Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NHns - Profil | St 13.12.2023 21:01:21

kubah >> Potřebuju ctvrtej abych měl dva páry . Doko upil jsem ještě druhej GS bajt

    NHns - Profil | St 13.12.2023 20:59:19

    kubah >> Hmmm no to by bylo fajn . Ale z pozice RS si takovej luxus nemůžu lajznout . 😄😄😄😄

      Nkubah - Profil | St 13.12.2023 20:45:47

      Hns >> tři na kapry, čtvrtý na rybku na candoše - super, také tak jedu.

      Není čas ... ztrácet čas

        NHns - Profil | St 13.12.2023 19:48:38

        Zdar hoši . Nevali se někomu z vás doma nevyuzivanej prut Fox royale barbel 11ft 1.75 lb ?Měl bych kdyžtak zájem . Dejte vědět . 👍

          NP3 - Profil | St 25.10.2023 17:31:10

          Aiwen >> a na které pruty je vlastně dáváš?

            NPindˇa - Profil | St 25.10.2023 17:30:47

            Aiwen >> ok dík pěně je užij jsou krásný.

              NAiwen - Profil | St 25.10.2023 17:27:05

              Pindˇa >> navijáky krom velikost jsou totožné 😉😉 co jsem se tak nějak dopidil tak PG má stejné převody jak bulls 9120.

                NPindˇa - Profil | St 25.10.2023 17:25:48

                Aiwen >> A chod na sucho taky tak parádní?

                  NAiwen - Profil | St 25.10.2023 17:21:39

                  Pindˇa >> to čteš klasické PA. Tohle je verze PG. Jako Bullsy bych nesundal ale na ty moje 12ft jsou az moc lehké. Prut brutálně padal na hubu. Potřeboval jsem větší a lehce těžší na stejné úrovni bullsu. Teď to je akorad

                    NPindˇa - Profil | St 25.10.2023 17:18:37

                    Aiwen >> au to jsem nevěděl kolik? na mě vyskočilo 4,3
                    edit- užto vidím 3,5 tak je pěkně užij

                      NAiwen - Profil | St 25.10.2023 17:16:10

                      Pindˇa >> PG má ještě nižší 😉

                        NPindˇa - Profil | St 25.10.2023 17:13:59

                        Aiwen >> Nebude ti na řece smutno po tom nižším převodu ?

                          NAiwen - Profil | St 25.10.2023 16:52:48

                          Pindˇa >> už nahradil 🤷

                            NPindˇa - Profil | St 25.10.2023 16:25:52

                            Aiwen >> Bullsiky budeš nahrazovat čím?

                              NAiwen - Profil | St 25.10.2023 14:56:39

                              Kdyby měl někdo zájem tak prodávám ty X4 barbel. Nic jim není ani nechybí. Jen u mě nenachází cestu k vodě. Mám k nim i pouzdro od Foxe R series. Info na bazaru.

                                NPedro1 - Profil | Út 10.10.2023 13:22:07

                                Pindˇa >> Už mi to někdo říkal dříve, že to nechytli za ten nejlepší konec, co se týká komunikace se zákazníkem.

                                  NPindˇa - Profil | Út 10.10.2023 13:18:41

                                  Pedro1 >> Je to možný a jestli je tak, tak v jeho šlépějích asi nejdou. Pochopil bych, kdyby odpověděli, ne bohužel tento křiž nelze samostatně koupit, ale odpověď k čemu ti to bude bez ramen neberu.

                                    NPedro1 - Profil | Út 10.10.2023 13:07:44

                                    Pindˇa >> Nejsem si jistý, ale starý pan Fencl (se kterým jsem několikrát komunikoval a byl to teda profesionál každým coulem, jak řemeslem, tak svým přístupem k zákazníkům) svou značku a firmu prodal/předal/..... někomu jinému. Zda je v ní ještě angažován netuším, ale tenkrát byla radost si u něj něco objednat, nebo nechat vyrobit.

                                      NFilla - Profil | Po 9.10.2023 22:50:01

                                      Pindˇa >> za trest je ten šílenej pstruh bude strašit ve snách 👻😁