Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Aďo - Profil | Po 17.7.2017 10:03:23

račet >> za tu kreaciu na prvej fotke by sa nemusel hanbit ziadny baletak! Chcelo by to vsak zdvihnut trochu na spicky. Ale v tych cizmach to nepojde asi tak lahko. 😆
PS: Investicia do tele rucky podberaku sa vyplati.

    Dr. Greenthumb - Profil | Po 17.7.2017 9:55:22

    račet >> brepto. Po roce oprašíš pavučiny a pavouky z obalu. A machruješ :-)

      račet - Profil | Ne 16.7.2017 22:47:03

      draveček >> ne ale brzo zlomí ty svoje klacky myslím, že by zatuhli špice ??

        račet - Profil | Ne 16.7.2017 22:40:10

        Dr. Greenthumb >> no já nevím ale akce vypadá myslím tedy trochu jinak neee :-), že by takhle ????

        PS: že by golfové hole, korum se hodí jenom na focení ve vydlích :-)

          draveček - Profil | Ne 16.7.2017 12:37:38

          Dr. Greenthumb >> ajtakrajta 😆to už musí přijít ☺

            Dr. Greenthumb - Profil | So 15.7.2017 19:59:51

            draveček >> NE!

              draveček - Profil | So 15.7.2017 18:59:35

              Dr. Greenthumb >> pěkné už i si zlomil tu svou letošní smůlu?

                Dr. Greenthumb - Profil | So 15.7.2017 17:25:23

                draveček >> mazlíci v akci na Sm:-)

                  draveček - Profil | So 15.7.2017 15:09:51

                  Mazlíci v akci v JČ:-))

                    draveček - Profil | Pá 14.7.2017 20:58:49

                    Dr. Greenthumb >> moje slova 😊ale svou práci si umi odvézt spolehlivě😉

                      chřenovák - Profil | Pá 7.7.2017 14:54:40

                      Dneska

                        RAJA - Profil | Čt 6.7.2017 19:59:08

                        chřenovák >> Keby si to nechal nasáknut, tak by to bolo na 100 péro, takto len na 10 :-)

                          chřenovák - Profil | Čt 6.7.2017 16:56:33

                          Na míchano a šup do vody 😂👍👍

                            Dr. Greenthumb - Profil | Čt 6.7.2017 8:08:23

                            račet >> nuda fox. Podprůměrný prut. Tyhle pruty v Anglii dávají zdarma ke krmení.

                              račet - Profil | St 5.7.2017 22:36:55

                              royale barbel

                                chřenovák - Profil | St 5.7.2017 15:16:17

                                Labičko 😂zatím tloušti na halibutky

                                  račet - Profil | Út 4.7.2017 22:40:02

                                  říční mašina na fox rákosce

                                    draveček - Profil | Ne 2.7.2017 18:06:16

                                    Tak jsem taky konečně otestoval nové proutky a jsem velmi spokojen, zítra jedu zase :-)

                                      chřenovák - Profil | Ne 2.7.2017 18:04:09

                                      Z minulé neděle

                                        chřenovák - Profil | Ne 2.7.2017 17:50:08

                                        PepanD >> jsem