Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NRybkin - Profil | Út 1.8.2017 16:47:50

fheavy >> Má na nich Daiwy 4000
Našel bych nějaký fotečky ale detaily asi ne

    Nfheavy - Profil | Út 1.8.2017 15:34:47

    Rybkin >> ok dik.

      NRybkin - Profil | Út 1.8.2017 15:23:39

      fheavy >> To by musel Jirka ja je jen pozoruju z dáli:-))

        Nfheavy - Profil | Út 1.8.2017 14:23:31

        Rybkin >> mohl bys to trochu rozvest prosim,akce ,vaha ,ocka /velikost jakej na to jde dat navijak,kolik a jak daleko s tim jde hazet cca??

          NRybkin - Profil | Út 1.8.2017 14:15:55

          fheavy >> Koďa ma Xperty 1.75lb a proti nim moje Daiwy 2.25 jsou jak pickery na belice.Jsou to utahovaky na velky ryby i v tech 1.75

            Nfheavy - Profil | Út 1.8.2017 14:12:25

            Rybkin >> sem si rikal ze ty hodnoty /akce v lb/nemusi byt uplne echt.ovsem toho specimena od foxu 2,75 asi nikdo nema bohuzel,a na zkousku je to drahy,to vis prechod mezi xh 240g a tournamentem 150g musi byt plynuly,dulezita je tuzsi spodek vetsi a dobry ocka a predpokladam mensi pocet bez fidr spice.

              NRybkin - Profil | Út 1.8.2017 14:04:42

              fheavy >> Jestli chceš utahovaky tak koukni na ty Xperty pruty ostatnich značek co jsem mel moznost vyzkouset jsou podstatně jemnejsi

                Nfheavy - Profil | Út 1.8.2017 14:02:32

                Aďo >> dik ,su na dovolene uvas na slovensku jako obvykle,a valim se na hotelu u bazenu a vymyslim pic..ny,co sem mluvil s klukem o tom foxu 2,25 tak udajne silnej,jenze u kne je to trochu jiny,kdyz ses zvyklej na xh ,tak se ti potom uda vsechno takovy meksi,:-) :-) :-) mozna tech 2,75 bude jnde.?!

                  NAďo - Profil | Út 1.8.2017 13:57:13

                  fheavy >> nepotesim ta. Mal som iba fox specialist 2.25 12ft. Na moj vkus boli velmi meke pri rucke tzv. konsky chvost. Ine som od nich nemal a korumy som neskusal.

                    Nfheavy - Profil | Út 1.8.2017 13:02:21

                    Aďo >> ahoj kamo,mam skromny dotaz adresuju ho tobe ale mozna ze o tom bude neco vedet i nekdo jiny z tehle diskuze,
                    Jaky je rozdil mezi pruty korum xpert 2,2 lb a fox specimen 2,75 lb cena je podobna,gramaz je psana rozdilna ale v realu to muze byt jinak,oba pruty jsou /co vim z netu/bez feeder spicek,zacinam koketvat s myslenkou barbel bez feeder spic,tech mam dost,akorat to musi byt trochu utahovak aby to nebylo jak mh feeder,netvrdim ze do toho pujdu na 100% ale zajima mne to.

                      NDědek - Profil | Út 25.7.2017 12:38:16

                      Pánové... Musím Vám všem pogratulovat. Toto je jedna z nejkultivovanějších, nejzajímavějších a nejpříjemnějších diskuzí na MRKu.
                      Konečně se mi po té, co jsem jí nalezl, podařila celá pročíst...
                      Klobouk dolů, pánové, mé opravdové uznání...

                        Nračet - Profil | Ne 23.7.2017 23:17:26

                        Dědek >> Karlíka beru, pořádek musí být i při zdolávání :-)

                          NDědek - Profil | Ne 23.7.2017 16:54:30

                          A hele, mí dva oblíbenci v klinči :-)))

                            Nračet - Profil | Ne 23.7.2017 15:47:59

                            fheavy >> :-)), jasný

                              Nfheavy - Profil | So 22.7.2017 10:01:52

                              račet >> no dyt sem tak moc nerekl,priste tak aby to bylo i pro zacatecnika:-) :-) :-)

                                Nračet - Profil | So 22.7.2017 9:54:14

                                fheavy >> Karlos s tebou je to vždy na slohovku kdo to má číst :-),

                                hele chytám v podstatě od plenek vím jak se to dělá ale pro pětikilového kapříka si násilí dělat nebudu.

                                příště ti to nafotím jak to má vypadat platí? .-))))

                                  Nfheavy - Profil | So 22.7.2017 9:41:07

                                  račet >> je mne to jasny,nechtelo se ti odkladat podberak a rybu domotat,jednou se ti to vymsti,to je ja rikam zbrklost mit rybu v podberaku driv nez je nutny,trpelivost je potreba zvladat i kdyz je to nekdy problem,nemej mne to za zly ale tohle je nazornej priklad jak by se to nemelo delat,
                                  sportaky jak rikas by to asi vydrzeli vpoho ale nepokousim to,pokud je ryba evidentne zdolana tak si ju dotahnu na podberak,jedinou vyjimku jsem udelal loni kdy jsem vlezl do vody pro 20kg sumca kterej pri delce 144cm by se mne spatne vesel/nevesel/ do podberaku.jinak jsem se naucil byt trpelivej az do konce,o par ryb jsem v drivejsich letech diky sve zbrklosti prisel takze vim o cem to je ))))

                                    Nračet - Profil | So 22.7.2017 9:11:55

                                    fheavy >> Karle ty můžeš sportex vydrží všechno :-)

                                    už mně to unavovalo chtěl jsem to mít rychle za sebou, tak jsem to vzal na humpoláka :-)

                                      Nfheavy - Profil | So 22.7.2017 8:49:20

                                      račet >> nechcu kritizovat ale takhle davat prut za sebe to bych nedelal ani omylem,nejlepsi zpusob jak zlomit spicku,a to chytam na rece s 420cm xh a podberak tyc pouzivam pouze 180cm,mam to nacviceny tak aby toho vlasce bylo tak akorat a nikdy nemusel zaklanet prut za sebe,

                                        Nračet - Profil | Po 17.7.2017 17:25:06

                                        Aďo >> to by som pak niemohol robiť takové to kreacie :-)