Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Nračet - Profil | Ne 19.2.2017 19:15:10

fheavy >> tady nejde o pruty ale o pěkné video Karlíku :-¨)

    Nfheavy - Profil | Ne 19.2.2017 18:56:12

    račet >> pekny ale chtelo by to nejaky min okoukany,tohle uz ma drennan na svych ofis strankach delsi dobu:-) )))

      Njak41 - Profil | Út 14.2.2017 23:07:25

      chřenovák >> Díky)))) Letos mám v plánu větší kapry a chci zkusit sumce. No a samozřejmě parmu 90+!!!

        Nchřenovák - Profil | Út 14.2.2017 22:46:50

        jak41 >> něco ti schovam☺

          Njak41 - Profil | Út 14.2.2017 21:59:13

          Pedro1 >> Sakra, musím poprosit Romana o tak čtyři dvacítky koule, na rok mi to bude stačit...

            Njak41 - Profil | Út 14.2.2017 21:57:56

            chřenovák >> Tak já v sobotu. A v pondělí pro Antabus)))

              Nchřenovák - Profil | Út 14.2.2017 19:40:26

              jak41 >>Na FF jdu ve čvrtek ,v pátek to nestíham☻

                NPepanD - Profil | Út 14.2.2017 18:00:55

                chřenovák >> V sobotu ve Vipě pokecáme.

                  NPedro1 - Profil | Út 14.2.2017 16:06:45

                  jak41 >>To je otázka,ale už je tam sypou docela dlouho,něco tam zbyde:-)
                  Tohle jsou z loňska.
                  http://www.rybaripraha.cz/obsah/kapit-ln-kap-i-na-l​i-sv-i-t-v-pra-sk-ch-rev-rech

                    NDr. Greenthumb - Profil | Út 14.2.2017 15:57:46

                    chřenovák >> hmmm. Už aby to i u nás roztálo. Fotečky luxusní

                      Njak41 - Profil | Út 14.2.2017 15:35:59

                      chřenovák >> Ten šedivej, nás přežije všechny a několikrát). Obal samozřejmě.

                        Njak41 - Profil | Út 14.2.2017 15:34:43

                        Pedro1 >> To bych chtěl vidět, kolik těch 6kg kaprů tam dali. Jestli dva, nebo čtyři. .))) Už máš nakoupenou láhev na FF?)

                          NRybkin - Profil | Út 14.2.2017 15:34:28

                          chřenovák >> Mels zaprahnout ten remorker co.se tam pred chvilkou motal kolem tebe a vyzkouset zdolavacku aspon:-)

                            Nchřenovák - Profil | Út 14.2.2017 15:32:43

                            jak41 >> Testuji novy obal na pruty s ruckou:))

                              NPedro1 - Profil | Út 14.2.2017 15:26:52

                              jak41 >> Na Kyjáku to smysl má,tam plavou Vánoční dárky pražským rybářům:-)))
                              http://www.rybaripraha.cz/obsah/vanocni-darek-pro-p​razske-rybare

                                Njak41 - Profil | Út 14.2.2017 15:17:00

                                chřenovák >> Počasí luxusní, kdybych nemusel dneska cestovat, tak jsem taky u vody!

                                  Njak41 - Profil | Út 14.2.2017 15:15:51

                                  Pedro1 >> Roman je srdcař. Taky sem dával foto z Kyjáku, jak chytá na dvě dvacítky koule)))

                                    Nchřenovák - Profil | Út 14.2.2017 13:59:30

                                    Pedro1 >> Lodni skola:)

                                      Nchřenovák - Profil | Út 14.2.2017 13:46:28

                                      Pedro1 >> jsem tu v civilu tak se nechci uspinit:))