Tyč k podběráku

Máte nějaký typ na dobrou tyč nejlíp teleskopickou.Chtel bych něco kolem 2-2.5m.Měl jsem 1 šikovnou ale nedopatřením přišla k úrazu a už ji nemohu zehnat😣Budu rád za každou recenzí diky
Autor diskuse: brajen - Profil , 16.3.2017 feeder - náčiní, doplňky

Nbrajen - Profil | Ne 19.3.2017 20:59:00

bjucek >> Tak záleží hodně na ceně a proto vedeme diskusí 😉

    Nbrajen - Profil | Ne 19.3.2017 20:57:11

    fheavy >> Mám trojdelicku na větší od milo takovou starší,přes bazar.Ale chcu nakej teleskop.je taková silná tak chcu skladnejsi...

      Nvundu - Profil | Ne 19.3.2017 20:39:19

      brajen >> je to troj delicka...taky vetsinou pouzivam jen dva dily...

        Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 20:38:53

        Calex - 19.3.2017 >>20:36:05nono zas tolik sem nerekl ))))

          NCalex - Profil | Ne 19.3.2017 20:36:05

          fheavy >> :-))))))))))))))))))))))

            Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 20:33:33

            bjucek >> ok:-)

              Nbjucek - Profil | Ne 19.3.2017 20:32:01

              fheavy >> Tak zlomit se dá všechno a prosím chodit strašit přes den. V noci potřebuji nerušený spánek.

                Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 20:29:43

                brajen >> jj:-)

                  Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 20:29:13

                  Calex >> jati to verim,to ze delicce neverim to se uz nezmeni sorry:-)

                    Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 20:28:07

                    bjucek >> ok mrknu po ni,mam jeste poukaz k zabranskymu od vanoc tak se bude hodit,dik za info.jestli ju zlomim tak te budu chodit strasit:-) :-)

                      NCalex - Profil | Ne 19.3.2017 20:22:05

                      fheavy >> Dodneška lepší trubku nikdo nevyrobil.

                        Nel.ou - Profil | Ne 19.3.2017 20:21:32

                        fheavy >> Jasné v pohodě byla nová a výrobce nejsi.

                          Nbjucek - Profil | Ne 19.3.2017 20:21:21

                          fheavy >> Tak tyč by to asi dala, ale nevím jakou bych použil hlavu

                            Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 20:17:42

                            brajen >> no a jakou pouzivas ty na vetsi ryby ?

                              Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 20:17:02

                              bjucek >> pokud s tim jde vytahnout na stojaka 10 kg ryba z vysokyho brehu tak je to ok.

                                Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 20:15:18

                                Calex >> jo ta vypada fakt bytelne ale bohuzel je to delicka kterou nechcu.

                                  Nbjucek - Profil | Ne 19.3.2017 20:12:45

                                  brajen >> Cena je sice trochu vyšší, ale za kvalitu se občas platí.
                                  Kolega si pořád kupuje nějaký shity za 3-4 stovky a je to hrozný, buď je zničí nebo se to ohejbá pod cejnem jak prut.

                                    Nbjucek - Profil | Ne 19.3.2017 20:08:08

                                    fheavy >> Ať si píšou co chtěj, já si jí vybíral na krámu. A na kapry bych se to nebál použít

                                      Nbrajen - Profil | Ne 19.3.2017 20:04:01

                                      fheavy >> No právě..Koupim dodávku

                                        Nbrajen - Profil | Ne 19.3.2017 20:02:50

                                        bjucek >> Ta se mi hodně páči.. . 😉