Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NHeršvec - Profil | Pá 20.1.2017 13:25:14

Pedro1 >> Zkusit jinej prohlížeč.

    NPedro1 - Profil | Pá 20.1.2017 13:22:41

    Tak mi nejdou otevřít žádný stránky u kterých končí adresa ..............co.uk
    Má někdo tušení čím by to mohlo být?

      NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 13:21:19

      Pedro1 >> Tady je máš všechny pohromadě www.customfishingrods.co.uk

        NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 13:15:25

        KóĎA >> Budeš muset šetřit no:-)

          NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 13:14:10

          Pedro1 >> Ty pruty jsou pro každá UK shop dělaný jinak! Tady vypadá nejlépe. Jenom ten blank se prodává za 125liber. Tady za 6000kč.

            NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 13:12:03

            KóĎA >> Ale tady se prodávají ty navi Daiwa za 9000kč a více. UK cena pořád jde.

              NKóĎA - Profil | Pá 20.1.2017 13:09:23

              E.T. >> kurna ja si nevsiml tech liber u toho kolovratku, hned jsem to pocil z eur a zacal ve me hlodat cervicek. No a s librami je to mission impissible

                NPedro1 - Profil | Pá 20.1.2017 13:07:25

                E.T. >> Dík,na ty pruty mrknu.

                  NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 13:06:46

                  Pedro1 >> jinak se jedná o navijáky Daiwa Castizm 25QDA Reel za "pěknách" 224liber za kus a barbel pruty Harrison Torrix Specialist 1.5lb nebo 1.75lb za 255liber kus

                    NKóĎA - Profil | Pá 20.1.2017 13:04:52

                    Pedro1 >> a zrovna prichazis o pekne stavene heriky a exkluzivni daiwicku na ne.

                      NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 13:04:11

                      Pedro1 >> hmmm divný mě to normálně jde otevřít.

                        NPedro1 - Profil | Pá 20.1.2017 13:03:19

                        KóĎA >> Mně ne,jinak mi všechno funguje.
                        Divný.

                          NKóĎA - Profil | Pá 20.1.2017 13:00:48

                          Pedro1 >> mne to jde

                            NPedro1 - Profil | Pá 20.1.2017 12:55:20

                            E.T. >> Nejde mi otevřít ani jeden z těch odkazů,co jsi dával.Tobě to funguje?

                              NKóĎA - Profil | Pá 20.1.2017 12:52:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Stran prutů na očích. Já asi před 14 dny vybalil experty a stojí v obejváku vedle telky. A každý den odrážím útoky stran jejich schování do futrálu a následně předsíně :-)

                                NKóĎA - Profil | Pá 20.1.2017 12:51:30

                                E.T. >> politicky, Halík, kurwa politicky :-)))) Konečně bude mít někdo vedle mě dražší pruty :-)

                                  NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 12:47:18

                                  Pedro1 >> ještě netřeba gratulovat:-))) Jen mě k tomu doma tak nějak nenápadně neustále postrkuje:-)) Když já ty děti nějak nemusím:-((

                                    NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 12:45:55

                                    KóĎA >> jo jo budou letos kulatý narozeniny:-) No ty navijáky bych asi mohl dostat a ty pruty se k nim ocitnou uplnou náhodou:-)))

                                      NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 12:43:42

                                      MiPo >> souhlas:-)

                                        NMiPo - Profil | Pá 20.1.2017 12:40:48

                                        plavan >> pruty musí být v pokoji nejlépe blízko u postele