Tyč k podběráku

Máte nějaký typ na dobrou tyč nejlíp teleskopickou.Chtel bych něco kolem 2-2.5m.Měl jsem 1 šikovnou ale nedopatřením přišla k úrazu a už ji nemohu zehnat😣Budu rád za každou recenzí diky
Autor diskuse: brajen - Profil , 16.3.2017 feeder - náčiní, doplňky
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NPřemet:-) - Profil | St 8.5.2019 8:47:29

Dědek >> takovou hlavu jsem tam nikdy neměl, ale jak píšu, měkká určitě není...

    NDědek - Profil | St 8.5.2019 8:44:24

    Přemet:-) >> 26", 30"...

      NPřemet:-) - Profil | St 8.5.2019 8:40:21

      Dědek >> na jak moc velkou hlavu? Měkká určitě není, spíš bych řek, že je relativně tvrdá... Používám k ní tuhle hlavu od Guru a skvělá kombinace
      https://www.tackleuk.co.uk/Shop/CoarseFishingLandin​gNets/Guru-Competition-500-Landing-Net.htm

        NDědek - Profil | St 8.5.2019 8:34:21

        Přemet:-) >> neni na velkou hlavu moc měkká?

          NPřemet:-) - Profil | St 8.5.2019 8:30:49

          Sytchi >> osobně mám tuhle tyč od maveru ve 4 m a za ty prachy bych řek dost dobrý... Asi nebude úplně nejlehčí, ale zase úplně nejtěžší taky ne... Mám ji na závody a je v hodně v pohodě.
          https://www.maver-fishing.cz/podberaky-tyce-sitovin​y/podber--tyc-reality/

            NMKulicka - Profil | Út 7.5.2019 23:57:47

            Sytchi >> ...vždyť píšeš "nebo si připlatit" :)) Ta Korumácká má dobrý poměr cena výkon, asi se těžko bude hledat něco lepšího. Pevná a levná bude poměrně těžká. Na AD je za 28 liber (tzn při akci za 25 liber), ale v 3m momentálně vyprodaná a navíc při téhle menší velikosti objednávky je tam i poštovné

              NSytchi - Profil | Út 7.5.2019 23:11:51

              MKulicka >> No, je to bez 2€ dvojnásobok :-DD Asi mi neostane nič iné, než si vybrať nejakú okolo 30€ a dúfať, že bude ok. Je niečo, na čo by som si mal dávať pozor pri výbere, na čo sa zamerať? Asi je najdôležitejšia váha od ktorej sa potom odvíja aj cena, však?

                NMKulicka - Profil | Ne 5.5.2019 21:25:06

                Sytchi >> lehce nad rozpočet, ale tahle není špatná: https://www.sarfix.cz/Korum-Power-Telescopic-net-ha​ndle-3-m-d205.htm

                  NSytchi - Profil | So 4.5.2019 23:40:28

                  Tak bol som rozhodnutý pre tyč od delphinu Carbon Telehandle 260, ale po skúsenosti kolegu, ktorý ju má, že je príliš ťažka a neobratná, neviem, čo kúpiť. Teraz používam kaprový podberák a to vylovovanie nie je zrovna najpohodlnejšie, potreboval by som čosi dlhšie. Neviem, či sa dá v tej cene okolo 20€ niečo použiteľné zohnať alebo treba priplatiť...máte nejaké konkrétne tipy, čo používate?

                    NDědek - Profil | So 6.4.2019 10:39:55

                    MB >> Pro mě osobně, jsou Windcasty vynikající pruty. V Té 390/150g jsou takový ve velkých úvozovkách "házecí i zdolávací univerzál". Je fakt, že se s tím prutem nedá házet za horizonnt, na to není ani stavěný, ale hezkých pár metrů to s ním letí... O co se s ním "hůř" háže, mnohonásobně vynahradí při zdolávání. Je to pro mě prostě vyjimečný kousek, na větší a velkou rybu.
                    Dobře ti radím, nesahej na něj :-)))

                      NMB - Profil | So 6.4.2019 8:02:29

                      Dědek >> nechci tě nasrat ...proč taky :)

                      S párem ti náhodou rozumím hodně rozumím...a na ty wincasty jsem se tam díval několikrát :) ale naštěstí je nutně nepotřebuju a hlavně jsem na ně nesáhl:))))))))

