Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NMiPo - Profil | Ne 22.1.2017 16:43:13

chřenovák >> Já mám ten původní, jsem s ním spokojenej. Jen ty hrazdy by mohly být tužší

    Nračet - Profil | Ne 22.1.2017 16:26:08

    https://www.youtube.com/watch?v=QM1wAaco284

    tak určitá alternativa to je navíc nevypadá zle

      Nchřenovák - Profil | Ne 22.1.2017 16:14:40

      MiPo >> To ja radeji budu pozivat co jsem si slozil :))

        NAďo - Profil | Ne 22.1.2017 15:27:50

        chřenovák >> £53,- nieje to zadarmo ale ani prehanky to niesu.

          Nchřenovák - Profil | Ne 22.1.2017 15:19:43

          Aďo >> Vypada pekne jeste za kolik?:))

            NAďo - Profil | Ne 22.1.2017 15:11:35

            Sice to nieje prut ale suvisi to z nimi. Novinka na rok 2017. Tak to vidim ze si z nim budem rozumiet.
            http://www.korum.co.uk/products/rod-support/korum-r​iver-tripod#

              Nračet - Profil | Pá 20.1.2017 20:19:46

              E.T. >> já ho chvíli měl a kupodivu obě špice krásně spolupracovali se spodním dílem, ale zrovna tenhle prut bude vyjímka

                NFRANK71 - Profil | Pá 20.1.2017 20:00:07

                E.T. >> dělají i s jednou špicí.

                  NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 19:57:58

                  FRANK71 >> moc pěkný prut. Ale zase je tam ten dual tip. Spodek stejná akce a dvě odlišné podle horního dílu. Takovej kočkopes:-) No nevím. Ale každému se líbi něco jiného.

                    NPedro1 - Profil | Pá 20.1.2017 17:14:50

                    Piskořík >> V pondělí se vše vyřeší,takhle by to nešlo:-)

                      Nskwor - Profil | Pá 20.1.2017 16:47:41

                      KóĎA >> Tyhle Daiwy mají ve Slaným U Petra.

                        NPiskořík - Profil | Pá 20.1.2017 16:44:51

                        Pedro1 >> To je pěknej haisl...a zrovna UK weby, když tu mudruješ o pure barbel prutech, co?...;o)

                          NPedro1 - Profil | Pá 20.1.2017 16:15:00

                          Piskořík >> Už jsem to odhalil,IT vokurek zablokoval na všech firemních počítačích přístup na anglický weby.
                          Už jsem mu volal že tudy cesta nevede,v pondělí to dá dohromady.

                            NPiskořík - Profil | Pá 20.1.2017 16:11:37

                            Pedro1 >> To je ale škoda....;o)

                              NPedro1 - Profil | Pá 20.1.2017 14:02:53

                              Piskořík >> Tenhle odkaz mi taky nejde,co to jako je?Nějakej program co mě nepustí na rybářské stránky abych neutrácel?

                                NPiskořík - Profil | Pá 20.1.2017 13:50:01

                                Tohle jsou moc pěkný pruty....nemohl jsem se od nich na FF odtrhnout.....škoda, že už jedny barbely mám....:o)

                                http://www.freespiritfishing.com/the-new-tamer-x-wr​ap-specialist-rods

                                  NPedro1 - Profil | Pá 20.1.2017 13:36:19

                                  Heršvec >> Nepomáhá.Asi to mám rozbitý.

                                    NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 13:27:45

                                    Pedro1 >> to se mi ještě nestalo teda. Zajímavé.