Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Pedro1 - Profil | Po 16.1.2017 17:38:16

Jakto že o téhle diskuzy nevím?:-)

    Aďo - Profil | Po 16.1.2017 9:32:01

    fheavy >> mozno je to tak. V ramci setrenia na nove pruty uz nedavaju ani lak! 😕 A to nielen Daiwa.

      Aďo - Profil | Po 16.1.2017 9:28:34

      Rybkin >> tournamenty to maju,shogun tiez, ale na barbeloch som sa z tym nestretol. Old-shool si na to nepotrpi.

        Rybkin - Profil | Po 16.1.2017 6:37:36

        Aďo >> Tak Infinita je vyráběná ve Skotske fabrice.Co mam doma Daiwakatalogy UK tak vyrobky z teto fabriky jsou tam vzdy označené.Většinou jsou to vyšší řady i když třeba bracha koupil fedr Daiwa Aqualite delanej tam a byl to taky úplně jinej prut než Aquite prodavanej u nas

          fheavy - Profil | Po 16.1.2017 4:18:08

          Aďo >> delaji mne v tom "bordel" nebo jim dosli nalepky:-) ))

            Aďo - Profil | Ne 15.1.2017 22:25:48

            fheavy >> mam doma infinity prvy model mal som aj model po nich a vlajku nemaju. Su vyrobene v skotskej fabrike. Privlacovy prut shogun vlajku vsak ma.

              fheavy - Profil | Ne 15.1.2017 21:04:16

              plavan >> nejak ty origo uk dal nenachazim/u daiwy/krom teda toho jednoho:-))))))

                fheavy - Profil | Ne 15.1.2017 20:54:09

                chřenovák >> myslim ze to neni moc podstatny,hlavne ze nam chutna ne?:-)

                  fheavy - Profil | Ne 15.1.2017 20:46:40

                  chřenovák >> co jsem cumel na daiwa uk tak jedinej barbel made in Uk je tenhlehttp://www.daiwasports.co.uk/product/rods/barbel/in​finity%C2%AE-barbel
                  Najdes tam i theory/novejsi/ a ten uz to tam pod obrazkem uvedeny nema to jsou jen fakta z jejich stranek.

                    KóĎA - Profil | Ne 15.1.2017 20:42:52

                    plavan >> na stříbrňácích Union Jack nechyběl. Ale teď mám na prutech tak minimalistické popisky, až jsem si je zamiloval. Z hora název název řady a výrobce, z druhé strany jenom libráž. Moc se mi to tak líbí.

                      chřenovák - Profil | Ne 15.1.2017 20:33:50

                      plavan >> Už jsem mu sehnal jeden Foxik ,aby mu nebylo smutno☺

                        Mike - Profil | Ne 15.1.2017 20:33:29

                        plavan >> jsem o mnoho klidnější:-))

                          plavan - Profil | Ne 15.1.2017 20:30:54

                          Mike >> na Greysovi vlaječka bejt nemusí, tam se to rozumí samosebou :-)))))

                            fheavy - Profil | Ne 15.1.2017 20:26:58

                            chřenovák >> no ukrajina je bliz k asii jak ostrovy ne?:-)

                              plavan - Profil | Ne 15.1.2017 20:26:44

                              chřenovák >> já tu parmolovku vezmnu od tebe zpátky, nabídnul bych za ni nějaký feeder nebo i peníze. Já mohu mít prut parmového typu, páč s čepicí čibuko by to tak jako tak britská vlaječka nespravila :-))))

                                Mike - Profil | Ne 15.1.2017 20:26:32

                                plavan >> na svém barbel Greysovi anglickou vlaječku nemám, ale po dnešku si ji tam nalepím:-)

                                  fheavy - Profil | Ne 15.1.2017 20:26:13

                                  plavan >> to sem pochopil,ale na barbel prutu od daiwy kterej neni vyrobenej u nich /v uk/tak ta vlajka nebude i dyz je tam napsany Barbel,nic vic tim nemyslim :-)

                                    chřenovák - Profil | Ne 15.1.2017 20:24:57

                                    fheavy >> A to není z Ukrajiny☺UK

                                      fheavy - Profil | Ne 15.1.2017 20:23:39

                                      chřenovák >> nemas protoze neni asi delana na ostrovech tak jak to rikam,to ale neznamena nic spatnyho pokud teda nejses taky UK Livanec:-)

                                        plavan - Profil | Ne 15.1.2017 20:23:35

                                        fheavy >> na barbelovém prutu musí být britská vlajka. Pokud tam není, dá se hovořit pouze o " prutu parmového typu " , víc nic :-))))))