Tyč k podběráku

Máte nějaký typ na dobrou tyč nejlíp teleskopickou.Chtel bych něco kolem 2-2.5m.Měl jsem 1 šikovnou ale nedopatřením přišla k úrazu a už ji nemohu zehnat😣Budu rád za každou recenzí diky
Autor diskuse: brajen - Profil , 16.3.2017 feeder - náčiní, doplňky

NDědek - Profil | Čt 21.2.2019 22:15:47

jeden3 >> Je to opravdu teleskop?

    NOndratdi - Profil | Čt 21.2.2019 20:19:27

    plavan >> To je škoda já tam byl, ale kolem poledne to byl masakr.

      Nplavan - Profil | Čt 21.2.2019 20:16:01

      Ondratdi >> Já tam byl na stánku Maver v sobotu kolem druhé odpolední s Přemkem snad půl hodiny a neviděl jsem tě, to mne mrzí moc. Ale je pravda, že jsem byl grogy, už se chřipka rozjížděla.

        NOndratdi - Profil | Čt 21.2.2019 20:13:10

        plavan >> To vůbec tohle je Kaprová tyčka. Měl jsi se stavit na stánku ukázal bych ti Medusu :-)

          NMaxwell - Profil | Čt 21.2.2019 12:00:11

          plavan >> koukal jsem tam na ty lacinější a to mi hned rozmluvil...ty dražší jsem neokukoval, na můj styl chytání mi nějaká hmotnost či lepší vlastnosti nějak nepřídou důležitý...

            Nplavan - Profil | Čt 21.2.2019 11:26:56

            Maxwell >> neměl jsi možnost ty nebo někdo jiný porovnat tu dražší Medusu nebo Signature, jestli je tam velký kvalitativní skok nebo lepší povrchová úprava nebo tak ? S tím měřením v pohodě počkám, do neděle mám dovolenou ( chřipka ) a jsem tak na Mrku často.

              NMaxwell - Profil | Čt 21.2.2019 11:14:04

              plavan >> můžu ti změřit,ale až večer...

                Nplavan - Profil | Čt 21.2.2019 10:43:19

                Maxwell >> jakej má průměr na kraji a uprostřed rukojeti ? Většinou tyto lehké ručky s tenkou stěnou mají hodně silnej průměr ( diameter ).

                  NFuldík - Profil | Čt 21.2.2019 10:42:48

                  Maxwell >> Určitě dobře poslouží,,dobrá sestava.Díky za foto.😉

                    Nplavan - Profil | Čt 21.2.2019 10:41:50

                    Ondratdi >> něco podobného jako byla Competition match ?

                      NMaxwell - Profil | Čt 21.2.2019 10:38:10

                      Fuldík >> doporučil mi ji někdo od Maveru, já původně chtěl něco lacinějšího :-) lehká a pevná, mám to k tý jejich hlavě ...uvidíme

                        NFuldík - Profil | Čt 21.2.2019 10:31:55

                        Maxwell >> Pěkná je,zatím můj favorit,vlastně jsem pro ni rozhodnutý...

                          NMaxwell - Profil | Čt 21.2.2019 10:30:13

                          Fuldík >> kupil jsem si ji teď nově na výstavě..zatím jednou u vody...

                            NFuldík - Profil | Čt 21.2.2019 10:17:47

                            Aha,díky,líbí se mě.Mám zelenou hlavu Maver,tak potřebuji zelenou tyč,není zbytí...😀

                              NOndratdi - Profil | Čt 21.2.2019 9:47:24

                              Fuldík >> Velice pevná a lehká tyč. Krásně zpracování za ty peníze.

                                Njeden3 - Profil | Čt 21.2.2019 6:40:58

                                Dědek >> to je presne ta,co mi na vystave vrazili kluci do ruky-4m teleskop
                                ja do ni jdu

                                  Nnumen - Profil | St 20.2.2019 21:31:25

                                  Dědek >> tuhle jsem neměl v ruce.

                                    Nnumen - Profil | St 20.2.2019 21:29:29

                                    Daty >> v letošním katalogu je ve 250 a 320 cm.