Prut na pstruhy - tvrdsia akcia

Zdravim vas kolegovia,
Chcel by som vas poprosit o radu vychadzajucu z vasich praktickych skusenosti..hladam prut na privlac na pstruhy,dlzka ca.2,1m, vrhacia zataz ca. 2-13, stredne tvrdy az tvrdy.prut by mal dobre pracovat s nymfou/marmyskou a tiez by mal potiahnut woblera ca.3cm a rotacku velkost 0.rozmyslal som shimano, no vela z vas ich hodnoti ako makke.potom ma napadla Daiwa, ale tie su samizda tiez moc makke.Tiez ma oslovili Favorite...jake mate skusenosti? Vopred diky.predajne ponukaju neskutocne kvantum vyrobkov, ale potreboval by som vediet prakticke skusenosti z terenu...kde su tie casy ked Lipno a Orlik stacili na skoro vsetky sposoby lovu...
Autor diskuse: stefan_pista - Profil , 24.3.2017 dravci - náčiní, doplňky

Nkura11 - Profil | Po 27.3.2017 11:31:23

marten7 >> prisiel mi zuvacka, mekky dost, mozno na snurku a plandavocky ale mne tento typ prutov nesedi.. proste nema to ziadnu zasobu sily teda ten ul king spin

    Nmarten7 - Profil | Po 27.3.2017 11:00:06

    kura11 >> King spin ti nesedl jo? Měl jsem ho v ruce a zdál se mi povedený, ale bude to na maličké věci..

      Nj.sladkay - Profil | Po 27.3.2017 10:18:11

      Bambus... T.maniak >> potom ok

        NBambus... T.maniak - Profil | Po 27.3.2017 10:10:41

        doktor multiplikator >> j.sladkay - 27.3.2017 10:09:05 >> ano prave ze ano, je opravdu hodne tuhy ..

          Nj.sladkay - Profil | Po 27.3.2017 10:09:05

          Bambus... T.maniak >> a na 50 tku s brehmi poprerastanymi korenmi tiez?

            NBambus... T.maniak - Profil | Po 27.3.2017 9:44:40

            stefan_pista - >> ahooj ,

            Norstream provokator 220 3-14g

              Nsemi5 - Profil | Po 27.3.2017 8:55:00

              stefan_pista - >> mám to podobně jako Palusko na pstruhy bych vybíral Favorite, norstream, okouknul bych i delphin a nikdo nezminoval PEZON&MICHEL což si myslim, že nejsou špatný pruty na pstruhovku.

                Nkura11 - Profil | Po 27.3.2017 8:31:58

                Palusko >> aha daj potom info kludne v ss lebo som velmi zvedavy ci je to tak lebo z king spinu sklamanie..

                  Nmarten7 - Profil | Po 27.3.2017 7:53:45

                  Palusko >> viděl jsem je na bvv o víkendu v Brně a fakt je to pravda. Ty pruty za tisícovku jsou zkrátka bez konkurence. Nádherný dizajn, je to super teňoučké a lehké. Více mě zaujala ta varianta 1,80..za ty prachy není o čem..já ho teda nebral, ale docela pořád uvažuju, že bych ten kratší ze srandy sebral..

                    Ndrako - Profil | Po 27.3.2017 1:29:15

                    Ja ho idem brat tiez.Som proboval u kamosa v obchode a vyzera super a aj dufam daco vydrzi..Dizajn je na paradu.A ostatne sa ukaze pri vode

                      NPalusko - Profil | Ne 26.3.2017 21:44:26

                      kura11 >> Idem to tento tyzden pozriet a asi si jeden odnesiem, len este neviem ci 180 alebo 210, uvidim ked ich budem mat v ruke. Uz dvaja ludia mi o nich spievali chvaly, vraj este rychlejsie ako WS UL.

                        NVítek - Profil | Ne 26.3.2017 9:00:18

                        pruty ABU mají tradici, jsou výborné

                          Nkura11 - Profil | Ne 26.3.2017 6:14:03

                          Palusko >> videl si to calypso uz nazivo?

                            Nu x a - Profil | So 25.3.2017 22:30:41

                            za mě jedině shimano catana v akci 5-20g..

                              NPalusko - Profil | So 25.3.2017 22:12:26

                              stefan_pista - >> Pruty shimano a daiwa by som vobec neriesil, ako viaceri spominali su makke a predrazene. Zato navijaky maju ok (aj ked tiez nie najlacnejsie).
                              Za mna co sa prutov tyka urcite Favorite, norstream/nordicstage, mozno Sakura...na tie podmienky dlzka 190-210, gramaz do 5-7 gramov.
                              No a co sa tyka pomeru cena vykon tak suhlasim ze nizsie spominany delphin wild spin 5g je terno, rovnako aj novinka delphin calypso ul na ktore sa nechytaju 5x drahsie daiwy a shimana.

                                Nkura11 - Profil | So 25.3.2017 20:56:52

                                doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.3.2017 20:29:58 >> sak stradic je len taka stredna trieda, obstojny navijak na pohodu...

                                  Nj.sladkay - Profil | So 25.3.2017 20:29:58

                                  kura11 >> ja si nenahovaram.

                                    Nkura11 - Profil | So 25.3.2017 20:13:10

                                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.3.2017 19:10:28 >> ja uz nepretekam, prave ze uz nie tak som predal vsetko "lepsie" na normalnu rybacku to clovek nepotrebuje aj ked si to nahovara ze hej :-))

                                      Nj.sladkay - Profil | So 25.3.2017 19:10:28

                                      kura11 >> 130 sa da prezit za normalny navi. nehonkaj si ego na pretekoch a hned bude aj na lepsi :)

                                        NBacha - Profil | So 25.3.2017 16:07:19

                                        stefan_pista >> Je to Varita, ale de facto jsem jí kupoval na vláčku na moře. Z lodi na pletenku 0,08mm.