                        NDědek - Profil | Pá 5.4.2019 21:55:07

                        MB >> ty mě neser :-)))
                        Koupil jsem před měsícem na zkoušku se zájmu MS 360/100g. Nikdo k němu noc nevěděl, jen jsem na netu sehnal skromné info. Ten prut stojí 33.77 Eur :-). U nás se prodává za dva a půl a na NF byl zlevněn ze 120 Eur. Mou zvědavost samozřejmě podnítila cena, jak jinak u mě :-)). Po vyzkoušení u vody, jsem si koupil ještě jeden do páru, bo já jsem uchyl a musím mít vše ve dvojko. Kolegovi v práci se také líbily, tak jsem mu vzal taky pár, ale on zkolaboval a nevím, zda je ještě bude schopen využívat. Vzhledem k tomu, že jsem je zaplatil, tak mi asi zůstane ten druhý pár pro Karču. No a ten čtvrtý prut, to byl Windcast 390/150g pro kolegu. Tož tak. Konec hlášení :-)))

                          Nfheavy - Profil | Pá 5.4.2019 21:54:19

                          Daty >> jo rika se ze kdo setri ma za 3 anebo ...)))

                            NMB - Profil | Pá 5.4.2019 15:48:41

                            Dědek >> co jsi zase koupil :)

                              NDaty - Profil | Út 2.4.2019 22:59:00

                              Dědek >> nebo spis standardne. Jen AD to neresi vubec zda se. Ani tu krabici neoblepili paskou, ci folii jak je bezne u nas. A to to nejde pres more...proste hnus...

                                NDědek - Profil | Út 2.4.2019 22:46:07

                                Daty >> Mi dneska přišly 4 pruty z Nordu. Zabalené v pevném papírovém kartónu, který byl vystlaný dokola bublinkami. Dva pruty zabaleny každý zvlášť v obr bublinkách a dva spolu taky v obr bublinkách. Prostě zabaleno opravdu dobře...

                                  NP3 - Profil | Út 2.4.2019 16:04:54

                                  Daty >> mel málo místa v autě,tak udělal úsporné opatření nohou 😬😂😂

                                    NWillow - Profil | Út 2.4.2019 15:23:12

                                    Daty >> Jak na co.😎

                                      NDaty - Profil | Út 2.4.2019 15:20:31

                                      Willow >> řekl bych, že ty jsi zde velký propagátor AD...

                                        NDaty - Profil | Út 2.4.2019 15:19:50

                                        MarNus >> Tak to ty jsi mne vyděsil :-) Mi se GLS vždy ozve, i v tomto případě tomu tak bylo.

                                        Štve mne, že v podstatě s tou tyči při přepravě házeli a až časem se uvidí, zda ji to nějak nepoznamenalo.
                                        Už jsem kupoval pruty, nebo špičky z různých eshopu a vždy super zabaleny - vycpaná trubka nebo krabice vzduchovými polštáři, nebo bublinkovou folii, kdy se pruty ani nehnou a tady sprostě strčeno do široké trubky, kde to lítalo nahoru dolu a do stran. Šlendriánství.

                                          NWillow - Profil | Út 2.4.2019 15:18:12

                                          Daty >> Kdybys to objednal v Sarfixu tak máš už 7 dní klid v duši.😉

                                            NDaty - Profil | Út 2.4.2019 15:14:16

                                            Willow >> ty se nesměj :-)

                                              NMarNus - Profil | Út 2.4.2019 14:08:13

                                              Daty >>
                                              Chlapec z dodávky zřejmě věděl, proč ti tu zásilku podává tak, jak ti ji podal. ;))
                                              Z AD jsem toho už fakt bral hodně, největší věc asi Monster Feeder křeslo a podnožku, ale nikdy mi balík v tomhle stavu nedošel. A o tom, že nedávají avízo jsem ti psal já, tak mi to i řekli na centrále ve Šternberku, kde jsem si poslední dva balíčky raději osobně převzal, než abych se s řidičem někde naháněl po jeho trase. A když jsem ten sklad viděl, tak se ani nedivím, že ten tvůj balík vypadal jako na těch fotkách.

                                                NWillow - Profil | Út 2.4.2019 13:35:55

                                                Daty >> 😁😁😁😁

                                                  NDaty - Profil | Út 2.4.2019 13:15:56

                                                  Tak 9 den dorazila moje první objednávka z Anglig directu. Abych to zhodnotil:
                                                  - 9 dní než to došlo,
                                                  - nelze sledovat pomoci Tracking Number, podle něj to dnes ráno stále bylo někde v Německu,
                                                  - ráno došla SMS, že za 3 hodiny to GSL doveze (takže co tady někdo psal, že neposílají avízo kvůli GDPR není pravda),
                                                  - už jsem dostal dost věcí z různých eshopu, ale toto bylo nejhůř zabaleno co jsem kdy viděl. Viz foto krabice, ve které byla hlava. Borec mi ji z auta podal tak šikovně, že jsem si toho všiml, až když odjel - ani nechtěl podpis a málem mi přejel nohu. Takže trocha napětí, těžko říci, snad to ta hlava přežila, ani drobné věci se těmi dírami neztratily.
                                                  - takže mnohem více mne naštvalo balení té tyče. Byla pouze hozená v trubce, nijak neutěsněná, trubka dlouhá a široká, takže tam lítala jak nudle v bandasce. Nedělám si iluze, jak s tím po cestě házejí, takže nejsem nadšený z toho jaké stopy to na ní zanechalo. Uvidíme...

