics/2016/271/1422611_d880d.​jpg Ale stejně moje další kroky povedou k Favoritu :)

                  Nmarten7 - Profil | Pá 31.3.2017 13:38:23

                  eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 31.3.2017 12:01:04 >> tak to se shodneme:-)

                    Npetrikveprik - Profil | Pá 31.3.2017 12:01:04

                    marten7 >> nene tak rozstřepanou rákosku bych nesnes. To mi žádný vláčák tohle nesmí dělat.

                      Nmarten7 - Profil | Pá 31.3.2017 11:08:14

                      eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 31.3.2017 9:26:14 >> myslím právě tu rychlost..jak se to totiž třepe jak kravský ohon, tak to pro mě není dobré..však jasné, zas tak moc ten prut nepotřebuju, tak uvidím, na co ještě natrefím..:-)

                        Npetrikveprik - Profil | Pá 31.3.2017 9:26:14

                        marten7 >> předešlé verze jsem něměl. CO máš na mysli tím "gumové"? Jedna věc je rychlost prutu, druhá jeho akce...... tvrdost.... Máš recht. Chce to proklepnout a budeš mít hned jasno. Každému se chytá dobře s něčím jiným.

                          Nmarten7 - Profil | Čt 30.3.2017 19:22:40

                          eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 30.3.2017 14:10:31 >> s délkou 1,8 nemám zkušenosti, ale ty předešlé verze pezonu byly docela gumové, ne?ono je to jedno, chtělo by to beztak zkusit..pro každého gumové může být trochu jinak..

                            Nmarten7 - Profil | Čt 30.3.2017 19:18:40

                            skwor >> rybolov.eu..byl za dobrou cenu..snad to pošle..:-)

                              NRAJA - Profil | Čt 30.3.2017 19:00:11

                              Je sakra rozdiel, kde chytám. Malý, zarastený potok, riečka, stoják a pod.

                                Nj.sladkay - Profil | Čt 30.3.2017 18:03:09

                                kura11 >> prepac ale mam o tom celkom slusn pojem. nevychovam, ale nastasie mam stale celkom dobre zdroje i ked casom to bude horsie. furt si dam radsej klobasu jak duhaka :))

                                  Nkura11 - Profil | Čt 30.3.2017 17:21:03

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.3.2017 15:16:48 >> dneska uz nic nie je take ako sa zda.. ci ty si vsetko doma na farme dopestujes, vychovas?? nebud smiesny :-)) aj kuracina co jes mozno najcastejsie je plna atb a co tu si..

                                    Nskwor - Profil | Čt 30.3.2017 16:07:44

                                    marten7 >> Odkud jsi ho kupoval? FT fishing je, pokud vím, spolehlivý.

                                      Nboticar - Profil | Čt 30.3.2017 15:33:45

                                      Orion24 >> chytání duháků je něco jako rzehnat brojlery po lese a pak je střílet. Když chytnu duháka, tak ho sežeru. Ale ne pro to, že bych nechtěl radši sežrat potočáka, ale pro to, že mi ho není tak líto, když si musím vybrat. Jenomže pracovník svazu si přečte přehled úlovků, a řekne si super, pán má rád duháky, a další rok jich tam nasype ještě víc.