Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Njak41 - Profil | St 18.1.2017 13:53:32

KóĎA >> Od nějakýho sympaťáka, z Kladna myslím:-)

    NMira Kolínek - Profil | St 18.1.2017 12:00:01

    minatrix >> Plavačkové děličky od Trabucca se dělají asi stále v Reglasu, ale stejné patenty má k dispozici třeba i další italská fabrika - LERC.

      NMira Kolínek - Profil | St 18.1.2017 11:58:22

      Pedro1 >> Trabucco dřív vyrábělo komplet v Reglasu, ale teď už nevím, tuhle značku nějak nesleduji.

        Nminatrix - Profil | St 18.1.2017 11:56:54

        Pedro1 >> ne, Trabucco se dělá v jejich prémiové fabrice v Číně :-)) V Itošce šijou ropovody...

          NPedro1 - Profil | St 18.1.2017 11:54:38

          Mira Kolínek >> Takže Middy se dělají v Itálii jako premiový produkt té fabriky a v té stejné fabrice se dělá i Trabucco?:-)))

            NHeršvec - Profil | St 18.1.2017 11:51:56

            Mira Kolínek >> A teď tě ostatní zbijou jak psa, že haníš anglánský pruty :-)))

              NMira Kolínek - Profil | St 18.1.2017 11:48:08

              Heršvec >> Jedna perlička, jen tak pro zajímavost: Naprostou většinu Middy prutů vyrábí italská fabrika Italica, takže anglická vlajka na prutu může znamenat např. i výrobu v Itálii, potažmo i v jejich čínské filiálce :-) Na špičkové kvalitě těchto prutů to nic neubírá, to je prostě ta dnešní globalizace :-)

                NHeršvec - Profil | St 18.1.2017 11:16:52

                KóĎA >> Tohle je jedinej kus co mám od Middy, ale jak řikám, nejsem schopnej ho sehnat. Viděl jsem je snad na Ebayi, ale mám za to jen v 10 ft.

                  NKóĎA - Profil | St 18.1.2017 11:09:21

                  Heršvec >> já si pamatuji, že v té době jel Animal tamer. Byl to pěknej utahovák, proměnná délka 3,6 - 4,1. Jo, vzpomínky :-)

                    NHeršvec - Profil | St 18.1.2017 11:00:12

                    E.T. >> Jo kolego, to kdybych věděl. A ta Mi 2 to není. Tohle je trojdíl, 12 ft, 200 g. To je vše co vím. Je to můj první feeder, mám ho + - 10 let, ale nedám na něj dopustit. Dříč jak prase. Líbal bych prdel tomu kdo by mi dohodil druhej kus.

                      NE.T. - Profil | St 18.1.2017 10:50:59

                      KóĎA >> Škoda že sem Middy už nikdo nedováží. Ale když jsi trošku šikovnej dá se sehnat za dobrý peníze z venku.

                        NKóĎA - Profil | St 18.1.2017 10:43:56

                        E.T. >> MI-2. Alespoň si myslím. Takovej jemnější dvojdíl.

                          NE.T. - Profil | St 18.1.2017 10:35:59

                          Heršvec >> čus co je to za Middynku?

                            NHeršvec - Profil | St 18.1.2017 10:00:41

                            MiPo >> Není vlajka, není anglánskej prut :-D

                              NMiPo - Profil | St 18.1.2017 9:56:04

                              Koukám že vlaječka je důležitá 😁

                                NKóĎA - Profil | St 18.1.2017 9:11:03

                                jak41 >> ta větší fotka - to je pěkný prut. Kde jsi ho koupil? :-)

                                  Njak41 - Profil | St 18.1.2017 0:25:02

                                  KóĎA >> )))))

                                    Nfheavy - Profil | Po 16.1.2017 20:22:44

                                    Rybkin >> tak tohle je snad jedina fotka kde je videt kousek vlajky abych taky nebyl za teoretika a je to zespodu

                                      NPedro1 - Profil | Po 16.1.2017 20:19:34

                                      MiPo >> Mě by to bohatě stačilo.