                                                  Když zvážím zejména ten poslední bod, tak ušetřených 350 Kč na 5ti položkách za toto nestálo.

                                                  Tyč je těžší, než moje původní, překvapuje mne, že je první díl delší a o to jsou dost kratší druhý a třetí díl, a ty díly v sobě dost lítají (oproti mé staré tyči, kde byly díly skoro stejně dlouhé).

                                                  Ale na motýly dobré...

                                                    NBuffalo1969 - Profil | Út 2.4.2019 7:34:18

                                                    Dědek >> já ho tam dávám taky. I na těch 4,5m u té lehké tyčky.

                                                      NBuffalo1969 - Profil | Út 2.4.2019 7:25:02

                                                      Dědek >> no právě....já chtěl teleskop. Čuměl jsem po ní už dlouho.

                                                        NBuffalo1969 - Profil | Út 2.4.2019 7:23:46

                                                        Daty >> mám ještě děličku 2,5 - 4,5m a ta je ve lehčí než tohle, ale tahle se mi tak nějak líp drží v prackách. netuším proč, ale je to lepší než ta lehčí.....:-D

                                                          NDědek - Profil | Po 1.4.2019 23:41:46

                                                          Daty >> Jinak mám i tu děličku od Maveru, ta je mnohem lehčí, ale na řeku bych si jí nevzal...

                                                            NDědek - Profil | Po 1.4.2019 23:40:29

                                                            Daty >> Dali, já většinou k tyčím používám ten plovák, na řece určitě, tedy mi případná větší váha nevadí... Mám hlavy 22", 26" a 30", a všechny dávám na tu Korum tyč...

                                                              NDědek - Profil | Po 1.4.2019 23:37:59

                                                              Buffalo1969 >> já ji tahám všude sebou, plně mi vyhovuje i v tom, že je teleskop...

                                                                NDaty - Profil | Po 1.4.2019 22:41:54

                                                                Buffalo1969 >> Trochu mne ta váha začíná děsit :-). Už asi vím, proč o ní nebyla nikde zmínka (ale psali, že je lehká...) No, uvidíme zatím 8 dní od zaplacení na AD a po tyči ani vidu ani slechu...

                                                                  NP3 - Profil | Po 1.4.2019 22:37:55

                                                                  Buffalo1969 >> taky ji mám a je fakt betelna.Zatím nej..50 cm kaprik v proudu a tyč se moc neprohybala

                                                                    NBuffalo1969 - Profil | Po 1.4.2019 21:22:52

                                                                    Tak jsem si dneska udělal výlet k Chytilovi do prodejny.........
                                                                    Asi bych si dokázal představit nechat tak 10 litrů jako prd.......:-DDD
                                                                    Nějakej nákup futra a peletek a Korumácká tyčka je doma..:-)
                                                                    Super výrobek. Je malinko těžší, ale zpracování je z mého pohledu luxusní.
                                                                    http://www.sarfix.cz/Korum-Power-Telescopic-net-han​dle-3-m-d205.htm

                                                                      NDaty - Profil | Čt 28.3.2019 16:00:51

                                                                      MarNus >> Tak jsem si pochatoval, prý to dnes pošlou, TN nemají, pošlou emailem po odesláni. Tak uvidíme co a jak bude. To asi zde nebude dříve jak v pondělí.

                                                                        NDaty - Profil | Čt 28.3.2019 15:38:31

                                                                        MarNus >> Ok, díky.Uvidíme. Než jsem se rozhodl jej zkusit, tak jsem zde četl jen samou chválu na ten eshop :-). Tak doufám, že ušetřené 2-3 stovky se mi neprodraží ...

