Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NGaston - Profil | Ne 4.2.2024 14:26:38

Speedball >> ano byla to konečná cena.Do týdne doma.

    NSpeedball - Profil | Ne 4.2.2024 14:00:54

    Gaston >> To je dobra cena,rekl bych..Pokud je to komplet za 11 500/2ks,tak bych rekl,ze super... Na bazaru jsem je videl podstatne drazsi.A kdy si je odtamtud kupoval?

      NGaston - Profil | Ne 4.2.2024 13:57:27

      Speedball >> Já je taky mám z Japonska ( Digitaka). Dhlku jsem platil cca 2860.- za vyřízení cla....atd.Celkem vyšly na 11500.-

        NPindˇa - Profil | Ne 4.2.2024 13:44:42

        Gaston >> Máš sz.

          NGaston - Profil | Ne 4.2.2024 13:14:51

          Děkuji za postřehy vsem zúčastněným,rád bych se zeptal ještě na počet a provedení oček u parmolovek.Shledal jsem u různých výrobců různá provedeni.Jaky zásadní vliv na akci prutu mají jedno-dvoupatkova očka a jejich počet a rozmístění na blanku prutu?

            NPindˇa - Profil | Ne 4.2.2024 10:29:24

            Navrc >> Jj bude to u nás raritka 👍

              NNavrc - Profil | Ne 4.2.2024 10:21:01

              Gaston >> Ahoj mám od kluků z carphouse cenovku na torrix specialist 2,25lb a chimeru no3. Jestli budeš chtít, napiš sz.

                NNavrc - Profil | Ne 4.2.2024 10:19:57

                Pindˇa >> ale už je to na dobré cestě, už se staví 😉

                  NSpeedball - Profil | Ne 4.2.2024 5:33:22

                  P3 >> Ahoj,ty bullsy se tu objevuji obcas tady, v bazaru-minuly tyden tam byly uplne nove,z japonska..

                    NP3 - Profil | So 3.2.2024 23:31:20

                    Pindˇa >> jj vím, božská trpělivost.Ale zas to bude pecka.U nás nesehnatelná. Škoda že se už u nás neprodávají bulls 5050 🤔

                      NPindˇa - Profil | So 3.2.2024 23:02:10

                      P3 >> Je to tak, že u nás je nesežene, ale třeba s tím počítá. Nakonec vem si, jak @Navrc už dlouho čeká na HI-S

                        NP3 - Profil | So 3.2.2024 22:56:30

                        Pindˇa >> Jinak moc pěkná fotka.👍

                          NP3 - Profil | So 3.2.2024 22:55:52

                          Pindˇa >> Ty tvé jsou taky parádní,ale u nas bohužel nesehnatelné. Ani jedny se u nás 🤔 sehnat nedají (vyšší řady parmovek a je jedno od koho)

                            NPindˇa - Profil | So 3.2.2024 22:37:04

                            P3 >> Ty ale nechce😁

                              NP3 - Profil | So 3.2.2024 22:09:44

                              Gaston >> ještě parádní parmovky dělá free spirit v H-is verzi.

                                NGaston - Profil | So 3.2.2024 21:53:58

                                Ahoj vespolek,máte někdo z vás kolegové barbelky Daiwa Basia X45 2.75 lb?Kromě klasických feederů bych si rád pořídil na Labe něco podobného těmto výše uvedenym prutům.Mam to na horní tok Labe,kde je standard grippa min 100-150 g.Jeste jsem uvažoval o tom,nechat si je postavit na blanku Harrison Torrix,ale pan Pípal už nefunguje a chlapi z Carphouse.cz mi ač se snaží nedokážou poradit, protože staví klasické kapraky.Budi moc rád za všechny vaše postřehy.

                                  NKamikadze. - Profil | Pá 5.1.2024 21:54:14

                                  Ahoj, kdyby měl někdo zájem prodávám 2ks prutu Sportex barbel 1,75lb 3,60m 3x u vody. Cena 7000,-

                                    Nsccot - Profil | Út 26.12.2023 21:35:32

                                    nechytá niekto Free Spirit CTX Matt Barbel Specialist 3,30-2,00lb? jeden z viacerých v hl´adáčiku -názor skusenosti s týmto prutom -Dˇak

                                      Nvisage - Profil | St 13.12.2023 23:38:33

                                      Hns >> v poho

                                        NHns - Profil | St 13.12.2023 23:36:23

                                        visage >> Dík za info .