Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NKóĎA - Profil | St 8.3.2017 17:13:38

FRANK71 >> na B-2 a B-1 to frčelo do té doby, než se zavedlo omezení podoustve a ostré a úplné hájení parmy. A to můžou být maximálně tři, čtyři roky.

    NFRANK71 - Profil | St 8.3.2017 16:14:08

    Pedro1 >> Podíval jsem se odkud a vůbec mě to nepřekvapuje.

      NKóĎA - Profil | St 8.3.2017 15:54:22

      Pedro1 >> nemám slov. 50 cm parma. Twl to i do toho salátu je hrstička masa...

        NKóĎA - Profil | St 8.3.2017 12:31:53

        Pedro1 >> ona ví, že prohrála a nemohla by s tou hanbou žít, tumáš Prdelko :-)))

          NPedro1 - Profil | St 8.3.2017 12:29:14

          usak >> Prošek by z nich udělal pečenáče jedna báseň:-)))

            Nusak - Profil | St 8.3.2017 12:07:41

            E.T. >> jiny most, jina reka(Trent) :-)

            https://www.youtube.com/watch?v=Q_zWg3590pg

              NGastanko - Profil | St 8.3.2017 11:57:07

              E.T. >> Ano, mas pravdu, tiez som to video uz videl. Ale pekne miesto, pekne to tam tecie !!

                NGastanko - Profil | St 8.3.2017 11:55:34

                KóĎA >> Pekne pekne pekne, dik

                  NE.T. - Profil | St 8.3.2017 11:43:39

                  Gastanko >> jinak tohle místo s mostem je v UK asi dost oblíbené. Viděl jsem ho i na nějakém videu od Korumu.

                    NKóĎA - Profil | St 8.3.2017 11:39:32

                    Rybkin >> já si to uvědomil pozdě...

                      NRybkin - Profil | St 8.3.2017 11:39:11

                      KóĎA >> jsem v praci na mobilu

                        NKóĎA - Profil | St 8.3.2017 11:29:51

                        Rybkin >> foto, foto, foto!

                          NKóĎA - Profil | St 8.3.2017 11:29:34

                          Gastanko >> podívej se do fotek kolegy Rybkina. Loňská dubleta z Labe 15 a 7 kg podebrané do jednoho podběráku - myslím, že to stačí jako příklad toho co ten prut utáhne.

                            NRybkin - Profil | St 8.3.2017 11:27:37

                            Gastanko >> 1.75 je slaba.Na te 2.25 ryba 10+ neni problem

                              NGastanko - Profil | St 8.3.2017 11:22:48

                              Rybkin >> Dakujem velmi pekne za popis a porovnanie, velmi pomohol. Na jednom videu som nasiel pracu Theory v 1,75 lb, prikladam tu:

                              https://www.youtube.com/watch?v=n5938P5YV_E

                              Myslis, ze sa da zhodnotit o kolko je 2,25 lb tuhsia na zaklade akcie 1,75 lb v spomenutom videu. Resp. ako pise Pedro1, ako zvlada Theory 2,25 lb vacsiu rybu povedzme okolo 10 kg.

                              Dakujem za odpoved.

                                NPedro1 - Profil | St 8.3.2017 10:03:37

                                KóĎA >> Fakt jsem jednoho hovaďáka do 50 cm v sobotu chytnul:-)

                                  NPedro1 - Profil | St 8.3.2017 10:03:06

                                  E.T. >> Jojo.Pak ještě může kvést topol,být velká vody,malá voda,.......,"Jo chlapi,to jste měli přijet minulý týden,to to šlo parádně.Ale od včerejška je to úplně mrtvý",......

                                  Tohle všechno známe velmi dobře:-)))

                                    NKóĎA - Profil | St 8.3.2017 10:02:27

                                    Pedro1 >> na žádného tvého kapra si nepamatuji. I když přiznávám, že nemusí být chyba v tvém potencionálním lhaní :-)))

                                      NE.T. - Profil | St 8.3.2017 10:00:02

                                      Pedro1 >> třeba budou zrovna ve tření a nebudou brát:-)) Tak jako celej rok:-)))))))))