Prut na pstruhy - tvrdsia akcia

Zdravim vas kolegovia,
Chcel by som vas poprosit o radu vychadzajucu z vasich praktickych skusenosti..hladam prut na privlac na pstruhy,dlzka ca.2,1m, vrhacia zataz ca. 2-13, stredne tvrdy az tvrdy.prut by mal dobre pracovat s nymfou/marmyskou a tiez by mal potiahnut woblera ca.3cm a rotacku velkost 0.rozmyslal som shimano, no vela z vas ich hodnoti ako makke.potom ma napadla Daiwa, ale tie su samizda tiez moc makke.Tiez ma oslovili Favorite...jake mate skusenosti? Vopred diky.predajne ponukaju neskutocne kvantum vyrobkov, ale potreboval by som vediet prakticke skusenosti z terenu...kde su tie casy ked Lipno a Orlik stacili na skoro vsetky sposoby lovu...
Autor diskuse: stefan_pista - Profil , 24.3.2017 dravci - náčiní, doplňky

Nj.sladkay - Profil | Čt 30.3.2017 15:16:48

kura11 >> poniektore ecka niesu ziadne dobroty ale plniva, zahustovadlla a podobne kravin su stale 100 krat menise svinstva ako antibiotika. ja granulu do huby nestrcim

    Nkura11 - Profil | Čt 30.3.2017 15:09:18

    doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.3.2017 9:59:13 >> pozri vsetko co jes z obchodu je nejakym sposobom nadrbane chemkou, atb a pod. cize tych par duhakov do roka je absolutne neskodnych..

      Nkura11 - Profil | Čt 30.3.2017 15:08:14

      Orion24 >> hej niektorí su uz riadne z toho spuchnutí aj vygumovaní :-))

        Npetrikveprik - Profil | Čt 30.3.2017 14:10:31

        marten7 >> není. U prutu 1.8m mi přijde, že snad ani pomalý být nemůže.. btw z bezprotihrotů mi nic nepadá..

          NBooM07 - Profil | Čt 30.3.2017 13:32:52

          Ahoj, mám doma Abu GARCIA Mass Beat Extreme MES-622L 1,5-5gr. Na pstruhy super proutek a poměr cena/výkon super. Je mnohem lepší než dražší pruty od Daiwy. Mam na něm navi Okuma Ceimar 25 váží jen 185g a kombinace je super. Mám i wild spin od Moosu a je taky dobrej jen se to nedá moc srovnávat.

            Nj.sladkay - Profil | Čt 30.3.2017 9:59:13

            Orion24 >> granula domestifikovana ? nezartuj. tahal preto som neradil prut na nanoryby :)

              NOrion24 - Profil | Čt 30.3.2017 9:39:38

              doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.3.2017 9:26:03 >> ono ty degesi keby kus postali....neboli by degesmi....tahal si vobec dakedy aspon 50ku duhaka, dlhsie domestifikovaneho?....

                Nj.sladkay - Profil | Čt 30.3.2017 9:33:25

                Orion24 >> na dlhu debatu a na bielkovinovej baze z tela nedostanes. a to co seru do vody ......

                  NOrion24 - Profil | Čt 30.3.2017 9:27:49

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.3.2017 9:26:03 >> isto to casom mizne, to nesu tazke kovy a podoben svinstva

                    Nj.sladkay - Profil | Čt 30.3.2017 9:26:03

                    Orion24 >> prdlajz je jedno kolko je to vo vode. ostava to v tkanive

                    ale hlavne ze si dobre zachytate degesov s ohryzenymi plutvami a degenerovanymi drzkami

                      NOrion24 - Profil | Čt 30.3.2017 9:23:26

                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.3.2017 9:21:37 >> ich problem ze to nenechaju postat vo vode kus a su blbouni .....

                        Nj.sladkay - Profil | Čt 30.3.2017 9:21:37

                        Orion24 >> hambi sa

                          NOrion24 - Profil | Čt 30.3.2017 9:16:53

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.3.2017 9:12:57 >> tak.....nech papaju rýchlo a vela.......:-)

                            Nj.sladkay - Profil | Čt 30.3.2017 9:12:57

                            Orion24 >> a pretekarisovia najviac!

                              NOrion24 - Profil | Čt 30.3.2017 7:28:22

                              kura11 >> prispievas im na antibiotika...to je ok

                                Nkura11 - Profil | Čt 30.3.2017 2:47:27

                                doktor multiplikator >> j.sladkay - 29.3.2017 23:20:14 >> ta ja ich teda vela nepojem.. Pp, lipnov neberem, bielu rybu aj modlu tiez nie, obcas ten duhak a na vianoce zubac alebo cuka to je cely moj rybojedalnicek..skoda ze svojim neuvedomelym konanin prispievam dalsim nasim clenom na rybacinu

                                  Ndrako - Profil | Čt 30.3.2017 0:26:48

                                  kura11 >> No to je ideal na tu moju dzunglovu mini riecku.Co ma 2-2,5m..A take daco sa mi presne hodi na tie nase vodkace.A na leto na Ostriezov.

                                    Nj.sladkay - Profil | St 29.3.2017 23:20:14

                                    kura11 >> jj antibiotika do mrazaka

                                      Nkura11 - Profil | St 29.3.2017 22:47:33

                                      drako >> dnes som si to kalypso skusal s vlascom..akcia je skor B , ma tuhsi spodok, ide od spicky ale spodok az tak nepracuje, nie je uplna parabola..no aj tak myslim ze za tych 40e solidna udicka..uz sa tesim na chytanie duhakov v rieke..ti ho uz preveria naostro..

                                        Nmilanpindryc - Profil | St 29.3.2017 21:14:52

                                        marten7 >> no vidis a ja si ho vsal prave kuli tomu jak sedi v ruce(drzis korek) a jak vypada... za 4,5 se necha koupit a fakt za to stoji. Jen ta gramaz je fakt realna ( neporovnavat s beznejma vyrobcama) takze s tim do 5g klidne hodim 4g hlavicku za obzor...