Tyč k podběráku

Máte nějaký typ na dobrou tyč nejlíp teleskopickou.Chtel bych něco kolem 2-2.5m.Měl jsem 1 šikovnou ale nedopatřením přišla k úrazu a už ji nemohu zehnat😣Budu rád za každou recenzí diky
Autor diskuse: brajen - Profil , 16.3.2017 feeder - náčiní, doplňky

NCalex - Profil | Ne 19.3.2017 20:02:32

fheavy >> Tak to já zase jó. I kdybych se měl o ní jen opírat.. Rybář by měl mít hůl vod Hárdyho:-))...Polámal jsem jich hodně, některý se vohejbaly jak krafský vohony........Tahle je fakt poctivá, je to jak násada na hrábě vod Fiskarsu.:-)

    Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 20:02:17

    brajen >> mas dost velky auto?:-) :-)

      Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 20:00:56

      bjucek >> ta se mne i libi,akorat je zavadejici ze prodejce pise ze to je profi kprova tyc,a na tyci je napsany Match Specimen coz je jaksi o necem jinym,anglicky sice moc neumim ale urcite to neznamena ze to je vylozne kaprova tyc. a jeste profi,to si u Zabranskyho asi nejak spatne okopirovali nebo prelozily:-) :-) :-) :-) :-)

        Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 19:56:38

        Calex >> delicku ja nee i kdyby byla od Hardyho za 1 kc:-)

          Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 19:55:55

          el.ou >> jo uz vim to byla delicka middi bazine masine atd. Kterou jsem nepouzil a hned prodal tomu kolegovi,moje omylna objednavka,ale to ze ste ju zlomily tak s tim nemam ja nic spolecnyho.porad pouzivam tu starou kaprovou a vyckavam.:-)

            Nbjucek - Profil | Ne 19.3.2017 19:55:22

            brajen >> Používám už nějaký čas tuhle http://www.kaprarskaspecialka.cz/kaprarskaspecialka​/eshop/23-1-Podberaky-a-vezirky/115-2-Podberakove-t​yce/5/3072-Podberakova-Tyc-30PLUS-Camo-Rock-Ard-Han​dle-2-7m a nemůžu si stěžovat, je fakt pevná a dá se používat i půlka tyče když je dostupnej břeh.

              Nbrajen - Profil | Ne 19.3.2017 19:55:08

              vundu >> Vypadá dobře ale ta délka...

                Nvundu - Profil | Ne 19.3.2017 19:52:46

                brajen - >> ...mam na doporuceni od kamarada tuhle a zatim max spokojenost, cejny (musovske lopaty) a kapriky do 60 uplne bez problemu....
                https://www.milobrno.cz/podberakove-tyce/18866-pres​ton-absolute-carp-handle-4-m.html

                  Nbrajen - Profil | Ne 19.3.2017 19:52:06

                  Colasrumem >> Ta bude nejlepší 😉Hned zítra jdu pro ni...😂

                    Nel.ou - Profil | Ne 19.3.2017 19:52:01

                    xDanielS >> Jak jsem psal Delphin je můj poslední pokus s carbonem :)

                      Nel.ou - Profil | Ne 19.3.2017 19:51:09

                      fheavy >> Váhu nevím, ale těžká je. Poslední tyč co jsme s kámošem zlomili byla od tebe :) Eifik si pro ni k tobě jel. Pořád to nechápu, nerezový kroužek váží pár gramů a většina tyček končí, že se roztrhne materiál ve spoji. Ten Delphin ty kroužky má.

                        NCalex - Profil | Ne 19.3.2017 19:46:45

                        fheavy >> Nejsilnější tyčku mám už roky od Šíma a je to dělička :-))))

                          Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 19:44:37

                          el.ou >> kolik vazi ta cerenova?? Ta se mne libi.

                            Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 19:42:45

                            el.ou >> delicku bych nevzal i kdyby byla od sportexu:-)
                            Pockam az to zlomis,a potom koupim zrovna tu cerenovou:-)

                              NxDanielS - Profil | Ne 19.3.2017 19:35:06

                              el.ou >> Mám tuhle: http://www.sarfix.cz/Preston-Absolute-Carp-handle-4​-m-d202.htm

                              A jsem hodně spokojenej :-)

                              Jo a jinak mi teď kolega u vody ukázal tuhle: http://www.zfishingsport.cz/podberaky-hlavy-a-tyce/​ngt-podberakova-tyc-mini-travel-net-handle-2m/

                              Vzal jsem ji na vláčku a na člun. Je výborná....

                                Nel.ou - Profil | Ne 19.3.2017 19:28:22

                                fheavy >> Mají ji i se závitem.

                                  Nel.ou - Profil | Ne 19.3.2017 19:25:39

                                  fheavy >> To máme stejné. Čeřenová tyč bude následovat pokud zlomím Delphina. http://www.rco-fishing.cz/eshop/cerenova-tyc-sona

                                  Za trojku třeba totok: http://www.sarfix.cz/Preston-Absolute-Match-handle-​4-m-d201.htm

                                    Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 19:20:09

                                    el.ou >> ja dam majlant za prut ale za tycku urcite ne,ale zajimalo by mne ta cerenova tyc a taky cos myslel tyckou zac3 litry?

                                      Nel.ou - Profil | Ne 19.3.2017 19:09:16

                                      fheavy >> Měl jsem stejný požadavek. Něco bytelného. No co mě tam ještě ukazoval, tak teleskopickou tyč na čeřeny. Vydrží vše, ale urve ti zápěstí...:) Ten Delphin je můj poslední pokus o tyč s obsahem carbonu. Tři litry za podběrákovou tyčku nedám.

                                        Nfheavy - Profil | Ne 19.3.2017 19:00:55

                                        Colasrumem >> jj:-) ted vazne mam klasickou kaprovou 1,8 ta vydrzi vsechno uz min. 10 let,delicku nechcu,jedine tele ale fakt dobrou a bytelnou ,o kousek delsi max.okolo 2,5 m trojdil