Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NPepanD - Profil | Ne 2.7.2017 17:45:43

chřenovák >> Jsi byl na Labi?

    Nchřenovák - Profil | Ne 2.7.2017 17:26:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Něco z dneška

      Nchřenovák - Profil | Ne 9.4.2017 21:19:36

      PepanD >> Dneska od 14 do 20hod na Labi jenom tloušti a tři cejny

        NPepanD - Profil | Ne 9.4.2017 21:14:20

        plavan >> Petře, jak píše Jirka. Mám už tu novější řadu.

          Nplavan - Profil | Ne 9.4.2017 18:43:56

          Rybkin >> já mám doma rozměry špiček snad všech feederů, na které jsem chytal, s výjimkou starších Theory :-))))))))))))))))) přitom jsem ten prut měl rozpracovanej dost podrobně, ale soubor zmizel. Nějakej Matrix asi :-))))))

            NRybkin - Profil | Ne 9.4.2017 18:42:31

            plavan >> Pepa má ty novější

              Nplavan - Profil | Ne 9.4.2017 18:41:39

              PepanD >> Pepo, ty máš ty starší Theory Barbel 2,25 lb jako má předseda ? Pokud ano, byl bys doma schopnej změřit průměr té feederové špičky ?

                Nchřenovák - Profil | Po 3.4.2017 16:58:00

                Kučík >> jeli jsme po obědě tak jsem ho nevydávál 😂

                  NKučík - Profil | Po 3.4.2017 16:55:00

                  chřenovák >> Už sem se lek!

                    Nchřenovák - Profil | Po 3.4.2017 16:33:26

                    Kučík >> Gril je připraven v autě 🤗

                      NKučík - Profil | Po 3.4.2017 8:50:33

                      chřenovák - 2.4.2017 21:42:11 >>Kde máš gril?

                        Nchřenovák - Profil | Ne 2.4.2017 21:42:11

                        PepanD >> Něco se laplo

                          Nchřenovák - Profil | Ne 2.4.2017 13:58:43

                          PepanD >> zatím jedna ryba na foťák, ale vyplatí se 😢

                            NPepanD - Profil | Ne 2.4.2017 11:37:22

                            chřenovák >> Tak ať nachytáš. Dej pak link.

                              Nchřenovák - Profil | Ne 2.4.2017 10:49:19

                              PepanD >> Beru parmobijky a hurá na ně 🤗

                                NPepanD - Profil | Ne 26.3.2017 12:49:46

                                Tak dnes jsem vyvenčil barbly. Pár cejnů, kteří nestáli ani za focení. Voda je ještě ve Vltavě pěkně studená.

                                  Nfheavy - Profil | Po 20.3.2017 20:48:59

                                  chřenovák >> s rozumem:-)

                                    Nchřenovák - Profil | Po 20.3.2017 19:27:50

                                    PepanD >> Když to nevyjde tak zakalím ☺

                                      NPepanD - Profil | Po 20.3.2017 19:25:23

                                      chřenovák >> Ještě neplánuji, protože je to ještě daleko.

                                        Nchřenovák - Profil | Po 20.3.2017 19:11:54

                                        PepanD >> Ja asi vyrazim o víkendu na Sázavu☺