Prut na pstruhy - tvrdsia akcia

Zdravim vas kolegovia,
Chcel by som vas poprosit o radu vychadzajucu z vasich praktickych skusenosti..hladam prut na privlac na pstruhy,dlzka ca.2,1m, vrhacia zataz ca. 2-13, stredne tvrdy az tvrdy.prut by mal dobre pracovat s nymfou/marmyskou a tiez by mal potiahnut woblera ca.3cm a rotacku velkost 0.rozmyslal som shimano, no vela z vas ich hodnoti ako makke.potom ma napadla Daiwa, ale tie su samizda tiez moc makke.Tiez ma oslovili Favorite...jake mate skusenosti? Vopred diky.predajne ponukaju neskutocne kvantum vyrobkov, ale potreboval by som vediet prakticke skusenosti z terenu...kde su tie casy ked Lipno a Orlik stacili na skoro vsetky sposoby lovu...
Autor diskuse: stefan_pista - Profil , 24.3.2017 dravci - náčiní, doplňky

Fuldík - Profil | Po 19.2.2018 19:29:50

Forfish731 >> Area verze taky pěkná,luxusní,ale prut s eva rukojetí výberu i u jiných firem,možná i za míň peněz.Ten korkáč má ale svůj styl!

    Forfish731 - Profil | Po 19.2.2018 19:22:28

    Fuldík >> Njn, jinou nemám, hlavní je, že jsem s ním mohl chvíli chytat, a area verze se Ti nelíbí?

      Fuldík - Profil | Po 19.2.2018 19:15:03

      Forfish731 >> Tedaaa,to si tam dal kurevskou fotku☺na které nejde nic vidět,jako hezký zelený blank a krásné dřevěné sedlo.

        Forfish731 - Profil | Po 19.2.2018 19:09:33

        Fuldík >> Naprostý souhlas... měl jsem tu čest😍

          Fuldík - Profil | Po 19.2.2018 19:03:03

          Forfish731 >> Fine tail v korku nejpěknější prut na trhu,alespoň pro mě.Možná si ho jednou pořídím...

            Forfish731 - Profil | Po 19.2.2018 18:35:29

            doktor multiplikator >> Souhlasim, že Trapara není nej produkt Major Craftu, ale Nextino a Finetail mám a velká spokojenost

              doktor multiplikator - Profil | Po 19.2.2018 18:15:46

              Forfish731 >> je uplne jedno kolko stoji. proste ta seria je k nicomu maximalne tak na jalce, nakuria to a pichnu sa sami. chytam na drahsie pruty. ale to je sumak, prezoze sa najdu pruty za polovic a hodne lepsie. navyse major craft rozhodne lepsie palice ma trapara to ale nieje

                Ivan. - Profil | Po 19.2.2018 16:37:27

                karvo >> light prut s gramazou 10-30 g je uz prut na slusne dravce a najvacsie pstruhy a s vlascom 0,16 to uz na mikronastrahy urcite nie je.. To tak prut do 15 g max. Neviem ale, co si predstavujes pod pojmom mikronastrahy. Ja mikronymfy, larvy a pod, max 00 a 1,5 voby.

                  Forfish731 - Profil | Po 19.2.2018 16:14:50

                  doktor multiplikator >> Jde o to v jaké cenové relaci se pohybujeme, je nesmysl porovnávat pruty výrazně odlišných cenových relací, mohu se zeptat s čím chytáš ty?

                    doktor multiplikator - Profil | Po 19.2.2018 15:03:29

                    Forfish731 >> kto na omak nespozna ze trapara je hadica svojho vlastneho druhu, lepsi prut si nezasluzi, lebo ho ani nespozna

                      Hrabal - Profil | Po 19.2.2018 15:02:21

                      A treba na Favorite professional 2-7 g jsem si nikdy nezvyknul.. Nemam ho rad.. Ale muj prvni prut byl Shimano nexave 1-11 g a nepamatuju si ze by mi z nej padla ryba.. Jinak nez toho Delphina bych vzal Favorite blue bird 0.5-5 g

                        Hrabal - Profil | Po 19.2.2018 14:58:14

                        Nebo Cormormoran motala 1-9 g je na pstruhy ok. Loni jsem chytal dost s Abu Garcia beast mast 0,8-4 g a z toho mi padali o stosest

                          karvo - Profil | Po 19.2.2018 14:51:35

                          kolego, z toho ti budou pstruzi padat, protože ta špička je moc měkká, zato páteř moc tvrdá, takže ti prut nevypruží výpady a skoky.doporučuji ti jít do prutu 10-20, 30 g. pokud užiješ vlasec 0,16, bo FC, tak odhodíš i mikro nástrahy.

                            GTdpcfix - Profil | Po 19.2.2018 14:35:55

                            Forfish731 >> ja teda s jednou traparou chytal a bylo to vazne strasny...jestli chces zjistim ti i jaky model to byl.
                            kamos to mel na pstruhy.
                            To bych nedoporucil nikomu....hadicoidni,citlivost zadna...

                              skwor - Profil | Po 19.2.2018 14:08:04

                              Celkem rychlík je nový Favorite X1, za tu cenu to za pozornost stojí.

                                Forfish731 - Profil | Po 19.2.2018 13:52:55

                                GTdpcfix - 19.2.2018 12:27:18 >Trapary vůbec nejsou trapné hadice jak psal někdo níže, a s tim Delphinem to neni, že bych proti nim něco měl, ale pobavilo mě, že s Traparou si můžu hodit max mašli teda

                                  Forfish731 - Profil | Po 19.2.2018 13:48:30

                                  oreno >>Už jsem psal, že proti Delphinu nic nemám, poměr cena výkon je good, jenom chci říct, že trapara je za mě lepší prut a 1-4g na okouny super

                                    milanpindryc - Profil | Po 19.2.2018 13:41:44

                                    Co neco od gamakatsu? AJ master na gumy, Destrada na woblery.

                                      Hrabal - Profil | Po 19.2.2018 12:38:04

                                      Co je na ty Trapare tak hroznyho? Chtel jsem si poridit tu verzi 1-4 g na okouny.. Nebo by ti byla chyba? Prijde mi to jako Pruty Area od Favorite..

                                        GTdpcfix - Profil | Po 19.2.2018 12:27:18

                                        Forfish731 >> delphiny jsem v ruce mel ale ne u vody....kazdopadne vzledem k cene jsou to velmi pekne pruty