Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Nračet - Profil | Ne 19.2.2017 21:26:07

KóĎA >> škoda no

    Nračet - Profil | Ne 19.2.2017 21:25:37

    fheavy >> to co tady píše je sice hezké ale u většiny sestav nereálné zvlášť u kaprových prutů a navijáku, věřím že jsi řešil ideální sestavu na odhoz což znamená i menší cívku tudiž na daleké házení rovněž né ideální.

      Nfheavy - Profil | Ne 19.2.2017 21:16:32

      račet >> klidne ukazuj,mne to nijak nevadi,kdyby ses neptal na tu sestavu tak bych ti to nepsal,pravda holt vzdy neni takova jak by si clovek predstavoval.ale jak rikam pokud to vyhovuje tobe tak si s tim nedelej hlavu,kazdy to mame postaveny podle svyho at uz to opovida fyzickym zakonum nebo ne,to neni zadnej presnej stroj takze to neni az tak dulezity ne? ))

        NKóĎA - Profil | Ne 19.2.2017 21:12:17

        kurňa, mě to nejde také. Asi něco v nastavení prohlížeče.

          NKóĎA - Profil | Ne 19.2.2017 21:11:26

          račet >> https://www.youtube.com/watch?v=tDhFDMUtx8g&t=114s

          jinak do jůtůb "Herwin Kwint, rivier De Lot, Frankrijk. Vive la Feeder!"

            Nračet - Profil | Ne 19.2.2017 21:10:16

            KóĎA >> Jiří nejde přehrát hoď odkaz jinak

              Nračet - Profil | Ne 19.2.2017 21:06:46

              fheavy >> tak technicky jsem na to šel z jiné strany, no nic už ti nikdy nic neukážu aby jsi věděl :-)))

                Nfheavy - Profil | Ne 19.2.2017 21:01:19

                račet >> ja jsem o sobe nikdy netvrdil ze su odbornik,ale nektery logicky veci znam treba ze strojariny,promitni si stred oscilacniho kuzele /osa,stred civky/vuci spickovymu ocku a potom si tam dosad ocka ,uvidis co ti vyjde,ja bych to videl tak max./a to je dost/na daiwa winner 3012 ,anebo ryobi zauber 4000 .:-) :-)
                Fyzika je neuprosna,tu nejde ojebat,jenom si to lze prizpusobit podle svyho:-) )))

                  Nračet - Profil | Ne 19.2.2017 20:52:23

                  fheavy >> jsi se zbláznil ne takou velikost si tak můžeš dát na vlačák a já myslel že jsi odborník :-)))))

                    Nfheavy - Profil | Ne 19.2.2017 20:48:01

                    račet >> mne je jedno jestli je to tica nebo cokoliv,je to jak vosa na bombone,
                    Nechtej po mne abych chvalil neco co je spatne.Tenhle problem sem resil uz driv,s k tomuhle prutu se hodi navijak max. velikosti 4000 od shima nebo 3000 daiwa ,anebo proste jakykoliv navijak tehle velikosti .O opaku mne nikdo nemuze presvedcit to uz mam za sebou,ovsem pokud to nekomu nevadi nebudu mu to vymlouvat,tohle je muj osobni nazor,sorry za uprimnost:-)

                      Nračet - Profil | Ne 19.2.2017 20:41:30

                      fheavy >> jsi drzý, takhle mi to hanit že se nestydíš :-)
                      řešil jsem jiný problém samotnou velikost vůči prutu v délce 360.
                      Rovněž jsem řešil do poslední chvíle i převod 5,2:1 jen dost na hraně ale risknul jsem to páč je to TICA :-)

                        Nrájovec - Profil | Ne 19.2.2017 20:37:37

                        fheavy >> Glat má skoro stejný průměr cívky jako Technium 5000, já bych to tak tragicky neviděl. Fotka může klamat.

                          Nfheavy - Profil | Ne 19.2.2017 20:33:42

                          račet >> dulezity aby to sedlo tobe,muj nazor maly ocka vci velkymu prumeru civky /rolny preklapece/,uhel vlasce od nejzasi uvrate od prutu vuci spodni ocku za mne nee:-)

                            Nračet - Profil | Ne 19.2.2017 20:32:13

                            KóĎA >> galant long cast glat

                              NKóĎA - Profil | Ne 19.2.2017 20:29:24

                              račet >> co je to za motátko?

                                Nračet - Profil | Ne 19.2.2017 20:27:09

                                fheavy >> dobrá když novýho tak novýho co říkáš na tohle, hodí se to jako pár

                                  NKóĎA - Profil | Ne 19.2.2017 20:23:03

                                  račet >> Martin má skvělá videa, ve starém PC jsem měl upirátěných spoustu dalších (to ještě yůtůb moc nefrčel).

                                  Mně se líbí tenhle chlápek https://www.youtube.com/channel/UCIbqgg6x8sAheMfpYo​iUP2A

                                  anebo tenhle holandskej mistr

                                  https://www.youtube.com/channel/UCZllCtUARB2rfYj-dO​_vxfw

                                  a to mě nasrali, protože smazali top video ala method feeder (sice je to bez barbel prutů, ale mě to moc inspirovalo). Tohle také není špatné https://www.youtube.com/watch?v=tDhFDMUtx8g&t=114s . Měl jsem šťastnou ruku a vím kde to je. Zakládám si "prasátko" a příští rok pojedu :-)

                                    Nfheavy - Profil | Ne 19.2.2017 19:33:00

                                    račet >> to bych o tobe nikdy nerekl,takovy ryby jsou aktualni porad,jenom jsem myslel ze bude neco novyho.:-)

                                      Nračet - Profil | Ne 19.2.2017 19:20:19

                                      fheavy >> no jo no jsem nějak pozadu :-( já vím

                                        Nfheavy - Profil | Ne 19.2.2017 19:18:09

                                        račet >> ja taky nemyslim pruty to video uz jsem videl driv,pekny ryby.
                                        Vzdycky by mnelo jit o ryby :-)