Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

MiPo - Profil | Po 16.1.2017 20:11:07

Pedro1 >> co když si objednáte půl kamionu toho co smetou v pátek při úklidu pod strojem, třeba by byla i sleva 😀😀😀

    fheavy - Profil | Po 16.1.2017 19:57:12

    Rybkin >> jjj:-) )))

      fheavy - Profil | Po 16.1.2017 19:56:58

      E.T. >> ajo ,ja su starej vůl:-) ja jsem vcera badal a hledal theory s vlajkama nahore,nebo spis s jakoukoliv vlajkou a nic,a tady ten "livanec"/to neni urazka/Rybkin mne takhle
      dostal,Dik za nakopnuti,to vis nekomu to dyl trva:-)

        E.T. - Profil | Po 16.1.2017 19:48:28

        fheavy >> nevěř všemu co je na Mrku:-))) trochu lepidla fotokopírka a máš UK vlaku třeba na čele:-)

          Rybkin - Profil | Po 16.1.2017 19:44:22

          fheavy >> To je limitovaná edice jen pro mě:-))

            fheavy - Profil | Po 16.1.2017 19:43:06

            Rybkin >> vim co mas za pruty,a za teoretika bych se neodvazil te povazovat.
            Akorat ja mne divny ty tvoje vlajky shora na prutech theory barb. Na fotce /jestli jsem se teda nespletl pruty/

              Rybkin - Profil | Po 16.1.2017 19:34:19

              fheavy >> No a tady je to jasný:-))

                Rybkin - Profil | Po 16.1.2017 19:31:51

                fheavy >> Tak abych nebyl za teoretika

                  fheavy - Profil | Po 16.1.2017 19:04:55

                  Aďo >> rybkin ma pravdu v tom katalogu jsou oznaceny pruty ktere jsou vyrabeny v uk/skotsku/ a na mym vcerejsim odkazu je to i u barbelu infinity.

                    fheavy - Profil | Po 16.1.2017 19:02:23

                    E.T. >> sk nevim ale Demon celkem ok,ne ze bych ho pouzival casto,ale ve velikosti 10 a 15 mm,mne nekolikrat prechytal kuku anebo cervi -ale na rece jaro a podzim,krabicku vozim furt sebou,pouzivam ho k method mixu KN /korenenej/parmy,jeseni,cejni,kapri.

                      E.T. - Profil | Po 16.1.2017 18:17:12

                      MiPo >> znám lepší trik? Jutovej pytel a zadní kolo u auta:-)))

                        Pedro1 - Profil | Po 16.1.2017 18:15:19

                        MiPo >> Já mám kamaráda Pafkose a ten zaměstnává cizince s velkýma palicema.Ty to budou drtit ve velkém.

                          E.T. - Profil | Po 16.1.2017 18:12:57

                          Pedro1 >> To víš Jirka čekal přírůstek tak se šetřilo:-) Já tam naházel horu pelet a nic moc.

                            Pedro1 - Profil | Po 16.1.2017 18:06:32

                            E.T. >> Asi jste s Kóďou málo krmili:-)

                              E.T. - Profil | Po 16.1.2017 18:04:37

                              Pedro1 >> Jezdíme s KóĎou na B tam kde byl v roce 2016 sraz. Ale přímo na druhou stranu. Min.rok jsem tam byl asi vícekrát než Jirka. No Starbaits to tam moc nešel teda. Nejvíc mi fungovala kvašená kuku a 12mm redky. Jo jo tu luštěninu v petce:-) Dá se sehnat v 10kg balení za dobrou cenu.

                                Pedro1 - Profil | Po 16.1.2017 17:57:08

                                E.T. >> SK a Démon Ti nefungují?

                                Myslíš tu supertajnou luštěninu,co se dává do petky od mlíka aby pěkně nakvasila?:-)))

                                  E.T. - Profil | Po 16.1.2017 17:50:16

                                  Pedro1 >> Já už moderní trendy dosledoval:-)) Je to pořád dokola. Bezedná díra na prachy. Mám doma plné skříně démona, sk30 a podobných špeků z Mrku:-) Letos to bude jen o peletách,vařeném bramboru a tajné luštěnině:-)

                                    Pedro1 - Profil | Po 16.1.2017 17:46:24

                                    E.T. >> Právěže vůbec.Akorát to má koukám Pepan zařazený ve "feeder-techniky lovu",tak mi to podobný diskuze nenabízí,když jsem furt v Přívlači,nebo Kaprařině kde sleduju moderní trendi:-)

                                      E.T. - Profil | Po 16.1.2017 17:42:08

                                      Pedro1 >> páč jste pořád v privátní sekci:-)