Prut na pstruhy - tvrdsia akcia

Zdravim vas kolegovia,
Chcel by som vas poprosit o radu vychadzajucu z vasich praktickych skusenosti..hladam prut na privlac na pstruhy,dlzka ca.2,1m, vrhacia zataz ca. 2-13, stredne tvrdy az tvrdy.prut by mal dobre pracovat s nymfou/marmyskou a tiez by mal potiahnut woblera ca.3cm a rotacku velkost 0.rozmyslal som shimano, no vela z vas ich hodnoti ako makke.potom ma napadla Daiwa, ale tie su samizda tiez moc makke.Tiez ma oslovili Favorite...jake mate skusenosti? Vopred diky.predajne ponukaju neskutocne kvantum vyrobkov, ale potreboval by som vediet prakticke skusenosti z terenu...kde su tie casy ked Lipno a Orlik stacili na skoro vsetky sposoby lovu...
Autor diskuse: stefan_pista - Profil , 24.3.2017 dravci - náčiní, doplňky

Nmarten7 - Profil | St 29.3.2017 21:06:10

milanpindryc >> ano, slyšel jsem o nich..ale nejspíš bych tolik za to nedal a navic trošku pokulhává ta rukojeť no..se mnou je to těžko..jak se mi to i dizajnově nezdá tak je zle...:-)

    Nmarten7 - Profil | St 29.3.2017 21:04:49

    skwor >> to věřím..já jsem o něm již uvažoval, ale vzal jsem professional 3-14g, ale kdoví, zda mě ho vůbec ten rusák pošle...kdyžtak bych ho vzal místo něj na trochu těžší věci..balance byl tuším na bvv za nějakých cca 1300...to je za takový prut úplně na pohodu..birdy jsem nějak vynechal..ještě přemýšlím, zda vůbec má smysl něco dalšího na gumy kupovat, když mám uls, které je obstojně citlivé a jemné..

      Nmilanpindryc - Profil | St 29.3.2017 20:22:05

      marten7 >> gamakatsu aj master? 4g ten je na gumicky paradni 5g uz je spis okounovej nebo na veci pstruhy

        Nskwor - Profil | St 29.3.2017 19:55:14

        marten7 >> Je to docela univerzální hračka. Kamarád ho měl loni jako okouňák ve Švédsku a měl na něj i okouna 40 a štiky 71 a 77cm. Tyhle levnější Favority se mi líbí, o Balance a White birdu poměrně vážně uvažuju.

          Nmarten7 - Profil | St 29.3.2017 19:35:05

          Bambus... T.maniak >> synapse je dražší..mohl by tudíž být lepší, je tak? A co pruty norstream? Ti to zabalili, nevíš?

            Nmarten7 - Profil | St 29.3.2017 19:31:28

            drako >> calypso bylo v rukách peckové v poměru cena výkon..stále o něm uvažuju..

              Nminatrix - Profil | St 29.3.2017 19:26:32

              Teď se mi líbily levné, ale více než použitelné proutky od Volzhanky .. Bohužel si nepamutuji jméno toho zajímavého na UL. Cena byla 1499Kč..

                Nmarten7 - Profil | St 29.3.2017 19:16:44

                skwor >> hele, nemám kde si to zkusit...na bvv zrovna nebyli..ale stejně podle popisu je to spíš asi na woby, než na gumy..s balancem souhlas. Za tu cenu je to více, než dobré...takový dobrý pstruháč mě přišel..

                  Nmarten7 - Profil | St 29.3.2017 19:06:16

                  eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 29.3.2017 11:45:04 >> netuším, jaký je. Není to pomalé?

                    NBambus... T.maniak - Profil | St 29.3.2017 17:40:41

                    Orion24 >> synapse je takovy oukej..

                      NBambus... T.maniak - Profil | St 29.3.2017 17:40:23

                      Orion24 >> nemyslej jsem jen vahu jako prutu , spise vahu blanku ,ktery. Pada na ,,hubu"

                        NOrion24 - Profil | St 29.3.2017 17:38:56

                        Bambus... T.maniak >> tak,... ten synapse je taka klasika....

                          NOrion24 - Profil | St 29.3.2017 17:37:42

                          Bambus... T.maniak >> a načo je dobre sa nahanat za vahou?..len tak rozmyslam....lebo trosku nizsie sa ti jeden ultralahky lamal :-)

                            Ndrako - Profil | St 29.3.2017 16:45:15

                            Ja mam na pstruhy... Pezon&Michel Redoutable flow 1,8m...1-7g...Udicka je fajna lahucka a aj dobre tlmy vypady.A vyborna manipulacia v tej dzungli.No teraz chcem kupit novinku od Delphin Calypso tiez 1,8m do 5g...Vyzera dizajnovo peckovo zlato biela kombinacia tak chcem ist do nej.

                              Nskwor - Profil | St 29.3.2017 16:31:27

                              marten7 >> Ve mě to sedlo taky budilo nedůvěru, ale zkus si to Spročko vzít ruky s navijákem. Vyplní tu "díru" a je to úplně v klidu. Za ty peníze se mi ty pruty líbí hodně. Z rozumné cenové relace stojí za pozornost ještě Favorite balance.

                                NBambus... T.maniak - Profil | St 29.3.2017 15:48:46

                                Borek-kerob >> kazdy ma svou cestu ve vyberu zbozi,

                                Urcite se nebudu s tebou hadat. To ze to bude prut na candaty , tomu verim ,

                                Necht at si kolega vybere co mu sedne :)

                                  NBorek-kerob - Profil | St 29.3.2017 15:42:05

                                  Bambus... T.maniak >> s tim uplne nesouhlasim, blank pusobi velmi lehce a 90 g má verze 225cm a 8-39g, tedy ne pstruhový prut (používám i na candáty). Ty kratší a jemnější mají cca 70g.

                                    NBambus... T.maniak - Profil | St 29.3.2017 15:31:27

                                    marten7 >> sel bych s klidem do noveho blue birda, ten prut je velmi dobre postaveny za pekne penize a nebo do synapse 1.98 1-5g pekny prut a s vlascem si rozumi.

                                      NBambus... T.maniak - Profil | St 29.3.2017 15:28:15

                                      Borek-kerob >> blankove tezke, spatne jsem se vyjadril. Celkove. Ty pruty nejsou spatne , a 90g na pstruhovy prut je relativne. Dost

                                        NBorek-kerob - Profil | St 29.3.2017 14:23:46

                                        marten7 >> jo, dle chuti každého soudruha. Mě to sedlo nevadí.