                                                                          NMarNus - Profil | Čt 28.3.2019 13:53:25

                                                                          Daty >>
                                                                          V podstatě ti místo mě na tvou otázku odpověděli všichni pode mnou. Objednávky většinou na AD zpracují rychle, pokud ti Processing svítí i po 4 - 5 dnech, přihlaš se na stránky a až ti vyskočí Chat, tak je požádej o Tracking number ke své objednávce.
                                                                          S tím GLS je to horší, posledně jsem čekal na zásilku 14 dnů, pak jsem podle TN zjistil, že leží ve Šternberku na depu, když jsem si ji tam vyzvedával, tak mi řekli, že mě nechytili doma a že telefon od AD nemají, takže asi tak. Ale výzvu do schránky mi nedali, takže pokud bych nebyl aktivní, neví, jak by to dopadlo.

                                                                            NMKulicka - Profil | Čt 28.3.2019 12:27:44

                                                                            Daty >> Dříve status objednávky na AD byl opravdu aktuální. A dala se snadno trackovat. Ale to už nějakou dobu neplatí. Zrovna mi tam "processing" svítí u objednávky, která přišla před cca dvěma týdny. Doba doručení je většinou 5-7 pracovních dnů od objednání. V případě víkendových akcí se to může krapet protáhnout.

                                                                              NDaty - Profil | Čt 28.3.2019 11:13:12

                                                                              rájovec >> K nám asi o víkendu dopravci nejezdí. No počkám, zda mi aspoň napíšou, že to posílají a přes koho.

                                                                                Nrájovec - Profil | Čt 28.3.2019 8:46:38

                                                                                Daty >> Takhle jsem to měl s In time, doručovali (což jsem zjistil na stránce eshopu) ale nezanechali po sobě stopy :-). Zavolal jsem do centra a domluvil doručení včetně tel. na šofera. Co se týká doručení z AD, mě šly zásilky z UK vždy přes víkend, možná náhoda, možná levnější tarif, nevím. Doba od čtyřech do deseti dnů.

                                                                                  NDaty - Profil | Čt 28.3.2019 8:36:53

                                                                                  MarNus >> Takže dokud jednoduše u nich na webu vidím u své objednávky status Processing, mám být myslíš v klidu, to to ještě nepředali dopravci, nebo to tam je takto po celou dobu do převzetí?

                                                                                  A kolik dní podle tebe potřebuje v NE uhrazená zásilka k dojití? Díky

                                                                                  A pokud ta GLS nemá můj mobil, tak mne děsí, co udělá když mne nezachytí doma...

                                                                                    NDaty - Profil | Čt 28.3.2019 8:29:16

                                                                                    MarNus >> Si nedělej srandu. To ten balík nikdy nedostanu...

                                                                                      NMarNus - Profil | Čt 28.3.2019 4:49:10

                                                                                      Daty >>
                                                                                      Většinou ti do mailu pošlou upozornění, že bylo zboží expedováno a taky čislo zásilky, abys ji mohl sledovat na ParcelForce. Ale teď se mi u posledních dvou objednávek stalo, že neposlali nic, tak jsem využil Chat a tam mi nějaký zaměstnanec to číslo dal.
                                                                                      Horší je, že díky tomu stupidnímu zákonu o ochraně osobních údajů spotřebitele teď nedávají na balík tvůj telefon a GLS nevolá. 😬

                                                                                        NDaty - Profil | St 27.3.2019 22:07:27

                                                                                        Willow >> Díky. Z toho AD napíšou, že to posílají, že? Nebo se ozve až GLS?

                                                                                          NP3 - Profil | Út 26.3.2019 5:10:51

                                                                                          Willow >> ahoj přesně tuto tyč mám doma.Sice zatím jen dvě vycházky,ale zatím velká spokojenost.

                                                                                            Nfheavy - Profil | Ne 24.3.2019 17:08:05

                                                                                            Buffalo1969 >> jo je vpoho,zadna srajda a za ty prachy i kdyby se zlomila tak vem ju čert)))

                                                                                              Nfheavy - Profil | Ne 24.3.2019 17:06:58

                                                                                              Dědek >> jo jak potrebujes ty ,ja nic delsiho nez 3m nepotrebuju,aspon doted jsem nepotreboval,misto u vody narozdil od Rodiču si muzu vybrat ?!))))

