Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NPedro1 - Profil | Út 14.2.2017 13:44:35

chřenovák >> 3 cm fous v půlce února?Selektuješ velký ryby?:-)))

    Nchřenovák - Profil | Út 14.2.2017 13:43:27

    Karasík >> Zatim jsem s nim nahodil trikrat 70g olovo a letito pomalu ke druhemu brehu:)))Jenom tu blbnou kry co tu plavou

      NKarasík - Profil | Út 14.2.2017 13:40:18

      chřenovák >> Jak se ti jeví foxík? Já byl dnes u Libeňáku se splávečkem kolem lodi. Spíš jen tak pro radost než v očekávání úlovku :-)

        Nchřenovák - Profil | Út 14.2.2017 13:36:44

        PepanD - >> Je tu luxusne:))

          Nrájovec - Profil | Čt 9.2.2017 14:51:13

          Bery. >> Měl jsem ho v 3,3, je to perfektní věcička. Špička je na kapříky slušně citlivá, řekl bych, že v pohodě ukáže i menší plotku. Krásně se s tím hází, je lehoučkej, pěkně padne do ruky. Chytal jsem s ním jak položenou, tak i z hladiny. Má malinko tužší páteř, což ve 12ft nebude tak znát jako u kratšího prutu. Kapříky jsem na něho měl okolo 55cm, ale amura 83 dal parádně. Prodal jsem ho, když jsem zrušil kaprový dvojdíly a nechtěl kvůli jednomu prutu tahat dlouhej futrál.

            Nfheavy - Profil | Pá 27.1.2017 20:00:18

            čudlař02 >> nejlepsi je obratit se na kolegy v diskuzi-Plavaná !

              Nčudlař02 - Profil | Pá 27.1.2017 19:13:44

              zdravím, nemáte někdo tento proutek, potřeboval bych se poptat na pár věcí. https://www.raven-fishing.cz/fox-barbel-specialist-​royale-prut-na-plavanou-13ft-15lb-float-6-10lb/cs/p​roduct/70817/

                Nfheavy - Profil | Ne 22.1.2017 21:14:02

                Aďo >> ten predek je pouze omotany elektrikarskou izolackou,,po sezone to menim,jeste jsem to neudelal tak je to rozedreny,ale je to vic jak 10 let 100% funkcni,material 10mm nerez trubka silnostena,tot vse,jednoduchy pevny a zadna ryba to nikdy nevyvalila,proto si troufnu rict ze tomu verim, do toho korumu bych tournmenty ani sportexy nedal, sorry ale v jednoduchosti je sila,zadny klouby nic co se da strhnout,posunout apod.:-)

                  NAďo - Profil | Ne 22.1.2017 21:05:21

                  fheavy >> 😊 tak uz som ich videl. Spodky kamarati pouzivaju na sumciarinu a ten predok to ako keby som videl seba. 😊

                    Nfheavy - Profil | Ne 22.1.2017 20:55:10

                    Aďo >> je to v diskuzi s feederem na kapry viz.fheavy - Ÿ So 21.1.2017 15:19:47 a kdyz to projdes jeste kousek zpet najdes tam i rozmery s dalsimi fotkami.

                      NAďo - Profil | Ne 22.1.2017 20:48:13

                      fheavy >> nie nevidel som ich. A teraz som presiel dis. feeder z fotkou a anj tam to nebolo.😕

                        Nfheavy - Profil | Ne 22.1.2017 20:34:19

                        Aďo >> no na molu nikdy nechytam,jo a dival ses na vcera na fotky tech stojanu co pouzivam na rece,myslim v diskuzi feeder/asi/:-)

                          NAďo - Profil | Ne 22.1.2017 20:17:42

                          fheavy >> 😊 v pohode. Ja som svoje pruty uz zopar krat dobehobval po brehu, pretoze chytam len na vidlickach z klbovym adaptorom na vrchu. Stalo sa mi ze sa pretocili. 😆 Chcel som pouzivat v tejto sezone moj stary stalker, ale ten 2017korum ma presvedcil. Povedal by som ze laska na prvy pohlad.

                          Inac na ukotvenie pouzivam tieto petky od foxa.

                            Nfheavy - Profil | Ne 22.1.2017 20:13:41

                            Aďo >> mozna mas pravdu,nehadam se ale rozhodne mam vetsi duveru k tem svym co jsem tady daval foto,i kdybych dotahl brzdu natvrdo tak mne v tech stojanech zbyde aspon podek prutu:-) u toho korumu bez nejakeho dodatecneho ukotveni tomu proste neverim napr.pri zaberu pod brehem s temer dotahlou brzdou by sel ,ty moje 100% ne vyzkouseno 1000×,je to jen o duvere.

                              NAďo - Profil | Ne 22.1.2017 20:07:34

                              fheavy >> ti chlapi z dunaja ta museli oklamat! Na perfektnu stabilitu potrebujes tri oporne body, co ten stojan ma. V SK mam nieco podobne (pelzer/mosela)uz 20 rokov. Pouzival som to aj na sumce, predtym nez som mal sumcove stojany.

                                Nfheavy - Profil | Ne 22.1.2017 17:52:57

                                MiPo >> co vim od kluku z Dunaje tak "moc nic" na velkou reku a 420xh a vely ryby to pry neni az tak stabilni,na poradnej kaprofeeder mne to nedoporucovali.na mensi vodu/reku/
                                kdy nepouzivam vely zateze a nejtuzsi sestavy tak snad,takze pro mne bohuzel :-)