Tyč k podběráku

Máte nějaký typ na dobrou tyč nejlíp teleskopickou.Chtel bych něco kolem 2-2.5m.Měl jsem 1 šikovnou ale nedopatřením přišla k úrazu a už ji nemohu zehnat😣Budu rád za každou recenzí diky
Autor diskuse: brajen - Profil , 16.3.2017 feeder - náčiní, doplňky

NMKulicka - Profil | St 20.2.2019 16:56:33

MarNus >> Tu competition ve 4m mám cca 2 roky a zatím spokojenost. Ale je fakt, že na větší hlavy používám už jinou.

    NWillow - Profil | St 20.2.2019 16:23:38

    MarNus >> Jj.😉
    Kolega ji má ve 3m a má na ni Korum triangl 26,28??? A jako dost dobrý,tedy, spíš si dává bacha při manipulaci s rybou,kdyby to zvedl na prasáka,tak ji zlomí,ale to asi každou.😁

      NMarNus - Profil | St 20.2.2019 15:42:48

      Willow >>
      Měl jsem ji předevčírem v ruce, výhoda je, že je čtyřdílná, každý díl má metr. Jinak je o něco těžší, než ta response carp a mě na ní osobně trošku vadí takové ty gumovo-plastové ucpávky. Ta response tyč má koncovku kovovou.
      Ale jestli mi nevyjde ta dražší, klidně vezmu i tu competition.

        NDědek - Profil | St 20.2.2019 15:11:44

        numen >> Zdendo, tady tu neznáš?

        https://www.rybarskepotrebymilan.cz/e-shop/udice/po​dberaky-vezirky/podběrákové-tyče/cresta-px-put-over-4m-podběráková-tyč-​detail

        Na 30" hlavu...

          Nnumen - Profil | St 20.2.2019 15:00:13

          Daty >> vůbec netuším. Ale chci jí. Je fakt fortelná. Na ty kapřiky 70cm ideální,mam některé podběrákové hlavy těžké pogumované a jeste těžký rám. tohle je ideální tyč. Mrknu schválně do katalogu.

            NDaty - Profil | St 20.2.2019 14:53:15

            numen >> Díky, zvláštní, že na Cresta stránkách nejsou. Asi tedy nějak staré zásoby?

              NWillow - Profil | St 20.2.2019 14:49:45

                NMarNus - Profil | St 20.2.2019 14:41:15

                Willow >>
                Kterou myslíš?

                  Nnumen - Profil | St 20.2.2019 14:36:10

                  Daty >> https://www.rybarskepotrebymilan.cz/e-shop/udice/po​dberaky-vezirky/podběrákové-tyče/cresta-carpetition-xtreme-2,5m-put-ove​r-podběráková-tyč-detail tvrdší jsem ještě v ruce neměl. Ani nevím že ji dělají našel jsem ji u nich na stánku

                    NWillow - Profil | St 20.2.2019 14:34:21

                    MarNus >> A tuhle ve 3-4metrech jsi zkoušel?

                      NMarNus - Profil | St 20.2.2019 14:22:26

                      Daty >>
                      Zatím žádnou, rozhoduji se mezi Preston Absolute match handle a nebo Response Carp handle. Čekám, jak je budou mít na krámu, abych si je osahal, pak padne finální rozhodnutí. Zatím jsem víc na straně Response, je sice těžší, ale pevnější, má kovovou koncovku, takže míň náchylná k nakřápnutí.
                      Nejsem žádné prase, ale občas v zapalu boje dělá člověk psí kusy, takže raději tu pevnější.

                        NDaty - Profil | St 20.2.2019 14:16:20

                        MarNus >> a jakou 4m máš?

                          NMarNus - Profil | St 20.2.2019 14:12:25

                          Daty >>
                          S touhle korum 3m chytám už třetí rok, je pevná, větší hlava nebude problém. Delší chci hlavně na Bečvu, ne že bych s korumem nedosáhl, ale je to tak na hraně, hlavně na vyšším břehu, takže chci tu 4m hůl hlavně pro svůj dobrý pocit.

                            NValuček - Profil | St 20.2.2019 14:08:35

                            Daty >> tak to se mám s tou NGT na co těšit :-) Možná ji preventivně omotám izolačkou. Jinak je to těžké vybírání, každý radí něco jiného. Ten Fencl to nemá špatný, jen kdyby vyřešil ty zámky.

                              NDaty - Profil | St 20.2.2019 14:05:38

                              MarNus >> ta vypadá dobře, ale 1000Kč, to je víc jak 3x dražší, než moje původní :-) Udrží to i velkou hlavu?

                              Vlastně nevím, zda si třeba na feeder nekoupit jen 2,5 metrovou pokud jsou. A k matchce naopak 4 metr...ach jo...

                                NDaty - Profil | St 20.2.2019 14:03:05

                                Valuček >> Já měl právě levnou od NGT, 3m a docela to šlo. Tři roky bez problému a dnes toto. Úplná destrukce materiálu, ale zase tyč za 300 Kč vydržela 3 roky ,to jde. Tak teď nevím zda zase něco levného, nebo připlatit...

                                  NMarNus - Profil | St 20.2.2019 14:00:00

                                  Daty >>
                                  Zkus Korum Power telescopic net handle 2 nebo 3 metry, podle toho, co ti víc vyhovuje. Je to nezmar k neutahání, pokud bych nepotřeboval na některá místa kvůli boloňce a matchce čtyřmetrovou hůl, měl bych jen tuhle. Co vím, prodává ji u nás Sarfix, ale na netu jich bude určitě víc.

                                    NValuček - Profil | St 20.2.2019 13:54:21

                                    Daty >> ano, je to kovové, pevné, lehké. Proto mě dost mrzí, že to má zase jinou chybu - to protáčení. A když potřebuješ tak dlouhou ručku, to bych určitě koupil nějakou lehčí ale tutově drahou, jinak to bude peklo.

                                      NDaty - Profil | St 20.2.2019 13:49:55

                                      Valuček >> A je to kov, ten Fencl, že? To bych asi nechtěl, byť na vláčku jeho podběrák mám a je super.
                                      Ale potřebuji tyč 3 m , takovou jsem měl, možná 3,5, 4 m....