                                                                                                NDědek - Profil | Ne 24.3.2019 16:36:49

                                                                                                fheavy >> tří metrovky mám tři. Korum, Maver a no name z Hulína v hliníku. Občas potřebuji na vyšším břehu delší rukojeť, tak koukám po čtyř metru. Ty Karlíku jeden :-)

                                                                                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 24.3.2019 16:19:53

                                                                                                  fheavy >> dneska jsem ten Biceps držel v ruce. Za ty love slušná muzika..:-)

                                                                                                    Nfheavy - Profil | Ne 24.3.2019 15:51:38

                                                                                                    Dědek >> a kolik bys chtel delku ty Jarine?!))ja pouzivam 15let 180cm 2dil a vzdy jsem si vystacil,az loni jsem si poridil 3m Biceps X2 ,neni nejak tezka ale manipulace s tou klasickou je vzdy obratnejsi a lepsi,malokde potrebuju delsi,vlastne nikde kam chodim, tohle uz je spis o pohodlnosti na rece kde ti to bere proud tak je ta delsi na oprcani,zalezi samozrejmne na miste kde chytas ))

                                                                                                      NDědek - Profil | Ne 24.3.2019 15:44:23

                                                                                                      fheavy >> krátká a drahá :-)

                                                                                                        Nfheavy - Profil | Ne 24.3.2019 15:43:28

                                                                                                        Dědek >> kdybys chtel nejakou tyč echt gut tak mrkni na tuhle )))
                                                                                                        https://www.carpsystem.cz/podberaky-a-tyce/sportex-​podberakova-teleskopicka--tyc-340-cm/

                                                                                                          NWillow - Profil | Ne 24.3.2019 15:38:52

                                                                                                          Daty >> GLS a do max týdne doma.Jen je potřeba to GLS hlídat.

                                                                                                            NDědek - Profil | Ne 24.3.2019 15:35:38

                                                                                                              NDědek - Profil | Ne 24.3.2019 15:35:08

                                                                                                                NDaty - Profil | Ne 24.3.2019 15:23:40

                                                                                                                Willow >> Tak jestli se bude ohýbat stejně jako ta za 300, tak ... to máš u mne. Máš zkušenost, za jak dlouho to z AD přijde a kdo to vozí?

                                                                                                                  Nkarvo - Profil | Ne 24.3.2019 14:58:18

                                                                                                                  Jedině Fencl. Mám třímetrovou, složíš ji pod rám kola. Lehká, elegantní.

                                                                                                                    NWillow - Profil | Ne 24.3.2019 14:03:00

                                                                                                                    Daty >> Strejda Google.😉

                                                                                                                      NDaty - Profil | Ne 24.3.2019 13:56:44

                                                                                                                      Willow >> konečně jsem pochopil, kdo překládá texty na HIKI :-)

                                                                                                                        NWillow - Profil | Ne 24.3.2019 13:32:57

                                                                                                                        Strejda G
                                                                                                                        popis produktu
                                                                                                                        Když rybaříte ze strmého břehu řeky a potřebujete, aby vaše přistávací síť měla extra dosah, abyste své ryby rychle a čistě dostali do banky, nebo chcete vědět, že můžete snadno vrátit komerční rybí zásoby do hluboké vody, což umožňuje rybám Teleskopická rukojeť Korum Telescopic Landing Handle vám umožní rychleji se zotavit z namáhání těžkého úlovku a uvolnění, což vám poskytne potřebnou délku, sílu a flexibilitu. Tato síťová rukojeť je také ideální pro mořský rybolov od břehu, což vám umožní dosah, který potřebujete řešit s rybou, která je v boji.

                                                                                                                        Pevná a dobře vyvážená, teleskopická přistávací síťová rukojeť je smršťovaná zabalená na zadku a špičce, aby se zlepšila přilnavost, a zajistí, že bez ohledu na to, jak vlhko se dostane ven na břeh, se nikdy nebudete muset obávat, že nebudete moci držet krok. do vaší sítě.

                                                                                                                        Tato síťová rukojeť přichází ve dvou velikostech, 2mtr, což je 1,1 metru před tím, než se prodlouží, a 3mtr, který vám dává téměř deset stop dosahu při plném prodloužení, a je jen 1,2 mtrs před rozšířením. Tato kompaktní počáteční velikost usnadňuje přepravu rukojeti sítě a zlepšuje manipulaci, když ji připevníte k hlavě sítě.

                                                                                                                        Teleskopická rukojeť pro podběrák vám dává flexibilitu, aby se vaše síť mohla dostat do hlubší vody. trochu boje šest stop od banky, a je v ohrožení sebe sama, pokud se pokusíte navinout blíž.

                                                                                                                        S pevností, odolností, kvalitním designem a plnou funkčností vám tato teleskopická rukojeť Korum Teleskopická přistávací síť umožňuje maximální flexibilitu, abyste mohli skutečně vylepšit své zkušenosti s rybařením.

                                                                                                                          NWillow - Profil | Ne 24.3.2019 13:27:47

                                                                                                                          Dědek >> Však ano, doufám že píšem o stejné tyčce.

                                                                                                                          http://www.sarfix.cz/Korum-Power-Telescopic-net-han​dle-3-m-d205.htm