Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NKóĎA - Profil | Pá 20.1.2017 12:35:18

Pedro1 >> jasně, klape to parádně :-)

    NPedro1 - Profil | Pá 20.1.2017 12:32:37

    KóĎA >> Tak hlavně že jsou všichni doma spokojeni:-)))

      NKóĎA - Profil | Pá 20.1.2017 12:27:10

      E.T. >> tak máš snad narozeniny, no ne? :-)

        NKóĎA - Profil | Pá 20.1.2017 12:26:37

        Pedro1 >> jak jsem psal, ještě jednou děkuji :-)

          NPedro1 - Profil | Pá 20.1.2017 12:24:23

          E.T. >> Tak to gratulace,další budoucí lovec na cestě:-)))

          Hele nakupuj dokud to jde,pak to rychle skončí:-)))

            NPedro1 - Profil | Pá 20.1.2017 12:23:13

            E.T. >> Já s nima byl spokojenej,jenže jsem zjistil,že je to pro mě prostě málo,těch 1,75 lb.

              NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 12:18:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              KóĎA >> No jo ale bratru 15-16 kalcků. Pak by to k tomu ještě chtělo pěkný kolovrátky:-)) Líbí se mi tohle a to jako moc http://www.fostersofbirmingham.co.uk/ctzm25qda Letos to bude drahý:-)

                NKóĎA - Profil | Pá 20.1.2017 12:16:45

                E.T. >> jdi do toho haríka - pak casch flow silně poklesne. Pedro mi poradil a dobře poradil stran loňských nákupů :-)

                  NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 12:05:56

                  KóĎA >> jo a na druhém konci je vodák:-)))))

                    NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 12:05:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    KóĎA >> Jo jo přesně ty budu mít:-)) Budeš prosit o půjčení:-)) Ještě mě pálí ruka na tohle http://www.fostersofbirmingham.co.uk/TORRIXSPECI Musím dokoupit co se dá:-) Páč jak to vidím budu kupovat na podzim postýlku a kočárek:-)))

                      NKóĎA - Profil | Pá 20.1.2017 12:04:53

                      E.T. >> ohlej prut ve vidličkách, brzda vrčí a za pět sekund se začne hejbat to křoví deset metrů po proudu :-))))

                        NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 12:01:57

                        Pedro1 >> jo jo mám ty samé jako jsi měl ty. Ale nechám si je. Budu jen používat Avon díl na plavačku s přetíženým splávkem u břehu:-) Mám místo kde je to na to přímo stvořené. Bude to heavy plavačka:-)

                          Nplavan - Profil | Pá 20.1.2017 11:44:22

                          MiPo >> ale vrata od garáže nemáme doma moc vysoká, stejně jako dveře ve sklepě. Ono se řekne barák, ale když máš ve sklepě sekačku, dříví na topení, kotelnu, sušárnu, garáž, rybařinu pro tři lidi, tak toho místa na další pruty fakt není.

                            NMiPo - Profil | Pá 20.1.2017 11:20:22

                            plavan >> ahoj Petře, dlouhý pruty na transport dnes můžeš mít. Do výtahu už s nima nepůjdeš 😁😁😁

                              Nplavan - Profil | Pá 20.1.2017 10:48:53

                              KóĎA >> tak já měl pár let pruty s takovým transportem, ale jak jsem psal, muselo by to stát za to.

                                NKóĎA - Profil | Pá 20.1.2017 10:37:08

                                E.T. >> já tvrdím od začátku to samé :-) A ne že si koupíš ty 1,5 lbs - já bych ti je pak mohl závidět :-)))

                                  NKóĎA - Profil | Pá 20.1.2017 10:34:33

                                  plavan >> já z toho transportu měl hrůzu a už jsem si na to absolutně zvykl a nepřijde mi to vůbec divný. Navíc ten futrálek od korumu jako takovej subtilní (jeden zip), takže to s ním jde ještě o dost lépe než dvoukomorovým Carpsystemem.

                                    NPedro1 - Profil | Pá 20.1.2017 10:34:17

                                    E.T. >> Máš tyhle?:-)

                                      NE.T. - Profil | Pá 20.1.2017 9:58:57

                                      plavan >>Hele nezamotavej to jo:-)))) Reagoval jsem jen na to že jsi se ptal na barbel Greyse. Ty značky co jsem napsal jsou vážně dobrý!!!! Ale já už bych si prostě prut s feeder špičkami a dalším avon dílem nekupoval. Můj názor. Chtěl jsem popsat jak se mi s nima chytá mě. Tobě to bude třeba Petře vyhovovat. Já už bych si takovej prut prostě nekoupil. To raději pořádné heavýčko.

                                        Nplavan - Profil | Pá 20.1.2017 9:47:52

                                        E.T. >> já sháním pouze hodně " ostrou " parmolovku. Tahat 186cm dlouhej prut autem, kterej by byl hadicoidní, to by mne kleplo. Tak ty jsi mi teda doporučoval, ať se poohlédnu po značkách, které se ti nakonec nezamlouvají ? :-)))))))))))