Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Ndraveček - Profil | Ne 26.2.2017 5:48:16

Baklous >> ahoj dobře jsi vybral, na kolik tam teď vyjdou??? Dík

    NBaklous - Profil | So 25.2.2017 13:12:26

    Tak jsem dnes objednal z Ravenu nové parmobijky:) Fox royale 2.25lb, byly slevněný, za cenu jak z UK. Moc se těším, až je vyzkouším a díky za rady.

      Nfheavy - Profil | Po 20.2.2017 21:13:24

      KóĎA >> pekny,u nas chybi na rece to dreveny molo:-)

        Ndraveček - Profil | Po 20.2.2017 21:02:17

        račet >> no úplně podobné :-D

          Nračet - Profil | Po 20.2.2017 20:58:14

          draveček >> skoro jak u nás na odře

            Ndraveček - Profil | Po 20.2.2017 20:52:16

            račet >> to jsou parádní flečiska, že???

              Nračet - Profil | Po 20.2.2017 20:36:12

              KóĎA >> tak já už bych se asi nevrátil a dal výpověď v práci poštou.
              opravdu exkluzivní potok

                NKóĎA - Profil | Po 20.2.2017 20:29:11

                račet >> je to Holanďan a ta řeka je v jižní Francii. Měří skoro 500 km a mně se podařilo na základě určitého tápání a štěstí podařilo najít inkriminované místa. Tyhle momentky, to je paráda, nemyslíš? https://www.google.cz/search?q=river+lot&source=lnm​s&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi-3ZOYtJ_SAhWD3SwKHW5VDp​UQ_AUICCgB&biw=1097&bih=556

                  Nračet - Profil | Po 20.2.2017 20:26:01

                  KóĎA >> to je germany nebo france??

                    NKóĎA - Profil | Po 20.2.2017 20:24:48

                    račet >> už mám prasátko připravené. A jestli všechno půjde dobře, příští rok mu budu sedět na fleku :-)

                      Nračet - Profil | Po 20.2.2017 20:13:04

                      Dr. Greenthumb >> celkem mu to jde

                        NDr. Greenthumb - Profil | Po 20.2.2017 18:53:13

                        račet >> borec koukám na nej na instagramu a pěkné ryby chytá

                          Nfheavy - Profil | Po 20.2.2017 4:44:41

                          račet >> jo to je vono-1**))

                            Nračet - Profil | Ne 19.2.2017 22:29:47

                            fheavy >> něco pro tebe Kájo
                            https://www.youtube.com/watch?v=74dCt08jiVE

                              Nfheavy - Profil | Ne 19.2.2017 22:15:34

                              račet >> jo pekny video,takovy ryby na rece taky chytam ,akorat by se mne tam
                              hodilo to molo,to by byla parada:-)

                                Nračet - Profil | Ne 19.2.2017 21:59:28

                                KóĎA >> tak tam bych se taky vyřádil

                                  Nfheavy - Profil | Ne 19.2.2017 21:38:01

                                  račet >> no u kaprovych prutu je to ocko bezne 40mm vnitrek,u odhozovych specialu 50 mm a hlavne je u dvoudilu podstatne dal od navijaku,ta vzdalenost je dulezita taky.
                                  Resil jsem to u 420/240 xh abych tam mohl dat ultegru 5500 a nesekalo se to v tom prvnim oku a nejen pri nahazovani ale i pri stahovani,tzn. nechl jsem je predelat vsechny na vetsi,kvalitnejsi a hlavne od spodu jinak preskladany uz to spodni co nejdal tzn.temer ke spojce dilu/jsou to 3 dily/
                                  Tak ja to dela daiwa u nekterych heavycek napr.cast'izm 390/150g,
                                  Co se tyce medii tak tam nic vetsiho nez 4000 shimo nepotrebuju-na co??
                                  Na tezsi zateze a ryby mam 2×heavy a 3× xheavy a ty jsou postaveny podle mych predstav,nektery z vyroby origo -tournamenty heavy a sportexy xh jsem nechal predelat takze nemam co resit:-)

                                    Nračet - Profil | Ne 19.2.2017 21:34:13

                                    KóĎA >> ok

                                      NKóĎA - Profil | Ne 19.2.2017 21:28:50

                                      račet >> zadej do vyhledavače ten odkaz - určitě ti to půjde.