Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

PepanD - Profil | Po 20.3.2017 18:50:58

chřenovák >> Cejnky, jeden 30+ kapřík a pár tloušťů.

    chřenovák - Profil | Po 20.3.2017 18:22:12

    PepanD >> jak jsi dopadl v neděli?

      PepanD - Profil | Po 20.3.2017 18:20:56

      chřenovák >> Jseš pilnej jak včelička..:-))

        chřenovák - Profil | Ne 19.3.2017 20:59:56

        PepanD - >> Něco do zásoby 😉

          E.T. - Profil | Ne 19.3.2017 10:22:22

          KóĎA >> hodně podobné:-)

            KóĎA - Profil | So 18.3.2017 18:40:08

            E.T. >> no paráda! :-)))

            edit: ale není to úplně stejné ;-)

              E.T. - Profil | So 18.3.2017 12:45:43

                E.T. - Profil | So 18.3.2017 12:24:51

                  PepanD - Profil | Čt 16.3.2017 18:53:49

                  KóĎA >> Jirko díky.

                    KóĎA - Profil | Čt 16.3.2017 10:29:55

                    PepanD >> používal jsem Cheesy Garlic a bez problémů.

                      PepanD - Profil | St 15.3.2017 18:24:51

                      Chlapi, dájí se zalejt tímto pelety v PVA punčoše? Nerad bych, aby se mi punčocha rozpustila než jí použiji. Je to Liquid flavours.

                        draveček - Profil | St 15.3.2017 11:52:18

                        usak >> jasan tomu rozumím a máš uplnou pravdu,půjdu do 12" :-))

                          usak - Profil | St 15.3.2017 11:50:49

                          draveček >> i na tech nasich malotocich to není k zahozeni - chytam dost často pod sebou u brehu (bo jinde není voda) a to se pak každý cm hodi, když potrebujes urvat rybu od brehu...

                            draveček - Profil | St 15.3.2017 11:43:03

                            usak >> díky,je to rozumné řešení:-)))

                              usak - Profil | St 15.3.2017 11:40:26

                              draveček >> taky bych resil 12". Becva a Morava u nas jsou ještě mensi reky a nikdy jsem nemel s temi 30cm "navíc" problém...

                                draveček - Profil | St 15.3.2017 11:05:07

                                KóĎA >> díky,zatím se jen poohlížím.Velké toky tady nemáme Odra,Opava,Ostravice je max do třiceti metrů široká:-)Rád bych je používal i na stojácích na kapříky:-)

                                  KóĎA - Profil | St 15.3.2017 10:37:50

                                  draveček >> to záleží na tom kde budeš chytat. Velkost toku a podmínky na něm. Řekl bych, že univerzálnější je ten 12.

                                    draveček - Profil | St 15.3.2017 7:02:30

                                    Pánové rád bych se Vás zeptal,je barbel prut lepší delší 12" nebo by se dal i ten 11"?Popřípadě vaše názory či zkušenosti,díky?

                                      Kučík - Profil | Út 14.3.2017 22:18:35

                                      MOSPA >> Marek22 - 14.3.2017 19:09:32 >> Jo ten starší model na light nebo medium celkem dobrý je lepší když to de zapíchnout,nebo aspoň tu zadní nohu zatížit (kamenem)už sem lovil pruty z řeky.

                                        Marek22 - Profil | Út 14.3.2017 19:09:32

                                        Ahojte pouziva nekdo stojan od korumu? Diky jinak za nazor na nej