Tyč k podběráku

Máte nějaký typ na dobrou tyč nejlíp teleskopickou.Chtel bych něco kolem 2-2.5m.Měl jsem 1 šikovnou ale nedopatřením přišla k úrazu a už ji nemohu zehnat😣Budu rád za každou recenzí diky
Autor diskuse: brajen - Profil , 16.3.2017 feeder - náčiní, doplňky

Nhraji - Profil | Pá 15.2.2019 17:15:09

Sytchi >> já považuji za univerzální délku 3,5 metru a víc

    NSytchi - Profil | Pá 15.2.2019 16:27:08

    Zdravím, vedeli by ste mi poradiť nejakú tyč z tých cenovo dostupnejších? Moc sa v tom neorientujem a neviem, aká dĺžka by bola ideálna a či skôr delenú alebo teleskopickú. Čo sa týka terénu, tak nenavštevujem nejaké miesta, kde je extrémne vysoký breh, ale nechcem moc krátku. Nejakú univerzálnu dĺžku by ste mi mohli doporučiť. Vďaka

      Nchendler - Profil | Ne 24.6.2018 16:10:58

      Ma nekdo doporuceni na tyc k podberaku?? Jedno dil? Pokud mozna uzkou. Dekuju

        Nkareldj - Profil | So 25.3.2017 14:56:43

        Sežeň si starý surfovy teleskop za pár peněz, ostroj ho a dva spodní díly ti udělají super službu jako tyč na podběrák. Koncovka se závitem stojí do 30 Kč

          Nsvaro - Profil | So 25.3.2017 13:32:52

          Keď už ste pri tých gripoch na rúčky, čo poviete na toto?

            Nfheavy - Profil | Po 20.3.2017 21:09:20

            vundu >> to ne pravda,ja taky uz od Hardyho nemam nic,ani tu stredni tridu:-) :-) :-)

              Nvundu - Profil | Po 20.3.2017 21:04:41

              fheavy >> ..s trabantem nelitas dve kila po dalnici :-)))))))))

                Nfheavy - Profil | Po 20.3.2017 20:29:37

                Calex >> nic proti beastu nemam,ale Hardy jsem bral vzdycky jako u tech aut,
                Luxusni trida,a shimo se prolina tak od malych aut po vyssi stredni tridu,luxus nee,ale to vubec nevadi,zas mam od nich vetsinu navijaku,kazdej je lepsi v necem jinym:-)

                  NCalex - Profil | Po 20.3.2017 20:22:43

                  fheavy >> Bíst není tráboš! Natáhnu mu na rukojeť kůži z ůhoře a na hlavu si dám kůži z kapra staženýho tzv. do pytle. Bude to stylový. :-)))))

                    Nfheavy - Profil | Po 20.3.2017 20:16:04

                    Calex >> chichi ,strabanta ferrari neudelas :-) :-) :-)

                      NCalex - Profil | Po 20.3.2017 20:14:32

                      fheavy >> Vomotám bísta kůží :-)))))))))

                        Nfheavy - Profil | Po 20.3.2017 20:07:08

                        Calex >> ta je urcite hezci,beast asi nebude mit kozeny drzak a koncovku ze dreva,akorat takovou tycku valet nekde po zemi:-) :-) :-)

                          NCalex - Profil | Po 20.3.2017 19:16:40

                          fheavy >> Nádherná hůlka, možná hezčí než Bíst Máster AX LPN 300.:-))))

                            Nfheavy - Profil | Po 20.3.2017 18:24:23

                            Marksman >> to je ona "Hardy"Krásná,doufam ze neco vydrzi ,ale fakt stylovka:-)

                              NMarksman - Profil | Po 20.3.2017 18:13:30

                                Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 22:17:29

                                brajen >> jednou to musi vyjit:-) ))

                                  Nbrajen - Profil | Ne 19.3.2017 22:01:10

                                  fheavy >> Právě ta ruka..😉

                                    Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 21:56:30

                                    brajen >> treba ti to vyjde,preju stastnou ruku pri vyberu,ja tam asi nepojedu,

                                      Nbrajen - Profil | Ne 19.3.2017 21:49:37

                                      fheavy >> Doufám že my v Brně na veletrhu nějaká padne do oka aji ruky😉Tak se nechám překvapit

                                        Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 21:00:17

                                        brajen >> no ja napodobne,uz jsem si myslel na tu 30plus 2,7 ale je to dvojdil
                                        tzn.neskladna,chcu trojdil a pevnej a jeste tele:-) :-) :-)