Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Nusak - Profil | Ne 15.1.2017 17:54:10

fheavy >> trabucco jak sportex,v teto kategorii je to mimo misu... :-P

    Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 17:53:55

    usak >> jestli ovsem minis porovnavat se sportexem,tak tam bych si vybral temer v kazde kategorii,sportaci mne sedi a hlavne ty blanky u feederu.

      Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 17:45:10

      Rybkin >> ja ju mam ze spodu .:-)

        Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 17:44:18

        usak >> nechapu ted souvislosti jelikoz o sportexu nebyla vubec rec,psali jsme o trabuccu,tak nevim co tim chtel basnik rict,a kdybych si uz teda mnel vybrat tak z nynejsiho trabucca urcite nic,:-)

          NRybkin - Profil | Ne 15.1.2017 17:40:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          usak >> Musí tam bejt ta správná vlajka:-)))

            Nusak - Profil | Ne 15.1.2017 17:38:44

            fheavy >> pan je ve strehu :-) jsem myslel Ockerty...

              Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 17:36:31

              usak >> to je mozny ja sem nevidel ani jeden.

                Nusak - Profil | Ne 15.1.2017 17:35:36

                fheavy >> vsecko spatne :-) To je jak barbel od soudruhu z NDR ;-)

                  Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 11:31:43

                  dantex >> napodobne:-)

                    Ndantex - Profil | Ne 15.1.2017 11:23:04

                    fheavy >> a ERION XT Specimen Twin TIP, ale jak říkám, krom toho, že existují o nich nevím nic

                      Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 11:18:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 11:13:50

                        dantex >> ja uz vubec nic,jeste tak feedery ty jsem si loni prohlizel ale barbel prut jsem tam zadny nevidel.:-)

                          Ndantex - Profil | Ne 15.1.2017 11:12:22

                          fheavy >> dělají dva parmové pruty, ale jak jsou na tom nevím

                            Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 11:05:43

                            dantex >> ja jsem o nem driv nevedel,az nebyl v prodeji,takze nedovedu posoudit srovnani tehdy a dnes.Jestli teda dmes trabucco vubec neco takovyho dela?

                              Ndantex - Profil | Ne 15.1.2017 11:02:27

                              fheavy >> Trabucco Energhia Barbel Plus je top prut. Jeden mám a lituju, že jsem si nekoupil dva.

                                Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 10:54:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Nfheavy - Profil | Ne 15.1.2017 10:49:58

                                  usak >> no a co stary model energhia barbel ?

                                    NE.T. - Profil | Ne 15.1.2017 10:29:26

                                    usak >> že to nikoho nenapadlo dříve:-)

                                      Ndraveček - Profil | Ne 15.1.2017 10:24:16

                                      usak >> dobrá připomínka :-D

                                        Nusak - Profil | Ne 15.1.2017 8:57:34

                                        draveček >> parmolovky nemuzou byt italske ;-)