Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 19:46:59

Rybkin >> no ja se vetsinou divam jen na uk a de.:-)
U frantiku je pro mne zajimavy Rive no a jeste par dalsich,ja kdybych chtel jakykoliv z tehle prutu tak ho sezenu ofis se zarukou i s osobnim prevzetim u nas na morave,jenze ve vetsine pripadu by to musela byt zavazna objednavka a ne na ukazku,a tak bohatej teda nejsu.:-)
Jeden nejmenovany prodejce mne rekl ze mne je schopen sehnat kazdy prut ktety se vyrabi/respektive prodava/v evrope.:-)

    NRybkin - Profil | Ne 15.1.2017 19:34:31

    fheavy >> U Daiwy je hlavně problem že dělá ruzný věci pro různý země když projedeš katalogy pro Francii,Rusko,UK či Evropu.Takže našlo by se tam dost zajmavejch věcí ale k nám se nikdy nedostanou

      Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 19:26:53

      račet >> beru to vpoho,vyberu si to co se mne hodi at je to englis nebo deutschland ,hlavne to musi byt dobry v realu ,treba daiwa uz toho dela celkem hodne a ne vsechno je dle myho dobry,samozrejmne je to odlisne v ruznych kategoriich,a k nam se nektery novinky at uz dobry nebo ne dostavaji nekdy se znacnym opozdenim,:-)

        Nračet - Profil | Ne 15.1.2017 19:15:26

        fheavy >> jasně je to tak jak píšeš však angláni byli vždycky konzervativní. je to nakažlivé jako chřipka už taky posmrkávám :-))

          Ndraveček - Profil | Ne 15.1.2017 19:14:13

          fheavy >> račet :-o

            Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 19:10:01

            račet >> mne to neva,jak pisu nize anglie pro mne neni nic vic nez nemecko nebo holandsko apod. myšleno firmy zabyvajici se vyrobou rybarskych potreb,nebudu o necem tvrdit
            ze je to dobry jenom z toho principu ze to delaji v uk kdyz treba vim ze neco podobnyho a nekdy i lepsiho delaji jinde ne ?:-)

              NRybkin - Profil | Ne 15.1.2017 19:08:59

              usak >> Koupit Německyho nebo Italskýho barbela je jako jit na Spartičku ve Slavistickym dresu:-))

                Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 19:04:50

                usak >> stat se to muze i u harisona,je mne jasny ze clovek ma potom neduveru.Jinak na ty UK barbel "principy"moc nehraju,prodavaji tam hulky jako vsude na svete dobry i spatny,u vetsiny stejne zalezi na tom jak to v asii zadaji:-)

                  Nračet - Profil | Ne 15.1.2017 19:00:20

                  fheavy >> Karle ti tady po tobě pěkně jedou :-)))))

                    Nusak - Profil | Ne 15.1.2017 18:57:48

                    fheavy >> ano, vymeninili, ale stejne vymenili třeba u Garba.... Nicméněna na vylet jsem si musel pujcit Polaka....

                      Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 18:55:47

                      kubah >> UK :-) to nepovazuju za princip ale kdyz uz tak styl:-)

                        Nkubah - Profil | Ne 15.1.2017 18:49:49

                        fheavy >> to je snad jasné o jaký princip jde, ne ? :-)

                          Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 18:47:10

                          usak >> jo jeste nevim o jakym principu mluvis??

                            Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 18:42:29

                            usak >> takze ti ten vlacak vymenily,co znam par lidi,kdyz uz neco bylo tak se to dalo vyresit,pokud to bylo koupeny ofis se zarukou,sice to chvilu trvalo ale ok.
                            Ja zas rikam kosile blizsi nez kabat,nevim jak bych podobnou reklamaci vyrizoval dnes treba u daiwy,Nemecko je prece jenom bliz/to je ta kosile:-) /

                              Nusak - Profil | Ne 15.1.2017 18:26:56

                              Rybkin >> mas pravdu, predsedo, jako obycejne... ;-)

                                Nusak - Profil | Ne 15.1.2017 18:25:29

                                fheavy >> od sportexu sem si poridil vlacak do Norska, zlomil sem ho pri testu pred odjezdem.... Ale takovy fidr bych si kidne poridil. Barbel urcite ne, uz z principu...

                                  Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 18:17:58

                                  Rybkin >> to mas pravdu predsedo,nebyt 2015 te vyhodne nabidky tournamentu
                                  Tak bych mel ve 390/150g taky sportaky.Ale nelituju.to co mas ty barbely se mne libi taky dost ale
                                  jak jsem psal,nechcu aby ze mne byl sberatel a staly mne doma ve skrini:-)

                                    NRybkin - Profil | Ne 15.1.2017 18:07:13

                                    fheavy >> To máš jedno i kdyby byly pozlacený tak se do Uk koncepce nehoděj:-))

                                      Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 18:02:42

                                      usak >> tysmel barbely d sportexu na zivo,vim pouze o jednom kolegovi kterej tady psal o spatnym zpracovani barbelu ktere si koupil/nevim uz kdo ,mozna ty?/,ja mam 3 feedery a vsechny bez vady.pokud bych chtel barbel tak od sportexu ale urcite si ho nenecham poslat postou,ale vyzvednu si ho osobne abych predesel pripadnym zjevnym vadam,neni pro mne problem si to domluvit,ale ja bych ho nevyuzil,jinak bych ho davno mel,Takovy blanky nikdo nedela ,stejne dobry jo ale malo,a lepsi tezko,anebo jen u nejdrazsich modelu nekterych znacek.

                                        Nusak - Profil | Ne 15.1.2017 17:56:26

                                        Rybkin >> tak, správná vlajka je to, oc tu kraci :-))