Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Nfheavy - Profil | Út 15.8.2017 21:38:19

chřenovák >> tos teda toho moc nerekl,ale fotky ok:-) :-) :-)

    Nchřenovák - Profil | Út 15.8.2017 21:20:17

    Parmobijky na Labi zatím bez záběru dvě osmnácky Scopex olihen od Emilooo, do rána času dost😂😂🍺

      Nfheavy - Profil | Po 14.8.2017 22:36:06

      rudla 69 >> ty proutky maji docela silnou stenu blanku,nebal bych se toho.

        Nrudla 69 - Profil | Po 14.8.2017 22:19:14

        fheavy >> Taky netrhám přes prut.Špatně jsem se vyjádřil:-))

          Nfheavy - Profil | Po 14.8.2017 21:34:15

          rudla 69 >> 2,2 lb jsem mel pred cca 8 lety staveny ja zakazku 3,66 takovej twin tip /avon/jedna pulka feeder a druha klasicka,tenhle 2,2lb je podstatne bytelnejsi nez to co isem mel moznost videt a drzet,u toho xperta je to bd podhodnocene nebo u vetdiny ostatnich nadhdnocene,akce 2.2lb je v tomhle pripade docela zavadejici,pokud muzu s prutem hazet temer do plnejch 80g kosik + futro tak to rozhodne neodpovida akci2,2 lb ale spis tak 2,5- 2,75 lb,mival jsem lehci kapraky 2,75 i ty 2,2lb,takze to nejak dovedu posoudit,s feederama to nejak moc porovnavat nechcu protoze maji trochu jinak ujimanej blank /katgorie MH nebo heavy
          Ve vazce to zasadne netrham pres prut a to ani pres "sportex" !

            Nrudla 69 - Profil | Po 14.8.2017 21:23:24

            fheavy >> Na 2 1/4 librovejch prutech mám 0,25 kmen a při vázce už jde dost špatně utrhnout.S takovým lanem bych se bál,že ty proutky zlomím .

              Nmarry.24 - Profil | Po 14.8.2017 20:48:29

              Kdyby měl někdo zájem tak prodávám úplně nové 2 ks SHIMANO ALIVIO AX BARBEL - 3,65 m, 1,50 lb (cena 2000,-kč/1ks), bližší info a foto na vyžádání po SZ.

                Nfheavy - Profil | Po 14.8.2017 20:21:15

                rudla 69 >> podivej na to video od Kódi ten anglan se s tim taky ne..sere ma tam dle myho odhadu taky zhruba 0,30-0,35,ja tyhle silnejsi kmeny pouzivam jen tam kde jsou vazky s kombinaci slavicek,jinak bych na ty pruty dal navi korum feed.reel 5000 s kmenem 0,25, na ty pruty je to vpoho testovat je nekde na rybniku ci prehrade s cistym dnem nebo tam kde je to jednoduchy na to bych je nepotreboval,na takovy chytani mam fajnovejsi pruty,ktery ted budu aspon trochu setrit:-)
                Xperty by mneli makat na rece,a kdyby to na ne bylo moc extremni tak mam v zaloze jeste neco jinyho /silnejsiho/za mne klidne 35ka se 100g krmelcem nemaji s tim problem,ja tohle chytam na rece bezne takze vim o cem mluvim.

                  Nrudla 69 - Profil | Po 14.8.2017 17:24:59

                  fheavy >> Kmen 35, není už to moc na takové proutky?

                    Nfheavy - Profil | Ne 13.8.2017 9:04:27

                    KóĎA >> hodnoceni prutu,jsou doopravdy s bytelnyho a peknyho blanku,nejsou vylozene spickove akce ale takove skoro daiwacke co se tyce tuhosti tak do xh sportexu jim jeste kus chybi ,pro mne je to prijemna zmena zkousel jsem je s kmenem 35 a krmelcem 125g plus futro,s tim se jeste da na rece do tech 40m hazet a to bych rekl ze je tak hranicni vic bych jim nenakladal,ideal bylo s80g kosikem s krmenim,to bylo ono,zabery citelne ,akorat trochu jinak nez na feederu,ale na kapriky to jde krasne do semiparaboly ,za mne dost dobry,jeste je musim vyzkouset na stojaku pri normalnim chytani s 25kou vlascem na method tam to bude myslim jeste lepsi,vcera jsem si vybral usek kde neni az takove extrem dno abych si to vychutnal ,zdolavani kapriku okolo 3-4 kg mooc pekny,

                      Nfheavy - Profil | Ne 13.8.2017 8:43:59

                      KóĎA >> tak tady vcerejsi foto novych xpertu 2,2 lb ostatni v diskuzi sfeeederem na kapry

                        Ndraveček - Profil | Po 7.8.2017 7:48:50

                        KóĎA >> krásná sestavička,krásné místo,všechno prostě krásné:-))

                          NPepanD - Profil | Ne 6.8.2017 20:28:54

                          KóĎA >> Zadavatel otázky se nezlobí, má holubičí povahu..:-))

                            Nfheavy - Profil | Ne 6.8.2017 20:27:29

                            KóĎA >> pekny ,kuknul jsem uenom na utrzky,v tydnu vecer po praci to shlidnu celi ,dik dobry.

                              Nskwor - Profil | Ne 6.8.2017 19:48:39

                              KóĎA >> Čau barbláku, dneska jsem chvíli vodil vousatou 70+, ale dopadlo to vítězně pro ní. Takže ryby na břehu jenom průměrné.

                                NKóĎA - Profil | Ne 6.8.2017 19:19:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Doufám, že se zadavatel otázky nebude zlobit, když pro kolegu Fheavy pověsím pár fotek...

                                  Nfheavy - Profil | Út 1.8.2017 17:14:30

                                  Rybkin >> uz jsem mluvil s J.Matejem,uvidim nejak citim ze potrbuju zmenu ale jeste sem se nerozhodl:-)

                                    NRybkin - Profil | Út 1.8.2017 17:05:27

                                    fheavy >> Jsou,to jsem psal

                                      Nfheavy - Profil | Út 1.8.2017 17:04:37

                                      Rybkin >> to jsou 1,75 ? Vypada to dobre,zadna srajda:-) :-)