Prut na pstruhy - tvrdsia akcia

Zdravim vas kolegovia,
Chcel by som vas poprosit o radu vychadzajucu z vasich praktickych skusenosti..hladam prut na privlac na pstruhy,dlzka ca.2,1m, vrhacia zataz ca. 2-13, stredne tvrdy az tvrdy.prut by mal dobre pracovat s nymfou/marmyskou a tiez by mal potiahnut woblera ca.3cm a rotacku velkost 0.rozmyslal som shimano, no vela z vas ich hodnoti ako makke.potom ma napadla Daiwa, ale tie su samizda tiez moc makke.Tiez ma oslovili Favorite...jake mate skusenosti? Vopred diky.predajne ponukaju neskutocne kvantum vyrobkov, ale potreboval by som vediet prakticke skusenosti z terenu...kde su tie casy ked Lipno a Orlik stacili na skoro vsetky sposoby lovu...
Autor diskuse: stefan_pista - Profil , 24.3.2017 dravci - náčiní, doplňky

NBorek-kerob - Profil | St 29.3.2017 14:23:24

Bambus... T.maniak >> rychlé jsou, ale těžké nikoliv... mám ten 2.25m a 9-38g (reálně tak do 25g) a váží 90g, to mi těžký nepřijde a je to jeden z nejtěžších z celý řady...

    Nmarten7 - Profil | St 29.3.2017 12:06:10

    Bambus... T.maniak >> nymfy, smaky, twister na hlavách 0,8 - 3g..z 90% vlasec..

      Nmarten7 - Profil | St 29.3.2017 12:03:26

      Borek-kerob >> věřím, že můžou být dobré, ale to sedlo = bohužel..

        Npetrikveprik - Profil | St 29.3.2017 11:45:04

        marten7 >> na tohle mám přesně pezonka instinkt 2-7g a je to můj oblíbenec.

          Nkubas. - Profil | St 29.3.2017 11:29:25

          Borek-kerob >> Na pstruhy bych bral něco jiného osobně. Je to až moc rychlé a tuhé na pstruhy, padaly mi z toho ryby dost na kratší vzdálenost na řece...

            NBambus... T.maniak - Profil | St 29.3.2017 11:14:29

            marten7 >> velikost nastrah, typy ?snura nebo vlasec?

              NBambus... T.maniak - Profil | St 29.3.2017 11:14:01

              Borek-kerob >> jsou dost tezke a rychle na gumy , spise takovy twich styl , wobleraky

                Nmarten7 - Profil | St 29.3.2017 11:13:49

                Bambus... T.maniak >> ano, jen gumy..na zbytek mam jinší..

                  NBorek-kerob - Profil | St 29.3.2017 10:30:10

                  marten7 >> koukni na některej klacek z řady SPRO Addiction

                    NBambus... T.maniak - Profil | St 29.3.2017 10:27:42

                    marten7 >> jen gumky ?

                      Nmarten7 - Profil | St 29.3.2017 9:58:03

                      Bambus... T.maniak >> no twl..to jsi moc nepotěšil..ksakru tak co mám koupit na malé gumky, aby to byl požitek a přitom to nestálo hned 10 tisíc??

                        NBambus... T.maniak - Profil | St 29.3.2017 9:53:35

                        marten7 >> na omak urcite , ve finale zjistis ze to je takovy nemastny ,neslany prut ktery je hodne krehky ..

                        Dle mne je moc rychly na pstruhy na gumy a nanplandy a woby nevhodny, druha vec ze se muze treba s vlascem jinak chovat, chytal jsem jen snury . A asi jsem drevak, ale je to jediny prut ktery jsem 3x zlomil

                          Nmarten7 - Profil | Út 28.3.2017 14:27:06

                          kura11 >> tak tak, takový pstruhový proutek to nejspíš bude..a právě proto, že mam areal, tak to asi neklapne..asi se plácnu přes kapsu a vemu na gumy favorite solo..je to fakt parada, alespoň dle omaku...

                            Nslovak - Profil | Út 28.3.2017 14:24:57

                            Bambus... T.maniak >> kde sa daju kúpiť prúty norstream??

                              Nkura11 - Profil | Út 28.3.2017 14:08:26

                              marten7 >> potriasol som v obchode, 210 sa mi uz nepacila..180 je daco ine..myslim ze sikovna hrava udicka na bodkace bude

                                Nmarten7 - Profil | Út 28.3.2017 12:55:44

                                kura11 >> to jsi to stihl rychle:-)Já si to myslím taky..ta kratší verze je povedená hodně..já ještě váhám, zatím je čas tak se uvidí...a ještě jsi ho asi netestoval, že?

                                  Nkura11 - Profil | Út 28.3.2017 12:00:30

                                  marten7 >> mrkol som a zobral som si 1,8m verziu, zda sa to byt sikovny ultralajtik na mensie rieky, potoky, ta 210 tka na mna prisla zuvacka uz.. 180 je podarenejsia

                                    Nstefan_pista - Profil | Po 27.3.2017 17:13:50

                                    Dobrý deň kolegovia,
                                    ďakujem Vám všetkým za cenné rady, postrehy a pripomienky.
                                    Veľmi si vážim váš čas, ochotu a trpezlivosť.
                                    Napokon som sa rozhodol, po prečítaní recenzie na MRK-u, pre Delphin Nova Spin 210/25. Na rotačky veľ. 1-2 a woby ca.5 cm by mohol byť akurát.
                                    Vyskúšam, uvidím...
                                    Ešte raz vďaka a všetkým vám želám veľa pohodových zážitkov (nielen) pri vode.
                                    Štefan

                                      Nmarten7 - Profil | Po 27.3.2017 12:15:01

                                      Palusko >> jsem zvědavý s čím příjdeš..:-))

                                        Nmarten7 - Profil | Po 27.3.2017 12:14:07

                                        kura11 >> jojo to by sedělo..bude to fakt tak na nějaké nymfičky a maličké smaky..možná šňůrka..mě se zdál docela fajn na takové blbnutí jen s malými věcmi, ale těžko říct jak při vodě..zkus se mrknout určitě na tu řadu calypso..