Soukromák - Jezero za valem

Zkušenosti, rady a vše o tomto soukromém revíru.

Nsupinna - Profil | Po 20.3.2017 16:42:47

lkin >> Jj, vím :) Snad jen dotaz, jestli dorazily nějaký ty fotky a videa z dronu?

    Nlkin - Profil | Po 20.3.2017 16:25:34

    supinna >> Pokud máte nějaký dotaz ohledně Jezera Za Valem. Klidně mě můžete kontaktovat. tel. je na stránkách. V.Jeník (správce)

      NŠlapeto - Profil | Po 20.3.2017 10:48:37

      Píňas >> Na borek jsme jezdili ještě, když to byla svazovka, hlavně na štiky ( v té době jsem kaprům zas tolik neholdoval). Co jsem ale slyšel z doslechu, tak to tam chce jet na více dní. Zavážet, hledat hrany a víc se tomu věnovat :))

        NPíňas - Profil | Ne 19.3.2017 19:52:08

        Šlapeto >> Čau,když znáš Kopu tak zajed kousek vedle na Borek,tam to mám rád

          Npjarmil - Profil | Ne 19.3.2017 19:49:12

          supinna >> tak asi to bude jsk pises

            Nsupinna - Profil | Ne 19.3.2017 15:20:36

            pjarmil >> No lítali jsme nad tím s dronem a roste tam něco, co vypadá jak chytací místa - jak píše m@rťas. Láďa Jeník (správce Za valem) říkal něco ve smyslu, že tam připravujou rybolov...

              Npjarmil - Profil | Ne 19.3.2017 9:14:57

              supinna >> nechyta, co.jsem.slysel melo.by to byt koupaliště...

                NBioBoid - Profil | Ne 19.3.2017 9:02:53

                Na tom novém bych doporučil vzít menší popup, na jeden prut samotnou, na druhý panáčka.
                Na dně místama tráva, ale to vůbec nevadí.
                A nebát se trochu krmit. Zatím funguje: čím víc krmení, tím víc záběrů. Ryby reagují velmi dobře.

                  Nm@rťas - Profil | Po 13.3.2017 17:57:04

                  supinna >> Byl jsem se tam pred dvema roky nekolikrat koupat. A je to ctrnact dni co jsme tam byli s manzelkou vencit psa. Uz je to oplocene a vypadalo to ze tam pripravujou mista na chytání. Vypada to zajimave ale zatim nic vic nevim

                    Nsupinna - Profil | Po 13.3.2017 17:48:32

                    m@rťas >> Jo, je čerstvá. Když se přijíždí ze směru od Vrbové Lhoty a uhnul bys ne do prava k jezeru , ale doleva, tak tam je taky moc zajímavý písák, na kterým se bude podle mě taky chytat. Tedy, pokud se už nechytá. Nemá někdo víc informací?

                      Nm@rťas - Profil | Po 13.3.2017 17:35:45

                      supinna >> jj tu mapku jsem videl jen jsem chtel vedet jestli je aktualni

                        Nsupinna - Profil | Po 13.3.2017 16:55:06

                        m@rťas >> Doteď se chytalo i od kolejí. Spíš to bylo, kdo si kam sedl:) Tady je mapka...
                        http://www.jezerozavalem.cz/mapa-reviru/

                          Nm@rťas - Profil | Po 13.3.2017 15:48:10

                          supinna >> a do ted se chytalo z jake strany? od koleji?

                            Nsupinna - Profil | Po 13.3.2017 15:22:17

                            Šlapeto >> Jj, už od toho dne, co to tam rozmrzlo:)). Minulý výkend tam bylo narváno, včetně asi tak pětadvaceti vláčkařů. Tento víkend nevím.

                              NŠlapeto - Profil | Ne 12.3.2017 23:46:47

                              supinna >> uz i ted z jara? :)) diky, zavolam jim radeji

                                Nsupinna - Profil | Ne 12.3.2017 20:37:18

                                Šlapeto >> Víkendy maj dost obsazený. Neváhej a kontaktuj správce :))

                                  Nsupinna - Profil | Ne 12.3.2017 20:36:01

                                  m@rťas >> Známý tam byl dvakrát a celkem nachytal, i když spíš menší ryby. Pokud ale mají dodělaný lovný místa, tak se bude chytat na opačný straně písáku , než doposavaď...

                                    NZmesky44 - Profil | Ne 12.3.2017 20:06:37

                                    Šlapeto >> určitě doporučuji. Zachytas si i super odpocines

                                      NŠlapeto - Profil | So 11.3.2017 21:49:17

                                      Ahoj Velrybáři, už jste někdo navštívil letos Jezero za Valem? Rád bych za 14 dní na nějaký menší soukromáček s kamarádem a váháme. Na tomto písáku jsem nikdy nechytal, jen jsem sem se tam zajel na podzim podívat. Další varianty jsou Velká Kopa ( tam to znám ) a Hruškov. Nejraději bych ale zkusil Za Valem. Díky za odpověď

                                        Nm@rťas - Profil | So 11.3.2017 9:44:48

                                        Už jste byl někdo na tom zadním jezeru?