Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Nplavan - Profil | Ne 15.1.2017 20:21:19

fheavy >> nemá, ale za měsíc prej bude novej japonskej blank a tam už prej bude slušná barbelka, ale to se teprve uvidí. Ta Energhia přišla na trh pro nás moc brzy, tenkrát jsme jeli jen čistej medium feeder. Ale neprodávala se dobře, jako všechny barbelky, je to jen pro malej okruh rybářů.

    NFRANK71 - Profil | Ne 15.1.2017 20:18:46

    minatrix >> těžko říci.

      Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 20:18:18

      plavan >> ty voe ten princip uk u barbelu chapu,ale to ostatni jsi zamotal paty pres devaty,i kdyz vim ze to myslis z nadsazkou.
      Ale s tou vlajkou u daiwy by to mnela byt pravda,
      A co se tyce trabucca tak ty sam jsi mne kdysi upozornil na hodne kvalitni barbel energhia plus,ktery uz asi kvalitativne stejnyho nastupce nema:-)

        NRybkin - Profil | Ne 15.1.2017 20:17:06

        chřenovák >> Ty vystřihneš z katalogu,kdyžtak tu nějaký mam:-))

          Nmzxy - Profil | Ne 15.1.2017 20:17:05

          http://www.ebay.com/itm/NEW-Shakespeare-Agility-Bar​bel-Specimen-12FT-Fishing-Rod-2-Piece-1270376-/3618​49940414?hash=item543fefe9be:g:RgsAAOSwuAVWzkBo

          mám tyto čínské v kombinaci s navijáky ryobi ecusima
          druhý díl s bílou špičkou používám s krmítkem, s černou chytám s malým čihátkem ze záclonového kroužku candáty na položenou, cejny i kapříky, ty druhé díly jsou trochu gumovější než jsem původně myslel, při zdolávání cítím každý pohyb ryby, transportní délka je cca 185 cm, používám pouzdro 190 CM, každému to nemusí vyhovovat, jinak jsem spokojen, pruty jsou lehoučké, jemné a zdolávání příjemné...

            Nminatrix - Profil | Ne 15.1.2017 20:16:38

            FRANK71 >> Že by v té nižší a střední kategorii byly tuctový a nezajímavý? V té vyšší fajn, ale rybář si buď za ten cash nechá klacky postavit či koupí od kaprařský firmy? Čibuko vláčák si taky moc lidí nekoupí, co to myslí s přívlačí vážně :-)

              Nchřenovák - Profil | Ne 15.1.2017 20:15:54

              FRANK71 >> Budu je muset sehnát vlaječky☺

                NFRANK71 - Profil | Ne 15.1.2017 20:15:44

                Rybkin >> Kvalita tam určitě bude.

                  NRybkin - Profil | Ne 15.1.2017 20:14:50

                  FRANK71 >> Ale měl jsem u Mika v ruce Theory carp 3lb a to teda byl krásnej kousek se kterym bych se nestyděl sedět u vody

                    NFRANK71 - Profil | Ne 15.1.2017 20:14:13

                    plavan >> a od té doby vznikla ta konspirační teorie, že Daiwa i Trabucco dělají pruty na jedné lince. Prostě zapomněli vypnout jednu vlaječku . 😆😆😆

                      NRybkin - Profil | Ne 15.1.2017 20:09:51

                      FRANK71 >> To Fando netušim

                        Nplavan - Profil | Ne 15.1.2017 20:05:53

                        fheavy >> to není podstatné, co bys sežral. Ale pokud chceš mluvit o barbelce, tak bez britské vlajky by to vyznělo divně, jako fakt :-)))) Přes to vlak nejede, bez vlajky VB to prostě nikdy nebude ono :-))))
                        MRX-V taky nemůže patřit do barbel kategorie, páč tu britskou vlajku kříží ještě vlajka italská, což je nepřípustné. Ale má prostě o jednu britskou vlajku víc než Sportex, i když jsou obě značky mimo mísu v téhle kategorii.

                          Nplavan - Profil | Ne 15.1.2017 20:04:18

                          fheavy >> většinou rozhoduje to, co si usmyslí rybářská značka jakožto zadavatel výroby. My si to můžeme vysvětlovatt všelijak.

                            Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 20:03:45

                            plavan >> sportex s vlajkou UK to bych nesezral ani pod vlivem))))

                              Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 20:02:02

                              plavan >> no Pavle nevim ale co jsem se o to trochu zajimal tak daiwa by mnela davat anlickou vlajku jenom na pruty delane v anglii,a ted to neber nijak proti trabuccu ale mrx-v i kdyz jsou dobry,tak asi v italii delany nebudou nebo mam patny informace ja:-)

                                Nplavan - Profil | Ne 15.1.2017 20:00:44

                                chřenovák >> sem ji z toho sundal a prodal jednomu, co si ji chtěl dát na Sportexe :-)))))))))))

                                  Nchřenovák - Profil | Ne 15.1.2017 19:58:53

                                  plavan >> Tak proč tam na te barbelce taky nemám vlaječku to asi jim došli☺

                                    NFRANK71 - Profil | Ne 15.1.2017 19:57:37

                                    Rybkin >> Jirko jak si vysvětluješ, že pruty Daiwa nejsou u kaprařů tolik oblíbené?

                                      Nplavan - Profil | Ne 15.1.2017 19:56:06

                                      fheavy >> předseda má na mysli, že každej správnej barbel by měl mít nad rukojetí britskou vlajku. Takovou má každej MRX-V prut , včetně feederů - jestli nevěříš, tak dodám foto :-))))))

                                        NRybkin - Profil | Ne 15.1.2017 19:52:00

                                        fheavy >> Tak v dnešní době si jakejkoliv prut koupíš sám z domova ale je to kupování zajíce v pytli:-))
                                        Nedej bože když se pak na něm něco podělá