- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vše kolem parmových prutů Bárbel.
Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
200x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
Nfheavy - Profil | Út 1.8.2017 14:23:31
Rybkin >> mohl bys to trochu rozvest prosim,akce ,vaha ,ocka /velikost jakej na to jde dat navijak,kolik a jak daleko s tim jde hazet cca??
NRybkin - Profil | Út 1.8.2017 14:15:55
fheavy >> Koďa ma Xperty 1.75lb a proti nim moje Daiwy 2.25 jsou jak pickery na belice.Jsou to utahovaky na velky ryby i v tech 1.75
Nfheavy - Profil | Út 1.8.2017 14:12:25
Rybkin >> sem si rikal ze ty hodnoty /akce v lb/nemusi byt uplne echt.ovsem toho specimena od foxu 2,75 asi nikdo nema bohuzel,a na zkousku je to drahy,to vis prechod mezi xh 240g a tournamentem 150g musi byt plynuly,dulezita je tuzsi spodek vetsi a dobry ocka a predpokladam mensi pocet bez fidr spice.
NRybkin - Profil | Út 1.8.2017 14:04:42
fheavy >> Jestli chceš utahovaky tak koukni na ty Xperty pruty ostatnich značek co jsem mel moznost vyzkouset jsou podstatně jemnejsi
Nfheavy - Profil | Út 1.8.2017 14:02:32
Aďo >> dik ,su na dovolene uvas na slovensku jako obvykle,a valim se na hotelu u bazenu a vymyslim pic..ny,co sem mluvil s klukem o tom foxu 2,25 tak udajne silnej,jenze u kne je to trochu jiny,kdyz ses zvyklej na xh ,tak se ti potom uda vsechno takovy meksi,:-) :-) :-) mozna tech 2,75 bude jnde.?!
NAďo - Profil | Út 1.8.2017 13:57:13
fheavy >> nepotesim ta. Mal som iba fox specialist 2.25 12ft. Na moj vkus boli velmi meke pri rucke tzv. konsky chvost. Ine som od nich nemal a korumy som neskusal.
Nfheavy - Profil | Út 1.8.2017 13:02:21
Aďo >> ahoj kamo,mam skromny dotaz adresuju ho tobe ale mozna ze o tom bude neco vedet i nekdo jiny z tehle diskuze,
Jaky je rozdil mezi pruty korum xpert 2,2 lb a fox specimen 2,75 lb cena je podobna,gramaz je psana rozdilna ale v realu to muze byt jinak,oba pruty jsou /co vim z netu/bez feeder spicek,zacinam koketvat s myslenkou barbel bez feeder spic,tech mam dost,akorat to musi byt trochu utahovak aby to nebylo jak mh feeder,netvrdim ze do toho pujdu na 100% ale zajima mne to.
Jaky je rozdil mezi pruty korum xpert 2,2 lb a fox specimen 2,75 lb cena je podobna,gramaz je psana rozdilna ale v realu to muze byt jinak,oba pruty jsou /co vim z netu/bez feeder spicek,zacinam koketvat s myslenkou barbel bez feeder spic,tech mam dost,akorat to musi byt trochu utahovak aby to nebylo jak mh feeder,netvrdim ze do toho pujdu na 100% ale zajima mne to.
NDědek - Profil | Út 25.7.2017 12:38:16
Pánové... Musím Vám všem pogratulovat. Toto je jedna z nejkultivovanějších, nejzajímavějších a nejpříjemnějších diskuzí na MRKu.
Konečně se mi po té, co jsem jí nalezl, podařila celá pročíst...
Klobouk dolů, pánové, mé opravdové uznání...
Konečně se mi po té, co jsem jí nalezl, podařila celá pročíst...
Klobouk dolů, pánové, mé opravdové uznání...
Nfheavy - Profil | So 22.7.2017 10:01:52
račet >> no dyt sem tak moc nerekl,priste tak aby to bylo i pro zacatecnika:-) :-) :-)
Nračet - Profil | So 22.7.2017 9:54:14
fheavy >> Karlos s tebou je to vždy na slohovku kdo to má číst :-),
hele chytám v podstatě od plenek vím jak se to dělá ale pro pětikilového kapříka si násilí dělat nebudu.
příště ti to nafotím jak to má vypadat platí? .-))))
hele chytám v podstatě od plenek vím jak se to dělá ale pro pětikilového kapříka si násilí dělat nebudu.
příště ti to nafotím jak to má vypadat platí? .-))))
Nfheavy - Profil | So 22.7.2017 9:41:07
račet >> je mne to jasny,nechtelo se ti odkladat podberak a rybu domotat,jednou se ti to vymsti,to je ja rikam zbrklost mit rybu v podberaku driv nez je nutny,trpelivost je potreba zvladat i kdyz je to nekdy problem,nemej mne to za zly ale tohle je nazornej priklad jak by se to nemelo delat,
sportaky jak rikas by to asi vydrzeli vpoho ale nepokousim to,pokud je ryba evidentne zdolana tak si ju dotahnu na podberak,jedinou vyjimku jsem udelal loni kdy jsem vlezl do vody pro 20kg sumca kterej pri delce 144cm by se mne spatne vesel/nevesel/ do podberaku.jinak jsem se naucil byt trpelivej az do konce,o par ryb jsem v drivejsich letech diky sve zbrklosti prisel takze vim o cem to je ))))
sportaky jak rikas by to asi vydrzeli vpoho ale nepokousim to,pokud je ryba evidentne zdolana tak si ju dotahnu na podberak,jedinou vyjimku jsem udelal loni kdy jsem vlezl do vody pro 20kg sumca kterej pri delce 144cm by se mne spatne vesel/nevesel/ do podberaku.jinak jsem se naucil byt trpelivej az do konce,o par ryb jsem v drivejsich letech diky sve zbrklosti prisel takze vim o cem to je ))))
Nračet - Profil | So 22.7.2017 9:11:55
fheavy >> Karle ty můžeš sportex vydrží všechno :-)
už mně to unavovalo chtěl jsem to mít rychle za sebou, tak jsem to vzal na humpoláka :-)
už mně to unavovalo chtěl jsem to mít rychle za sebou, tak jsem to vzal na humpoláka :-)
Nfheavy - Profil | So 22.7.2017 8:49:20
račet >> nechcu kritizovat ale takhle davat prut za sebe to bych nedelal ani omylem,nejlepsi zpusob jak zlomit spicku,a to chytam na rece s 420cm xh a podberak tyc pouzivam pouze 180cm,mam to nacviceny tak aby toho vlasce bylo tak akorat a nikdy nemusel zaklanet prut za sebe,
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NFeederařina na řece64350
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NPreston - vše kolem této značky.4055
NPickermánia-ultra light fishing49077
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NFeeder videa - výběr MM201
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
9:21NGURU - vše kolem téhle značky 6271
9:19NFeederařina na řece 64351
8:51NPickermánia-ultra light fishing 49079
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













