Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NP3 - Profil | Po 12.2.2024 12:53:15

johny1 >> To je sakra škoda ...Za ty prachy bezkonkurenční..

    Njohny1 - Profil | Po 12.2.2024 12:47:12

    račet >> Tak nezjistím, jsou prodané zájemci přede mnou....

      Nračet - Profil | Po 12.2.2024 9:46:11

      johny1 >> ahoj Honzi vážně netuším v ruce jsem ho neměl vím, že oproti 2,25 tce, má o očko navíc a kratší rukojeť. Víc nemohu sloužit. Musíš vyzkoušet no😀

        NP3 - Profil | Po 12.2.2024 9:43:54

        Filla >> taky všude né..ale v nejhorším se dá autem dojet na střed jednoho soutoku..A tam je to na pohodu i pro ty invalidy 😉

          NFilla - Profil | Po 12.2.2024 9:41:48

          P3 >> parmy jsou dycky pod mostem, vysypu vás tam při cestě na můj oblíbenej proudek. Vy dva chytnete všude, já kopyto musím být sám a snažit se!

            NP3 - Profil | Po 12.2.2024 9:05:03

            Filla >> 😂😂 hele za chvíli budeš brát k vodě dva invalidy 😅,jeden na záda a druhej zas na nohy..To aby sis pořídil ten elektrický vozík od foxe na 150kg.Jinak nám tu bagáž k vodě najednou neodneseš...😂😜

              NFilla - Profil | Po 12.2.2024 8:59:16

              Navrc >> chtěl jsem, aby se chlapY taky něco přiučili od gurua. Ale je fakt, že já Ti platím a dělám svačiny, když mě bereš k vodě, tak bych nemusel hned vše pouštět..

                NNavrc - Profil | Po 12.2.2024 8:29:46

                Filla >> neprozrazuj tady všechny moje rybářské finesy ☝️😝

                  NP3 - Profil | Po 12.2.2024 7:55:19

                  račet >> Já Dunaj vyděl u Bratislavy a jako obrovský respekt.. Nádhernej veletok..

                    Njohny1 - Profil | Po 12.2.2024 7:51:18

                    račet >> Zdar pane, když jsi online, jaký máš názor na ty 1,75 lb Drennany? Jsou zadané, ale pokud by jsi pro ně borec nepřijel, tak bych je chtěl vzít k nám na Moravu.

                      Nračet - Profil | Po 12.2.2024 7:35:06

                      visage >> nejsem znalec to je praxe ano i na Dunaji jsou místa kde je voda tak pomalá že udržet 50g olovo není problém samozřejmě na kratší vzdálenost ne, že chytáš v půlce toku

                        NP3 - Profil | Ne 11.2.2024 23:11:04

                        Filla >> 😂😂😂👌

                          NFilla - Profil | Ne 11.2.2024 22:56:35

                          vicx >> Roman chytává výhradně s autem za prdelí, takže si odběhne, nastartuje, pustí dálkáče, nasvítí špičky a má zas na 15minut klid 😁

                            Nvisage - Profil | Ne 11.2.2024 22:36:36

                            račet >> s 50 g na Dunaji ?

                              Nvisage - Profil | Ne 11.2.2024 22:36:07

                              račet >> vidím že pán je znalec

                                Nvisage - Profil | Ne 11.2.2024 22:35:21

                                račet >> asi si chytal už na Dunaji xD

                                  NP3 - Profil | Ne 11.2.2024 21:28:11

                                  numen >> To ti věřím, já to zažil s malými Jelci při povodni.

                                    Nnumen - Profil | Ne 11.2.2024 21:26:27

                                    P3 >> kdysi dávno když jsem začínal s dalekým chytáním, bylo jen pár krmítek s kterýma šlo hodit fakt daleko,ale měly veliký odpor ve vodě. A občas si do něho nabral i menší kámen. V kombinaci 420 heavy.. tuhým. Jsem tohle párkrát zažil 😓🤷

                                      NP3 - Profil | Ne 11.2.2024 21:20:53

                                      numen >> jj na tom něco bude 😂👍

                                        Nnumen - Profil | Ne 11.2.2024 21:19:47

                                        P3 >> né taháš a soused se ptá máš rybu, odpověď nevím... Taháš dál,u břehu se vynoří krmítko a za ním 30 cm cejn o kterém celou dobu nevíš.